0
سبد خرید خالیست.

لابی من

لابی من به شخصی گفته می شود که وظیفه خدمت رسانی به افراد و مراجعه کنندگان در ساختمان های مسکونی و اداری و برج ها را دارد. از مهم ترین وظایف لابی من می توان به تعامل او با افراد گوناگون اشاره کرد ، این بدین معناست که لابی من تحت هر شرایطی در حال مواجه با افراد و سرویس دهی به آن ها می باشد.

حفظ امنیت و حفاظت از محل زندگی یکی از دغدغه های ساکنین در یک ساختمان است و در صورتی که اختلالی در وضعیت امنیتی پیش بیاید ، آرامش از آن ساختمان رفته و هراس از دزدی و تجاوز به حریم خصوصی و خانوادگی ، زندگی در مجموعه ساختمانی را مختل می کند. وجود لابی من و حراست یا نگهبانی برای هر ساختمان یا مجتمع یک امر ضروری است و اینکه این افراد دوره دیده و حرفه ای باشند از جمله موارد بسیار مهم می باشد. وظایف لابی من مجتمع مسکونی ممکن است شامل خوشامدگویی و کمک به ساکنان و مهمانان ، نظارت بر امنیت ، مدیریت نامه ها و بسته ها و هماهنگی با کارکنان مدیریت یا تعمیر و نگهداری ساختمان باشد. نقش یک مرد لابی بسته به ساختمان خاص و نیازهای آن می تواند متفاوت باشد، اما به طور کلی مسئولیت ایجاد محیطی دلپذیر و امن برای ساکنان و بازدیدکنندگان را بر عهده دارند. وظیفه لابی من ساختمان بسته به نوع ساختمان و نیازهای آن می تواند متفاوت باشد ، اما به طور کلی مسئولیت ایجاد محیطی دلپذیر و امن برای ساکنان و بازدیدکنندگان را بر عهده دارند.

خدمات استخدام و اعزام لابی من شرکت آس به ساختمان های اداری ، آپارتمان ها ، مجتمع های مسکونی و هتل ها ختم می شود. وظایف کاری بسته به شرایط مختلف متفاوت است ، اما تقریبا همه آنها ناشی از تعامل با افراد است و همچنین وظیفه اطلاع رسانی به ساکنین بر عهده لابی من می باشد. در واقع وظیفه اصلی آن ها ارائه نوعی خدمات به مشتری است. لابی من شخصی است که با تواضع خدمات امنیتی در یک ساختمان مسکونی یا هتل ها و یا برج های لوکس را بر عهده دارد. فقط کافیست همین الان با شرکت آس تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد هزینه و قیمت اعزام لابی من به دست آورید. جهت اعزام لابی من ، حراست و نگهبانی باید نکات زیادی رعایت شود که مهمترین آن نوشتن قرارداد می باشد. این کار توسط تیم حرفه ای آس انجام می شود.

مدیر لابی شخصی است که مسئول رسیدگی به کلیه امور مربوط به ساکنین و مشتریان می باشد. وی همچنین اطمینان حاصل می کند که همه بخش ها به روشی موثر کار می کنند و جریان منظم عملیات را در لابی مدیریت می کند. علاوه بر این ، مدیر لابی مسئول ایجاد یک محیط دوستانه برای همه مهمانان است. مسئولیت اصلی مدیر لابی این است که اطمینان حاصل کند که تمامی شیفت ها کار خود را به درستی انجام می دهند. مدیر لابی با مالک ساختمان و سایر اعضای تیم برای تهیه سیاست ها هماهنگی می کند و جلساتی را برای بحث در مورد استراتژی ها و اهداف مهم برگزار می نماید.

وظایف لابی من مجتمع مسکونی

وظایف لابی من مجتمع مسکونی فقط راهنمایی جهت پیدا کردن محل و یا شخص مورد نظر و پاسخ سوال مراجعین نمی باشد. شرکت خدماتی آس خدمات استخدام ، استقرار و نظارت بر حسن انجام کار لابی من را در کنار یک بسته کامل خدمات یکپارچه نگهداری از برج‌ های لوکس به سازندگان ، هیات مدیره و ساکنان این برج‌ ها ارائه می دهد. جهت اطلاع از هزینه استخدام لابی من همین حالا با ما تماس بگیرید! لابی من‌ های تحت مدیریت شرکت آس در دوره های آموزشی تخصصی ، شایستگی ها و مهارت های ارتباطی ، فن بیان و آگاهی های ایمنی ، بهداشتی و امنیتی لازم برای انجام وظایف خود را کسب نموده و با لباس متحد الشکل در این ساختمان ها استقرار می یابند. همچنین شایان ذکر است که تمامی نیروها زیر نظر نیروی محترم انتظامی و مجهز به لوازم و ادوات حفاظتی می باشند .ارائه تضمین مالی لوازم حفاظت شده بعد از بازدید سرهنگ نیروی انتظامی و تایید تعداد نفرات مورد نیاز صورت می پذیرد.

