0
سبد خرید خالیست.

نوسازی آسانسور

نوسازی آسانسور

نوسازی آسانسور // به روز کردن قطعات آسانسور به بهبود عملکرد ، ایمنی و کارایی تجهیزات کمک می کند ، طول عمر آسانسور را افزایش می دهد ، سرمایه گذاری شما را تضمین می کند و قبض تعمیر و نگهداری آسانسور را کاهش می دهد. بیشتر اختلالات و تصادفات مربوط به آسانسور به دلیل فرسودگی یا خرابی کنترل کننده و سیستم برق رسانی است. از این رو بازسازی آسانسور قابلیت اطمینان ، کارایی ، ایمنی و دسترسی را افزایش می دهد. همچنین از ساختمان شما محافظت می کند. ممکن است اخباری در مورد حوادث اتصال کوتاه اسانسورها ۱که منجر به خسارت جانی و مالی شده است ، شنیده باشید. ارتقاء مکانیزم برق رسانی حداقل اختلال را برای ساکنان ساختمان و کاربران ایجاد می کند. از شرکت آسانسور خود بخواهید سیستم را بررسی کند و برآوردی از هزینه کار و مواد به شما ارائه دهد.

اگرچه آسانسوری یکه خوب نگهداری شده ممکن است 20 سال یا بیشتر دوام بیاورد ، اما احتمالا در این مدت زمان هایی وجود دارد که برای ارتقاء کارآمد و ایمن اجزاء و همچنین به روز کردن قطعات آسانسور لازم است. با برنامه ریزی دقیق ، بازسازی و نوسازی آسانسور می تواند به جای شرایط اضطراری ، سرمایه ای استراتژیک باشد. توجه داشته باشید تعمیرات مکرر و خاموش شدن های مداوم تنها تعدادی از علائم هشداردهنده است که زمان مدرن سازی آسانسور فرا رسیده است. ارتقاء تجهیزات موجود بهترین راه برای ترکیب جدیدترین پیشرفت ها در ایمنی ، کارایی و قابلیت اطمینان مسافران است. نوسازی آسانسور عملکرد ، ایمنی مسافران و زیبایی را بهبود می بخشد – همه تصمیمات تجاری خوب برای سرمایه گذاری در املاک شما.

راه های سفارشی نوسازی آسانسورها

چه آسانسور شما سه طبقه و چه بیست طبقه را طی کند و دارای سرعت نامی 150 یا 500 fpm است ، هر سیستم آسانسور منحصر به فرد است. به همین دلیل شرکت آسانسور آس زمان می گذارد تا راه حل های ارتقاء سفارشی را ایجاد کند که به بهترین وجه با تجهیزات شما مطابقت داشته باشد. صرف نظر از اینکه سازنده اصلی چه کسی بوده است ، ما طیف گسترده ای از توانایی ها را داریم که به شما کمک می کند سیستم های قدیمی و ناکارآمد را مطابق با استانداردهای امروزی آسانسور ارتقا دهید. ما در تجارت هستیم تا به شما در صرفه جویی در پول و انرژی ، بهبود خدمات و افزایش رضایت و ایمنی مستاجر کمک کنیم و در عین حال انواع خدمات به روز کردن قطعات آسانسور و نوسازی و بازسازی آسانسور را انجام می دهیم.

هنگام تصمیم به مدرن سازی آسانسور ، ایمنی یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کنید. آسانسورهایی که مجهز به فناوری های امروزی نیستند می توانند خطرناک باشند با خاموش شدن غیر منتظره ، فرودهای ناهموار روی زمین ، تلفن های اضطراری غیرقابل اعتماد و درهایی که به حرکت مسافران پاسخ نمی دهند. راه حل های نوسازی آسانسور شرکت آس ما می تواند همه این مشکلات را برطرف کند. سیستم های آسانسور ناکارآمد انرژی و پول را هدر می دهند و زمان انتظار طولانی آنها و سرعت پایین سفر باعث ناآرامی مداوم مستاجران می شود. شرکت آسانسورآس به کمک پیمانکار آسانسور حرفه ای و مجرب می تواند به طرق مختلف کارایی خود را افزایش دهد ، از تنظیم تجهیزات موجود گرفته تا جایگزینی سیستم های مغزی با سیستم کنترل جدید و غیر اختصاصی مبتنی بر ریزپردازنده. ارتقاء سیستم شما منجر به کاهش مصرف انرژی ، سواری نرم و آرام ، بهبود سرعت سفر ، زمان انتظار کوتاهتر ، کاهش شدید هزینه های تعمیر و مسافران شادتر می شود.

