0
سبد خرید خالیست.

چگونه منزل را سمپاشی کنیم؟

سمپاشی منزل

سمپاشی منزل تضمینی شرکت آس یک سرویس حرفه ای کنترل آفات است که در این خدمات از روش های ویژه برای از بین بردن یا جلوگیری از هجوم حشرات در داخل یک ملک مسکونی و یا تجاری استفاده می گردد.

یکی از مباحث مهمی که درباره منازل مطرح است ، لزوم سمپاشی در برخی قسمت های منازل است که با برخورد با جانوران موذی نظیر سوسک و موش و امثال آن ها ضرورت پیدا می‌ کند. جانوران دارای بیماری های مختلفی می باشند و باید آنها را از خانه دور نگه داشت. مهم نیست که الان چه فصلی است ، سمپاشی منزل یکی از بخش های حفاظتی در زندگی بشر برای از بین بردن موجودات موذی است. نکته مهم در این مساله این است که افراد ناآشنا با استفاده از سموم نباتی ، سلامت افراد خانواده به خصوص کودکان ، میانسالان ، خانم ‌های باردار و بیماران قلبی، کلیوی، ریوی و … را به خطر می ‌اندازند. استفاده از سموم نباتی غیراستاندارد و تایید نشده خطر سقط جنین ، مشکلات پوستی ، عصبی و تنفسی را افزایش می ‌دهد.

سمپاشی منازل تضمینی به خدمات حرفه ای اطلاق می شود که سمپاشی مواد مختلف را در داخل و اطراف خانه ارائه می دهد. این می تواند شامل سمپاشی برای کنترل آفات و ضدعفونی کردن سطوح باشد. خدمات سمپاشی خانگی حشرات معمولا شامل تیمی از متخصصان آموزش دیده است که خانه شما را برای علائم هجوم حشرات مانند سوسک ، مورچه ، عنکبوت یا پشه بررسی می کنند. پس از شناسایی نوع حشره و میزان آلودگی ، تیم حرفه ای آس از تجهیزات تخصصی و اسپری های حشره کش برای درمان مناطق آسیب دیده استفاده می کنند. این ممکن است شامل اسپری کردن داخل و خارج خانه شما از جمله قرنیزها، حفره های دیوار، طاقچه پنجره ها، چارچوب درها و سایر نقاط ورودی باشد. حشره کش های مورد استفاده خدمات سمپاشی منزل برای انسان و حیوانات خانگی در صورت استفاده طبق دستورالعمل سازنده بی خطر هستند ، اما رعایت هر گونه اقدامات ایمنی توصیه شده توسط متخصصان کنترل آفات مهم است.

آفت کش ها مواد شیمیایی هستند که برای کشتن یا آسیب رساندن به انواع آفت ها طراحی شده اند. آنها شامل حشره کش های مورد استفاده برای کنترل حشرات ، علف کش های مورد استفاده برای کنترل علف های هرز ، قارچ کش های مورد استفاده برای کنترل قارچ ها و کپک ها و جوندگان کش های مورد استفاده برای کنترل جوندگان هستند. خدمات سمپاشی منزل تضمینی شرکت آس می توانند شامل سمپاشی انواع حشرات مانند مگس ، سوسک و پشه یا جوندگان مانند موش یا موش صحرایی باشند. در نظر داشته باشید که استفاده از مواد شیمیایی آفت کش خطرناک است و در صورت استفاده بی دقت ممکن است بر سلامت کاربر ، خانواده ، حیوانات خانگی یا محیط زیست تاثیر بگذارند. از این رو این کار را باید به متخصصین حرفه ای شرکت ساختمانی آس بسپارید! خدمات سمپاشی منزل در غرب تهران به عنوان اولین خط دفاعی در خانه شما عمل می کند و آفات را قبل از ورود آنها متوقف می کند. این نوع درمان یکی از بهترین دفاع حشره کش ها در برابر آفات بیرونی است که برای زمستان به داخل مهاجرت می کنند از جمله انواع ساس ، اشکال بدبو و سوسک های آسیایی.