شرح وظایف لابی من چیست ؟

 1. آراستگی  ظاهری و پوشیدن لباس فرم مرتب و تمیز ، یکی از ویژگی های مهم و ضروری برای لابی من است.
 2. از دیگر وظایف لابی من مجتمع مسکونی ، تمیز نگه داشتن لابی ساختمان و محیط کاری خود می باشد.
 3. تمیز کردن و تمیز نگه داشتن سرویس های بهداشتی عمومی. البته اشتباه نکنید! در شرح وظایف لابی من برج این ذکر نشده که او باید اسباب نظافت را برداشته و فضای لابی یا راهروهای ساختمان را تمیز کند. او باید مطمئن باشد که همه بخش‌ های ساختمان از لابی و راهروها گرفته تا پارکینگ و سالن اجتماعات همیشه تمیز و مرتب هستند. هر زمان که این بخش‌ ها نیاز به نظافت داشته باشند ، لابی من و یا لابی وومن باید مدیران ساختمان را مطلع کرده و در زمان نظافت نیز بر آن نظارت کند.
 4. آمادگی انجام هر گونه کاری که توسط مدیر عامل ساختمان تعیین می گردد.
 5. به طور دوره ای تمام سرویس های بهداشتی لابی / اتاق های شستشو را بررسی می کند.
 6. وقتی در لابی هستند به درخواست ها و سوالات مهمان پاسخ می دهند.
 7. در هنگام تغییر شیفت ، کلیه اطلاعات را به شیفت بعد منتقل کرده و تا مستقر نشدن فرد بعدی محل را ترک نکند و شیفت را کاملا تحویل لابی من بعدی دهد.
 8. حضور به  موقع هنگام تغییر و تحویل شیفت از اصول اولیه بوده و لازم است کاملا رعایت شود.
 9. آراستگی و نظافت کامل لابی علی الخصوص میز آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از قرار دادن وسایل اضافی در کشو و داخل میز لابی من خودداری شود.
 10. از تردد و توقف سایر پرسنل و حتی ساکنین در پشت میز لابی جلوگیری گردد.
 11. یکی از مهم ترین وظایف لابی من مجتمع مسکونی این است که حتی الامکان از ترک لابی خودداری نموده و در صورت اضطرار لازم است یکی از پرسنل آگاه جایگزین گردد.
 12. ورود و خروج  افراد غیر ساکن از لابی ، پارکینگ و ….. با دقت کنترل گردد و کنترل نقاط مختلف ساختمان و اطراف آن توسط دوربین ها دائما انجام شود.
 13. ثبت ورود و خروج پرسنل ساختمان ( مدیر عامل ، تاسیساتی ها ، نظافت چی ها ، باغبان ، سرویس کاران آسانسور و ….) و افراد دیگر مانند ماموران آب و برق و گاز و مخابرات و…. با دقت انجام پذیرد.
 14. گزارش وقایع مهم و خرابی های احتمالی ساختمان ثبت و در هر شیفت به مدیر عامل ارائه گردد.
 15. در هنگام مواجه با ساکنین رعایت احترام و شان آنان با دقت صورت پذیرد. از مداخله در امور شخصی و خانوادگی آنان پرهیز شود.
 16. در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی برای ساکنین که امکان رفع آن توسط لابی من وجود داشته باشد ، مسئولانه نسبت به پیگیری تا رفع آن اقدام نمایید.
 17. هماهنگی با ساکنین هنگام ورود میهمانان لازم و ضروری است و در عین حال نحوه هماهنگی و راهنمایی آنان گرم و صمیمی و در شان مجتمع و ساکنین صورت گیرد.
 18. حضور فعال لابی من تضمین کننده آرامش ، آسایش و امنیت ساکنین ساختمان یا مجتمع است.
لابی من تهران

شرح وظایف نگهبانی و حراست ساختمان

وظایف نگهبانی و حراست ساختمان ها ایجاد امنیت و آرامش برای ساکنین می باشد. در واقع یک نگهبان وظیفه مراقبت و حراست از مال و جان افرادی که در ساختمان ساکن هستند را بر عهده دارد و این وظایف معمولا در عقد قرارداد ذکر می گردد. در ادامه به شرح برخی از رایج ترین وظایف نگهبانی و حراست در ساختمان ها می پردازیم :