بازسازی سیستم بالابر آسانسور

واحد بالابر تمام وظایف سنگین را انجام می دهد. اگر صدای کلیک یا اصطکاک یا اختلال در حرکت کابین آسانسور به یک امر معمول تبدیل شد ، سیستم های بالابر آسانسور و اجزای آن را بررسی کنید. همیشه تصمیم عاقلانه ای است که ماشین های فرسوده و قدیمی را با قطعات جدید جایگزین کنید تا دیر نشده باشد. به یاد داشته باشید. این مربوط به ایمنی همه افرادی است که از آسانسور استفاده می کنند.

نوسازی کابین آسانسور

فضای داخلی کابین آسانسور ، به ویژه پانل های دیواری ، با فرورفتگی و خط و خش مواجه می شود. لبه های اشیا مانند چمدان ، و موارد دیگر اغلب با دیوار برخورد می کنند. اگرچه کارها به صورت داوطلبانه انجام نمی شود ، اما بر ظاهر و عملکرد اجزای آسانسورها تاثیر می گذارد. اگر نمی خواهید هزینه زیادی کنید ، بازسازی های لازم را در نظر بگیرید تا زیبایی پانل های دیوار را بازیابی کنید. اما اگر مشکل مالی ندارید ، می توانید طرح های دیوار آسانسور را به طور کامل تغییر دهید و به کمک تکنسین های شرکت آس به روز کردن قطعات آسانسور را انجام دهید!

اگر آسانسور از نظر مکانیکی سالم است اما می تواند از طراحی تازه استفاده کند ، بازسازی آسانسور توصیه می شود. اگر در حال بازسازی ساختمان هستید و می خواهید کابین آسانسور ساختمان شما نیز با این روند مطابقت داشته باشد ، ممکن است بخواهید روند مدرن سازی را در نظر بگیرید. به طور معمول بازسازی کابین صرفا برای اهداف زیبایی است و هیچ ارتقاء مکانیکی انجام نخواهد شد. برخی از رایج ترین بازسازی های کابین عبارتند از :

 • درب ها
 • روشنایی
 • دکمه های تماس
 • کف کابین آسانسور

به روز رسانی قطعات آسانسور

ارتقاء مکانیکی مستقل یک راه سریع برای ایجاد پیشرفت های کوچک ، اما ضروری است. تکنسین های شما به طور همزمان یک قطعه را تعمیر یا تعویض می کنند ، که همچنین می تواند این روند را در کوتاه مدت کمی مقرون به صرفه تر کند. اگر تصمیم به ، به روز کردن قطعات آسانسور دارید انتظار داشته باشید که پیشرفت های خاصی نیازهای دیگر را برانگیزد. به عنوان مثال ، تعویض کنترلرها ممکن است بر وسایل سیگنال شما تاثیر بگذارد. مدرن سازی آسانسور یک ارتقا کامل سیستم است. همه اجزای غیر سازه ای برای بهبود عملکرد سیستم ، مصرف انرژی ، ایمنی و کیفیت سواری جایگزین می شوند. بسیاری از پروژه های نوسازی کامل نیز شامل بازسازی کابین می شود.

بررسی درب آسانسور

مسافرین اغلب درها را گاهی مجبور می کنند تا آسانسور را متوقف کنند. سنسورهای کنترل حرکات درب نیز با وقفه های مکرر ضربه می خورند. شما می توانید درب را تعویض کرده یا با روکش به آنها درخشندگی ببخشید. هنگام برنامه ریزی برای تعویض و نوسازی آسانسور ، درهای اتوماتیک سبک وزن را که بدون اصطکاک کار می کنند در نظر بگیرید.