بهترین زمان سمپاشی منزل تهران

بهترین زمان سمپاشی منزل تهران ممکن است به عوامل مختلفی مانند نوع حشره ، شدت آلودگی و آب و هوای منطقه شما بستگی داشته باشد. با این حال ، به طور کلی بهترین زمان برای خدمات سمپاشی خانگی حشرات در فصل بهار یا پاییز است. در طول بهار حشرات اغلب پس از ماه های زمستان فعال تر می شوند و ممکن است شروع به تولید مثل کنند که می تواند منجر به هجوم شود. سمپاشی منزل تضمینی در این مدت می تواند به جلوگیری از بروز یا بدتر شدن هجوم کمک کند. به طور مشابه در فصل پاییز ، بسیاری از حشرات شروع به جستجوی پناهگاهی برای زمستان گذرانی می کنند و خانه شما ممکن است یک هدف جذاب باشد. سمپاشی حرفه ای منازل در فصل پاییز می تواند به جلوگیری از ورود حشرات به داخل خانه و ایجاد محل سکونت در ماه های زمستان کمک کند.

با شروع فصل پاییز و زمستان ، در نظر گرفتن زمان سمپاشی منازل تهران نیز بسیار حیاتی است. قبل از شروع جمع شدن حشرات به تعداد زیاد ، درمان محیطی را در محل انجام دهید. حشره کش های مورد استفاده برای درمان های محیطی به دو شکل مایع یا گرانولی وجود دارد. اینکه از کدام استفاده می کنید بستگی به ترجیح متخصصین دارد ، اگرچه فرم های مایع انعطاف پذیری را برای درمان سطوح عمودی و سخت ارائه می دهند. چگونه می دانید که نمی توانید مشکل را به طور موثر خودتان حل کنید؟ وقتی تعداد آفت ها بسیار زیاد است! هجوم وسیع آفات مهاجم – مانند زمانی که هزاران ساس یا سوسک به خانه شما هجوم آورده و وارد منزل شما می شوند – برای مالک خانه معمولی بسیار زیاد است. در این موارد ، کل خانه نیاز به درمان دارد و زمان آن است که باید با تکنسین های حرفه ای شرکت آس تماس بگیرید!

محاسبه قیمت و هزینه سمپاشی

حتما مطالعه کنید : سم پاشی موریانه

چرا باید خدمات سمپاشی منزل را به متخصصین بسپاریم ؟

خدمات سمپاشی منزل را باید حتما به متخصصین سپرد به دلایلی همچون :

 • تخصص و تجربه : تکنسین های حرفه ای مبارزه با آفات تخصص و تجربه لازم را برای شناسایی نوع حشرات و بهترین راه مبارزه با آنها را دارند. آنها آموزش دیده اند تا از موثرترین و ایمن ترین روش ها برای از بین بردن آلودگی استفاده کنند ، در حالی که خطر آسیب به افراد و حیوانات خانگی را به حداقل می رساند.
 • تجهیزات تخصصی : شرکت های حرفه ای کنترل آفات و سمپاشی منزل تضمینی به تجهیزات و ابزارهای تخصصی دسترسی دارند که به راحتی در دسترس صاحبان خانه نیستند. این تجهیزات به آن‌ ها اجازه می‌ دهد تا به مناطقی که دسترسی به آن‌ ها مشکل است یا نیاز به درمان تخصصی دارند ، مانند فضاهای خزیدن یا فضاهای اتاق زیر شیروانی دسترسی پیدا کرده و درمان کنند.
 • سمپاشی ایمن و موثر: متخصصان کنترل آفات از حشره‌ کش‌ هایی استفاده می‌ کنند که برای استفاده در خانه‌ ها تایید شده‌ اند و در صورت استفاده بر اساس دستورالعمل‌ های برچسب ایمن هستند. آنها همچنین دانش و آموزش لازم را دارند تا از این حشره کش ها در سمپاشی منازل به گونه ای استفاده کنند که در برابر حشرات هدف موثر باشد و در عین حال خطر قرار گرفتن در معرض افراد و حیوانات خانگی را به حداقل برساند.
 • مقرون به صرفه : اگرچه ممکن است به نظر برسد که یک رویکرد DIY برای کنترل آفات مقرون به صرفه تر است ، اما در واقع می تواند در دراز مدت هزینه بیشتری را به همراه داشته باشد. خدمات حرفه ای کنترل آفات راه حلی جامع برای مشکل ارائه می دهد و در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.
 • راحتی : خدمات حرفه ای کنترل آفات و سم پاشی منزل در غرب تهران به راحتی برنامه ریزی درمان را در زمان مناسب برای شما ارائه می دهد. آنها همچنین می توانند درمان های پیشگیرانه مداوم را برای اطمینان از اینکه خانه شما عاری از آفت باقی می ماند ، ارائه دهند.