 1. مراقبت فيزيكی از ساختمان و كنترل عبور و مرور از وظایف اصلی نگهبان ساختمان است
 2. کنترل ورود و خروج افراد و نظارت بر تردد خودروها و وسایل نقلیه ، ضمن در اختیار داشتن مشخصات کلیه وسایل مذکور و شماره تماس و شماره واحد ساکنین خودروها
 3. ایجاد نظم عمومی در محوطه با رعایت احترام ساکنین
 4. در صورت ايجاد سروصدای غيرعادی در محيط مجتمع با آنان برخورد و افراد را پراكنده می نمایند
 5. جلوگيری از ورود كليه افراد مشكوک و چک کردن ورود و خروج افراد به داخل مجتمع و همچنین جلوگیری از ورود اتومبیل های افراد غیر ساکن در مجتمع
 6. نگهبان شیفت شب موظف است در ساعات شیفت خود حداقل 4 الی 5 مرتبه به قسمت های مختلف ساختمان ( حیاط پشت ساختمان ، پارکینگ زیرزمین و پارکینگ همکف ) گشت زنی نماید و در صورت مشاهده موارد مشکوک و ضروری با مدیریت مجتمع هماهنگی نماید
 7. نظافت داخل اتاق نگهبانی بر عهده نگهبان می باشد و در هنگام جابجایی شیفت نگهبانی ، نگهبان جدید اتاق نگهبانی را باید نظافت شده تحویل بگیرد
 8. حفظ و نگهداری اموال داخل اتاق نگهبانی به عهده خود نگهبان بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل باید پاسخگو باشد
 9. با توجه به اینکه شیفت های نگهبانی مجتمع به صورت 8 ساعته و یا 12 ساعته گردشی می باشد ، هر گونه استراحت و خوابیدن و …  اکیدا ممنوع است
 10. بازدید دوره ای و کنترل وضعیت لامپ های محوطه و لابی بلوک ها و پارکینگ ها و همچنین نگهداری از کلیه کلیدهای پشت بام ها و محفظه های آب و برق و هماهنگی به منظور همراهی با متقاضیان تردد به پشت بام!

شرکت آس با معرفی و مدیریت نیروهای لابی من و حفاظتی خود که مجهز به لوازم حفاظتی و دوره دیده این زمینه هستند ، سعی دارد امنیت و آرامش را برای ساکنان ساختمان ها به ارمغان آورده و خیال مدیریت ساختمان را در این خصوص آسوده و راحت کند.

هزینه استخدام لابی من و نگهبان چقدر می باشد؟

هزینه استخدام لابی من و نگهبان بسته به عوامل متعدد می تواند بسیار متفاوت باشد. برخی از این عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه استخدام لابی من عبارتند از:

 • محل سکونت : هزینه زندگی و نرخ نیروی کار بسته به موقعیت مکانی می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. استخدام لابی من ، استخدام نیروی حفاظتی و استخدام نگهبان در یک شهر بزرگ ممکن است گرانتر از یک شهر کوچکتر یا منطقه روستایی باشد.
 • تجربه و صلاحیت : هر چه نگهبان ، لابی من و یا لابی وومن با تجربه و واجد شرایط تر باشند ، ممکن است هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت کنند.
 • ساعت و وظایف کاری : تعداد ساعات و وظایف خاص مورد نیاز یک لابی من نیز می تواند بر قیمت استخدام لابی من مجمتع مسکونی و یا تجاری تاثیر بگذارد. اگر از لابی من خواسته شود که ساعات بیشتری کار کند یا کارهای اضافی مانند مدیریت پست یا هماهنگی با مدیریت ساختمان انجام دهد ، ممکن است هزینه بیشتر باشد.
 • اندازه و نوع ساختمان : اندازه و نوع ساختمان نیز می تواند بر هزینه استخدام لابی وومن و لابی من تاثیر بگذارد. به عنوان مثال یک ساختمان مسکونی بزرگ با ورودی های متعدد و ایست های بازرسی امنیتی ممکن است به کارکنان بیشتری نیاز داشته باشد و نسبت به یک ساختمان تجاری کوچک هزینه بیشتری برای استخدام داشته باشد.