به روز کردن سقف آسانسور

سقف اسانسور به اندازه دیوارها و درها با آسیب فیزیکی روبرو نمی شود ، از این رو به خدمات سرویس و نگهداری و تعمیر کمتری نیاز دارد. اگر قصد تغییر طراحی ، تهویه و روشنایی بهتر را دارید ، مواد ، رنگ و طراحی سقف آسانسور را در نظر بگیرید. سقف رنگ روشن با روشنایی کامل می شود و با حداقل لامپ یا نورپردازی ، کابین را روشن تر می کند.

دلایل نوسازی آسانسورهای قدیمی :

 • شما هزینه تعمیر آسانسور بیشتری را در ارتباط با کنترل ها تجربه می کنید
 • ناکارآمدی و عملکرد ضعیف
 • ملاحظات ایمنی عمومی
 • زمان انتظار طولانی مشتری
 • خاموش شدن های مداوم و گیر کردن
 • کیفیت سواری ضعیف
 • کاهش هزینه های انرژی
 • سرویس پذیری / کنترل های اختصاصی
 • منسوخ شدن

معمولا زمانی فرا می رسد که دیگر سرویس و تعمیر آسانسور فایده ای ندارد و باید به فکر نوسازی آسانسور باشید! چنین مواقعی خدمات سرویس هزینه زیادی داشته و یافتن قطعات جایگزین دشوارتر می شود.

در بیشتر موارد ، بهترین راه حل مدرن سازی آسانسور است. مدرن سازی آسانسور باعث کاهش مصرف انرژی ، افزایش ارزش ملک و افزایش ایمنی کلی مسافران می شود.

نحوه بازسازی قطعات آسانسور

چه زمانی باید مدرن سازی آسانسور را در نظر گرفت ؟

آسانسور شما چند سال دارد ؟! طول عمر آسانسورهای هیدرولیک معمولا 20 تا 25 سال است ، در حالی که آسانسورهای معمولی حدود 30 کار می کنند. آسانسورهای کششی بدون ماشین (MRL) به دلیل وابستگی به کنترل کننده های کامپیوتری و مواد سبک تر ، کوتاه ترین طول عمر (10 تا 15 سال) را دارند. هنگامی که آسانسور به طول عمر خود نزدیک می شود یا از طول عمر مفید آن می گذرد ، قطعات فرسوده شده و هزینه تعمیرات و سرویس و نگهداری بسیار زیاد می شود. یافتن قطعات جایگزین منسوخ ، گران یا دشوار است ( اگر غیرممکن نباشد ) و هرچه پیدا کردن قطعات سخت تر باشد ، آسانسور مدت زمان بیشتری از کار می افتد. این اختلالات می تواند یک کابوس برای صاحبان ساختمان و مسافران آسانسور باشد ، به ویژه در ساختمان های پر رفت و آمد مانند بیمارستان ها ، هتل ها و مراکز تجاری. پیمانکاران واجد شرایط آسانسور قادر خواهند بود زمانی را که یک سیستم به پایان چرخه حیات قابل استفاده خود نزدیک می شود ، به منظور تدوین استراتژی نوسازی ، تشخیص دهند. مدرن سازی آسانسور فرآیندی نیست که شتاب زده انجام شود. از این رو این کار باید با استراتژی صورت گیرد!

اگرچه سن دلیل اصلی ارتقاء و بازسازی و نوسازی آسانسور است ، اما استفاده کلی از تجهیزات باید مورد توجه قرار گیرد. آسانسور 20 ساله ای که فقط چند بار در هفته مورد استفاده قرار می گیرد ، ممکن است طول عمر بیشتری نسبت به آسانسوری که صدها بار در روز استفاده می شود ، داشته باشد. در هر صورت ، مطمئن شوید که برنامه تعمیر و نگهداری آسانسور منظمی داشته باشید. این خدمات شامل بازرسی های معمول و کامل خدمات آسانسورهای شما است. چنین طرحی از این نظر ضروری است که تجهیزات و سرنشینان شما را ایمن نگه می دارد و در عین حال به شما در جلوگیری از هزینه های فوق العاده بالای تعمیر کمک می کند.