آفات غیرمنتظره حتی برای صاحبخانه های با تجربه نیز می تواند یک مشکل بسیار بزرگ باشد. وقتی آفت ناخواسته ای را در خانه خود می بینید ، وسوسه انگیز است که امور را به دست خود بگیرید-مخصوصا وقتی که از دست جوندگان ، عنکبوت ها یا موریانه ها در خانه خود خلاص می شوید. متاسفانه سمپاشی حشرات معمولا کار چندان ساده ای نیست ، زیرا روش های کنترل آفات اغلب موثر نیستند و می توانند خانواده شما را در معرض خطر جدی قرار دهند. حذف آفات از خانه هم از شما ، هم خانواده و ساختار خانه شما محافظت می کند. بنابراین ، ایمنی شخصی شما باید اولویت اول باشد. زیرا سموم مورد استفاده در سمپاشی منزل در غرب تهران ممکن است حاوی مواد شیمیایی خطرناکی باشد که می توانند خانواده و دارایی شما را به خطر بیاندازند. بدون تجهیزات ایمنی و آموزش مناسب ، این احتمال وجود دارد که شما به طور تصادفی یک ماده سمی را استنشاق کرده یا میل کنید. شما همچنین با اشباع بیش از حد منطقه ای که حیوانات خانگی یا فرزندان شما در آن بازی می کنند ، اشباع می شوید و می توانید ناخواسته محیط خطرناک تری را برای خانواده خود ایجاد کنید.

در نظر داشته باشید همان مواد شیمیایی که برای آفات سمی هستند می توانند به همان اندازه برای محیط زیست مضر باشند. در حالی که محصولات جدید بسیار دوستدار محیط زیست هستند ، آفت کش های چند سال پیش می توانند کل اکوسیستم ها را نابود کنند. حتی در دوزهای کوچک که برای مصارف مسکونی طراحی شده اند ، به کارگیری مواد شیمیایی غیرطبیعی برای محیط می تواند بسیار خطرناک باشد ، به خصوص اگر برای استفاده از آنها به درستی آموزش ندیده اید. از این رو همیشه توصیه می شود خدمات سمپاشی منزل را به دست متخصصین حرفه ای و آموزش دیده بسپارید! حتی مخلوط کردن دو ماده شیمیایی که برای از بین بردن یک ذره یکسان طراحی شده اند ، می تواند عواقب پیش بینی نشده ای را در پی داشته باشد. متخصصان کنترل آفات ابزارها و آموزش هایی را برای اطمینان از ایمنی اموال و محیط شما دارند.

هنگامی که آفات در خانه خود دارید ، باید در اسرع وقت آنها را حذف کنید. هرچه مدت زمان طولانی تری وجود داشته باشد ، احتمال بیشتری وجود دارد که فردی در خانواده شما بیمار شود یا خانه شما آسیب جدی ببیند.

شرکت کنترل آفات آس ، تکنسین های خود را آموزش می دهد تا به طور موثر و کارآمد مناطقی را که آفت ها مخفی شده اند مورد هدف قرار دهند. آنها همچنین آموزش دیده اند تا از هجوم قبل از وقوع جلوگیری کنند.

هنگامی که با متخصصین حرفه ای و مجرب و معتبر شرکت ساختمانی آس همکاری می کنید ، اطمینان دارید که کار به درستی انجام می شود. اگر به دلایلی آفت ها در اولین دور از بین نروند ، یک شرکت معتبر برای رفع مشکل و اطمینان از خانه ای بدون آفت هر کاری را که لازم است انجام می دهد. همچنین خدمات سمپاشی منزل در غرب تهران تضمینی می باشد. همکاری با یک متخصص معتبر برای از بین بردن مشکل آفات شما تضمین می کند که به طور موثر به این مسئله رسیدگی می شود ، بنابراین در هزینه های اضافی صرفه جویی می گردد.