مناطق تحت پوشش استخدام و اعزام لابی من و نگهبان شرکت آس

 • استخدام لابی من در غرب تهران
 • استخدام لابی من چیتگر
 • استخدام لابی من در سعادت آباد
 • استخدام لابی من مجتمع مسکونی
 • استخدام نگهبان جنوب تهران
 • استخدام نگهبان پارکینگ
 • استخدام نگهبان شهرک غرب
 • استخدام نگهبان شیفت شب
 • استخدام نگهبان چهاردانگه
 • استخدام نگهبان حفاظتی مراقبتی
 • استخدام نگهبان تمام وقت
 • استخدام نگهبان بیمارستان

استخدام لابی من ساختمان مسکونی یا تجاری می تواند مزایای متعددی از جمله امنیت بهبود یافته ، ارتباط بهتر با ساکنان و بازدیدکنندگان و افزایش کارایی در مدیریت و سایر خدمات ساختمانی را به همراه داشته باشد. در اینجا چند مرحله وجود دارد که باید هنگام استخدام لابی من در نظر داشته باشید:

 1. نیازهای خود را تعیین کنید: در نظر بگیرید که قبل از اقدام جهت استخدام لابی من و یا لابی وومن چه نوع خدمات خاصی نیاز دارید مانند خوشامدگویی به بازدیدکنندگان، مدیریت نامه ها و بسته ها، و نظارت بر امنیت. این به شما کمک می کند تا شرکت ساختمانی آس در حین ارائه پیشنهادات لازم ، نیازهای خاص شما را برآورده کند.
 2. بررسی ارائه دهندگان خدمات استخدام لابی من: به دنبال ارائه دهندگان معتبر جهت استخدام محافظ در منطقه خود باشید و در مورد صلاحیت ها ، تجربه و شهرت آنها تحقیق کنید. وب سایت یا صفحات رسانه های اجتماعی آنها را بررسی کنید ، نظرات مشتریان را بخوانید و از سایر مالکان ساختمان یا مدیران املاک درخواست مرجع کنید.
 3. زمان‌بندی مصاحبه‌: هنگامی که تصمیم به همکاری با شرکت ساختمانی آس گرفتید ، مصاحبه‌ هایی را با آنها برنامه‌ ریزی کنید تا در مورد نیازهای خود صحبت کنید و در مورد خدمات آنها بیشتر بدانید. در مورد تجربه ، آموزش و گواهینامه های آنها بپرسید و مطمئن شوید که پوشش بیمه ای و مجوزهای لازم را دارند.

تا به اینجا متوجه شده اید که لابی من یعنی چی . لابی من ، لابی وومن و نگهبان ها اغلب با اماکن تفریحی در ارتباط هستند ، اما می توانید آنها را در بیشتر ساختمان های دارای لابی پیدا کنید. توجه داشته باشید که وظیفه لابی من به امور ساختمانی محدود می شود و هیچ از اعضای ساختمان نمی توانند برای امور شخصی خود همانند خرید روزانه از لابی من ها کمک بگیرند. متداول ترین شرح وظایف لابی من برج های اداری به شرح زیر می باشد :

خدمات مشتری

لابی من ها و لابی وومن ها به طرق مختلف از فروش ، جمع آوری و تایید بلیط گرفته تا راهنمایی آنها به مقصد به بازدید کنندگان ، ساکنان ، میهمانان و مراجعه کنندگان خوش آمد گفته و کمک می کنند. وظایف لابی من مجتمع مسکونی و برج ها از نظر خدمات مشتری شامل بسیاری از وظایف دفتری از جمله پاسخگویی به تلفن ها و دریافت پیام های دقیق ، توزیع بسته ها و نامه ها و بررسی زمان بندی تاسیسات ساختمان است. ممکن است لازم باشد سرویس هایی از نوع دربان مانند تماس یا برنامه ریزی خدمات تاکسی یا کمک به مردم در یافتن مکان ها روی نقشه نیز ارائه دهند. در برخی از ساختمان ها نیاز است تا میهمانان قبل از ورود نام خود را یادداشت کنند و این کار باید توسط لابی من و یا لابی وومن انجام شود.

کامپیوترها

برخی از متصدیان لابی پشت میز پذیرش کار می کنند که شامل رایانه ای است که برای اطلاع بازدید کنندگان از ساختمان ، ارتباط با مدیریت و نگهداری یا تهیه گزارش از آن استفاده می شود. لابی من ها ممکن است وظیفه نظارت بر تعداد یا انواع بازدید کنندگان از یک ساختمان و تهیه گزارش خلاصه به صورت روزانه یا هفتگی را داشته باشند. در صورت درخواست بازدیدکنندگان از مشاغل محلی ، مهارت های تحقیق در اینترنت مفید خواهد بود.