روند مدرن سازی هر آسانسوری منحصر به فرد است ، بنابراین روند برای هر سیستم متفاوت خواهد بود. به طور کلی ، اجزای زیر در فرآیند به روز کردن قطعات آسانسور مورد هدف قرار می گیرند :

 • سیستم های کنترل
 • سیم کشی
 • وسایل و تجهیزات
 • واحدهای برقی
 • اپراتورهای درب
 • سوپاپ ها
 • ماشین های بالابر
 • مجموعه های ژنراتور موتور

نوسازی آسانسور یک کار مهم برای هر ساختمان است. در اینجا چند نکته لجستیکی را باید در نظر داشته باشید :

 • برای تکمیل کار به یک پیمانکار آسانسور مجاز نیاز دارید
 • قبل از شروع کار نوسازی ، باید مجوزهای محلی اخذ گردد
 • شما باید از برنامه پروژه و زمان خرابی آسانسور آگاهی داشته باشید

مزایای به روز کردن قطعات آسانسور

بهره وری انرژی

مدرن سازی همچنین می تواند بازده انرژی آسانسورهای شما را افزایش دهد ، که معمولا 2 تا 5 درصد از کل انرژی مصرفی ساختمان را شامل می شود. فناوری نوسازی آسانسور همه چیز از روشنایی گرفته تا سیستم برق را ارتقا داده تا به شما در کاهش هزینه های انرژی کمک کند. به عنوان مثال ، تبدیل موتور DC به موتور AC به انرژی کمتری نیاز دارد و گرمای کمتری تولید می کند که منجر به کاهش قبوض برق و کاهش بار BTU می شود.

انطباق کد

گاهی اوقات این امکان وجود دارد که اگر آسانسور قدیمی نیاز به ارتقاء چشمگیری دارد ، احتمالا با آخرین کدها به روز نشده اشت. استانداردهای ایمنی و قوانین آتش نشانی هر چند سال یکبار تغییر می کند. برنامه نوسازی آسانسور شما باید شامل ارتقاء سیستم شما به جدیدترین کدهای مربوط به شهر و ایالت شما باشد. همچنین کدهای ملی آسانسور وجود دارد که استانداردهای طراحی ، ساخت ، نصب ، بهره برداری ، بازرسی ، آزمایش ، نگهداری ، تغییر ( نوسازی ) و تعمیر آسانسورها را تعیین می کند.

جدول زمانی مدرن سازی آسانسورها

محدوده مدرن سازی شما تعیین می کند که چقدر این روند طول می کشد. یک آسانسور هیدرولیک استاندارد با دو تا سه توقف ممکن است چهار هفته خرابی داشته باشد. یک آسانسور کششی برای ساختمان های بلند ییشتر طول می کشد ، معمولا 10 تا 12 هفته.

انواع مدرن سازی اسانسورهای قدیمی

شرایط خاصی وجود دارد که در آن بهترین ( یا تنها ) گزینه جایگزینی و یا نوسازی آسانسور است. تعویض آسانسور شامل از بین بردن کل سیستم و جایگزینی آن با یک سیستم جدید است و به هزینه ، زمان و مجوز بیشتری نسبت به نوسازی نیاز دارد. اگر مجبور نیستید کل سیستم را جایگزین کنید ، مدرن سازی بهترین راه برای بهبود آسانسور شما است. مدرن سازی مطمئنا یک سرمایه گذاری است ، اما سرمایه ای است که نتیجه می دهد. این فرآیند می تواند ارزش ساختمان شما را افزایش دهد ، رضایت مستاجر را افزایش دهد ، ایمنی را افزایش داده و بهره وری انرژی را بهبود بخشد. این همچنین راهی هوشمند برای اطمینان از آمادگی عملیاتی سیستم های آسانسور شما می باشد. یافتن شرکت تعمیرکار سرویس آسانسور مناسب برای دریافت خدمات با کیفیت بسیار مهم است. شرکت ساختمانی آس دارای تیمی از مهندسین مجرب است که از آخرین روندهای حوزه مطلع هستند.

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

preloader