از چه موادی برای سمپاشی منزل استفاده کنیم ؟

موادی که برای سمپاشی منزل مورد استفاده قرار می گیرد بسیار متنوع است ، اما در حال حاضر یکی از اصلی ‌ترین اقدامات در مبارزه با حشرات و جانوران موذی ، استفاده از سموم شیمیایی است. ضمن اینکه افرادی هم هستند که خودشان از عطاری ‌ها اقدام به خرید سم می ‌کنند و بدون در نظر گرفتن دوز مصرفی و یا پیروی از دستورالعمل‌ های اشتباه ، از آن استفاده می‌ کنند و با این کار علاوه بر آسیب رساندن به سلامت افراد خانه ، حشرات هدف را نسبت به این گونه سموم مقاوم می ‌کنند.

سمپاشی منزل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر توسط افراد غیر متخصص انجام شود ، خسارات زیادی به بار می آورد. در سمپاشی منازل رعایت نکات سمپاشی اهمیت بسیاری دارد. سمپاشی توسط افراد غیر حرفه ای می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد و خطرات جانی و مالی به بار آورد. گاهی ریختن این سم‌ ها در چاه ‌های فاضلاب موجب بیماری و نابودی میکروارگانیسم ‌های موجود در چاه شده و به محیط ‌زیست آسیب می ‌رساند. بسیاری از سم ‌های موجود در عطاری ‌ها و سم ‌فروشی ‌های غیر‌معتبر ، سموم گیاهی درجه پایین و محتوی مواد دکلره است که می‌ تواند تا 40 سال در محل باقی بماند و از خانواده D.D.T محسوب می‌ شود که بسیار خطرناک است. در ادامه برخی از محصولاتی که ممکن است برای خدمات سمپاشی منازل مورد استفاده قرار بگیرد گردآوری شده است :

 • حشره کش های گیاهی : این حشره کش ها از منابع طبیعی مانند گیاهان به دست می آیند و دارای سطح سمیت پایینی هستند که آنها را برای انسان و حیوانات خانگی بی خطر می کند. به عنوان مثال می توان به پیرتروم، روغن چریش و دی لیمونن اشاره کرد.
 • تنظیم‌ کننده‌ های رشد حشرات : این ها رشد طبیعی حشرات را مختل می‌ کنند و از بلوغ آن‌ ها به بزرگسالان و تولید مثل جلوگیری می‌ کنند. به عنوان مثال می توان به متوپرن و پیری پروکسی فن اشاره کرد.
 • حشره کش های آلی : این حشره کش ها از منابع طبیعی ساخته شده اند و دارای گواهی ارگانیک هستند و برای انسان و محیط زیست ایمن هستند. به عنوان مثال می توان به خاک دیاتومه و روغن سیر اشاره کرد.

مهم است که به یاد داشته باشید که هر محصول حشره کش باید طبق دستورالعمل سازنده استفاده شود و تمام اقدامات ایمنی باید رعایت شود. علاوه بر این توصیه می شود برای تعیین مناسب ترین محصولات و روش های کاربردی برای نیازهای خاص خود جهت سم پاشی منازل در تهران ، با یک سرویس کنترل آفات حرفه ای همچون شرکت ساختمانی آس مشورت کنید.

مجوز سم پاشی

مچوز سم پاشی تا چند سال پیش برعهده وزارت کشاورزی بود ، اما این وظیفه بر عهده وزارت بهداشت گذاشته شد و در حال حاضر ، این مجوز توسط معاونت بهداشتی دانشگاه‌ های علوم پزشکی صادر می ‌شود. باید به خاطر سپرد که حتما از شرکت ‌های سم ‌پاشی دارای مجوز از وزارت بهداشت برای این کار کمک گرفته شود و تا چند ساعت پس از سمپاشی منزل ، خانه خالی از سکنه باشد تا بخار و ذرات معلق سم از بین برود. شرکت های سمپاشی نیاز به مجوز دارند تا بتوانند خدمات سمپاشی حشرات را به مشتریان ارائه دهند. این مجوزها معمولا توسط وزارت بهداشت یا نهادهای مربوطه صادر می شود. در ایران نیز شرکت های سمپاشی به مجوز از سازمان بهداشت و درمان شهرستان یا استان خود نیاز دارند. برای دریافت مجوز ، شرکت های سمپاشی باید از دارا بودن دستگاه ها و تجهیزات مناسب برای سمپاشی حشرات در منازل ، استفاده از مواد شیمیایی با استاندارد و تایید شده و همچنین ارائه مدارک و مستندات مربوط به تامین امنیت صنعتی برخوردار باشند. در صورتی که شما به دنبال خدمات سم پاشی منزل خود هستید ، بهتر است با شرکت هایی تماس بگیرید که دارای مجوز رسمی هستند تا از کیفیت و اعتبار خدمات آنها اطمینان حاصل کنید.