تجهیزات

مهارت داشتن در تجهیزات دفتری و اداری اولیه برای لابی من ها بسیار مفید است. حتی اگر لابی های ساختمان مجهز به تجهیزات خاصی نباشند ، بسیاری از آنها دارای اتاق پرسنل هستند که در آن فعالیت های اساسی همچون کپی ، اسکن و نمابر انجام می شود. اگر نظارت بر امنیت ساختمان بخشی از وظیفه لابی من باشد ممکن است یک رادیو ، پیجر یا تلفن همراه دو طرفه برای برقراری ارتباط فوری داشته باشید و ممکن است وقت خود را صرف نظارت بر ساخت سیستم های نظارتی کنید.

برطرف کردن مشکلات ساختمان

درصورتی‌ که مشکلی بین ساکنان ساختمان وجود داشته باشد ، وظایف لابی من مجتمع مسکونی این است که در چنین شرایطی دخالت کند. اگر مشکل آن‌ قدر حاد بود که با وساطت او حل نشود ، باید مورد را به مدیر ساختمان اطلاع دهد. علاوه بر مشکلات میان ساکنین ، اطلاع از مشکلات ساختمان نظیر خرابی آسانسور، نیاز به تعمیرات و… نیز بر عهده این شخص است. البته پیگیری این مشکلات و حل آن‌ ها بر عهده مدیریت ساختمان است. اما این لابی من است که باید آن‌ ها را از وجود این مشکلات مطلع کند.

وظایف لابی من چیست؟

1 .آراستگی ظاهری و پوشیدن لباس فرم مرتب 2 .انتقال اطلاعات کامل در تغییر شیفت 3 .حضور به موقع 4 .آراستگی و نظافت محل کار 5 .از تردد و توقف افراد متفرقه در پشت میز کار لابی من خودداری کند 6 .لابی را ترک ننماید 7 .ثبت ورود و خروج افراد 8 .ثبت ورود و خروج مدیرعامل ، نظافتچی ، سرویس کار و غیره 9 .گزارش وقایع روزانه 10.هماهنگی مهمانان 11 .هماهنگی با مدیر ساختمان جهت اجرای ضوابط و مقررات ساختمان مورد نظر

هزینه استخدام لابی من و نگهبان چقدر می باشد؟

هزینه لابی من به چندین عامل بستگی دارد از قبیل شیفت کاری ، نیروی جوان یا بازنشسته ، توانایی های فردی و ظاهری ، نحوه دسترسی به محل پروژه و … شما می توانید در قسمت محاسبه هزینه در سایت با انتخاب نوع شیفت حداقل هزینه ماهیانه یک نیروی مناسب را به دست آورید و توجه نمایید که این هزینه علاوه بر حقوق نیرو شامل هزینه های لباس فرم ، عیدی و سنوات سالیانه ، بازرسی و بالاسری شرکت نیز می باشد.

منظور از شیفت 12-24 نگهبان چیست؟

عدد اول نشان دهنده ساعت کار و عدد دوم نشان دهنده ساعت استراحت نیرو در آن شیفت می باشد. بدین معنا که هر نیرو بعد از 12 ساعت کار 24 ساعت استراحت می کند و در این زمان دو نیروی دیگر به صورت گردشی شیفت خود را سپری می کنند. مناسب ترین شیفت برای اماکنی می باشد که به صورت 24 ساعته نیاز به نیرو دارند و می بایست از سه نیرو جهت پر شدن شیفت استفاده گردد.

منظور از شیفت 12-36 لابی من چیست؟

عدد اول نشان دهنده ساعت کار و عدد دوم نشان دهنده ساعت استراحت نیرو در آن شیفت می باشد. بدین معنا که هر نیرو بعد از 12 ساعت کار 36 ساعت استراحت می کند. مناسب ترین شیفت برای اماکنی می باشد که 12 ساعت نیاز به نیرو دارند و طبیعتا از دو نیرو جهت پر شدن شیفت استفاده می گردد.

شرکت خدماتی آس خدمات استخدام ، استقرار و نظارت بر حسن انجام کار لابی من را در کنار یک بسته کامل خدمات یکپارچه نگهداری از برج‌ های لوکس را به سازندگان ، هیات مدیره و ساکنان این برج‌ ها ارائه می ‌کند. جهت اطلاع از هزینه استخدام لابی من همین حالا با ما تماس بگیرید!

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

preloader