مسمومیت ناشی از سم پاشی

مسمومیت ناشی از سمپاشی تا زمانی که سم مرطوب است ، رخ می دهد. می ‌تواند مسمومیت ایجاد کند. به همین دلیل توصیه می ‌شود هنگام سمپاشی منزل و تا 48 ساعت بعد کودکان زیر 6 سال ، خانم‌ های باردار ، افرادی که دچار بیماری‌های ریوی ، قلبی ، کلیوی ، حساسیت و بیماری‌ های پوستی هستند در خانه حضور نداشته باشند. ضمنا نیازی به جمع کردن وسایل خانه نیست. رختخواب ‌ها را در معرض نور خورشید و هوای آزاد قرار‌دهید. پس از سمپاشی و بازگشت به منزل در و پنجره‌ها باید باز باشند تا احتمال مشکلات تنفسی از بین برود. اگر خدمات سمپاشی حشرات به درستی انجام نشود یا از نوع یا مقدار نامناسب حشره کش استفاده شود ، مسمومیت با حشره کش ممکن است رخ دهد. مسمومیت با حشره کش بسته به نوع حشره کش مورد استفاده و سطح قرار گرفتن در معرض آن می تواند طیف وسیعی از علائم را ایجاد کند ، از جمله :

 • تهوع و استفراغ
 • اسهال
 • سردرد
 • سرگیجه
 • ضعف و خستگی
 • دشواری در تنفس
 • تحریک و بثورات پوستی
 • بی حسی یا گزگز
 • تشنج

در موارد شدید ، مسمومیت با حشره کش می تواند منجر به کما ، نارسایی تنفسی و حتی مرگ شود. برای جلوگیری از مسمومیت با حشره کش در حین و یا بعد از اجرای خدمات سم پاشی منازل در تهران ، رعایت دستورالعمل های سازنده برای استفاده و اطمینان از انجام خدمات سمپاشی توسط یک متخصص آموزش دیده و دارای مجوز بسیار مهم است. همچنین مهم است که حیوانات خانگی و کودکان را از محل سمپاشی دور نگه دارید تا زمانی که حشره کش خشک شود و منطقه برای ورود مجدد امن باشد. اگر مشکوک هستید که خود یا شخص دیگری توسط حشره کش مسموم شده است ، مهم است که فورا به دنبال مراقبت های پزشکی باشید. برای راهنمایی در مورد چگونگی ادامه ، فورا با مرکز کنترل مسمومیت محلی یا خدمات اورژانس تماس بگیرید.

حتما مطالعه کنید : سمپاشی کک

آیا سم پاشی تضمینی فقط یک بار کافی است ؟

آیا سم پاشی تضمینی فقط یک بار کافی است ؟ دفع حشرات از منزل شما یک رویداد یکباره نیست و این روند باید سالانه به صورت دوره ای انجام شود. سمپاشی منزل تضمینی بهترین راهکار جهت دفع حشرات موذی است.

با گرم شدن هوا سر و کله حشرات مزاحم و موجودات ریز موذی پیدا می شود ، ولی برای ریشه کن کردن حشرات باید سمپاشی دوره ای را به فاصله شش ماه یکبار انجام دهید.

با سرد شدن هوا حشراتی که در شکاف های دیوارها و درز بین کابینت ها زندگی می کنند ، همچنان زاد و ولد کرده و باید از بین بروند. استفاده از سموم شیمیایی برای از بین بردن سوسک فاضلاب کافی نیست.

سمپاشی سوسک درشت - سمپاشی سوسک کابینت

اثربخشی خدمات سمپاشی تضمینی حشرات و تعداد دفعات انجام آن به عوامل مختلفی مانند نوع حشره ، شدت آلودگی و نوع حشره کش مورد استفاده بستگی دارد. در برخی موارد ممکن است یک کاربرد واحد برای کنترل جمعیت حشرات کافی باشد ، در حالی که در موارد دیگر ممکن است به چندین کاربرد نیاز باشد. بنابراین توصیه می شود برای جلوگیری از آلودگی های جدید و نظارت بر اثربخشی درمان های قبلی ، بازرسی ها و درمان های منظم را برنامه ریزی کنید. دفعات بازرسی و سک پاشی به نیازها و شرایط خاص ملک بستگی دارد و باید توسط یک سرویس حرفه ای کنترل آفات تعیین شود.

نکات کلیدی قبل از سمپاشی منزل

لازم است قبل از سمپاشی محل های مورد نظر تمیز و در صورت امکان شستشو گردند و مواد غذایی ، ظروف غذاخوری ، وسایل کودکان و وسایل خواب و پرندگان باید از محل خارج یا روی آنها کاملا پوشانیده شود. اگر در خانه کودکی دارید ، نمی توانید از خمیرهای سوسک کش و موارد مشابه هم استفاده کنید. در این زمان نیاز به سمپاشی منزل برای از بین بردن مزاحم های آزاردهنده ضروری است. هزینه سمپاشی منزل یکی از مهم ترین مخارج برای حفظ بهداشت و سلامت خانواده است. علاوه بر به کارگیری موازین بهسازی ، با استفاده از سموم حشره‌ کش نیز می‌توان به مبارزه با سوسک ها پرداخت که این روش با توجه به ایجاد آلودگی محیط زیست به عنوان آخرین روش برای مبارزه با سوسک ها تلقی می ‌گردد.

عوارض سم پاشی غیراصولی 

عوارض سم پاشی غیراصولی بسیار زیاد و خطرناک است. اگرچه وجود سوسک ها در اماکن موجب بروز مخاطرات بهداشتی فراوان می ‌گردد اما خطرات ناشی از استفاده از ترکیبات سمی برای از بین بردن آنها بهخصوص در صورتی که با رعایت کامل جوانب احتیاط نباشد به مراتب بیشتر از وجود سوسک هاست. برای مبارزه با سوسک ها ، یک بار سمپاشی محل هایی که زود به زود شسته می ‌شود و استفاده از سمومی که اثر ابقائی آنها کم است کافی نبوده و ممکن است کپسول های تخم موجود در محل که پنهان می‌ باشند به تدریج باز شوند. بنابراین لازم است سم بیش از 2 الی 3 ماه روی سطوح باقی بماند و یا در صورت شستشوی محل ، سمپاشی باید تکرار گردد. سمپاشی غیر اصولی حشره کش ها می تواند عوارض جانبی مختلفی داشته باشد ، از جمله :

 • خطرات سلامتی : قرار گرفتن در معرض حشره کش ها می تواند باعث طیف وسیعی از مشکلات سلامتی از جمله تهوع ، سردرد ، مشکلات تنفسی ، تحریک پوست و حتی سرطان شود. سمپاشی غیر اصولی همچنین می تواند منجر به قرار گرفتن بیش از حد در معرض حشره کش ها شود که می تواند خطرات جدی برای سلامتی انسان و حیوانات خانگی ایجاد کند.
 • آسیب های زیست محیطی : حشره کش ها می توانند اثرات مضری بر محیط زیست داشته باشند از جمله آلودگی آب ، آسیب به حیات وحش و از بین بردن حشرات مفید مانند زنبورها.
 • کنترل ناکارآمد آفات : سمپاشی غیر اصولی می تواند منجر به کنترل ناکارآمد آفات شود ، زیرا ممکن است از نوع یا مقدار نامناسب حشره کش استفاده شود یا اینکه سمپاشی به درستی انجام نشود. این می تواند منجر به مقاوم شدن جمعیت حشرات در برابر حشره کش شود و در آینده کنترل آن را دشوارتر کند.
 • هزینه های مالی : سمپاشی غیر اصولی می تواند پرهزینه باشد ، زیرا ممکن است منجر به درمان های مکرر یا آسیب به اموال یا محصولات شود.

بنابراین استفاده از خدمات کنترل آفات معتبر و حرفه ای که از دستورالعمل ها و مقررات مناسب برای استفاده از حشره کش پیروی می کند ، مهم است. این می تواند کمک کند تا اطمینان حاصل شود که حشره کش به طور ایمن و موثر استفاده می شود ، در حالی که عوارض جانبی منفی را به حداقل می رساند.

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

preloader