0
سبد خرید خالیست.

لابی من به چه معناست و چه وظایفی دارد ؟

لابی من به چه معناست

لابی من به چه معناست

معمولا در مکان های عمومی ، ساختمان های مسکونی ، تئاترها و سایر مکان های تفریحی حضور لابی من ضروری است. آن ها همچنین در ساختمان های اداری ، آپارتمان ها ، مشاعات ساختمان ها و هتل ها نیز فعالیت می کنند. بسته به نوع مکان ، وظایف آن ها با یکدیگر تفاوت دارد اما همگی آن ها با افراد تعامل دارند زیرا یکی از مهم ترین وظایف لابی من ارائه خدمات به افراد و مشتریان می باشد. در این مقاله سعی داریم برایتان شرح دهیم که لابی من به چه معناست و چرا استخدام لابی من حائز اهمیت است. پس با آس همراه باشید!

محاسبه قیمت و هزینه اعزام لابی من و نگهبان

خدمات لابی من چیست ؟

خدمات مشتری

لابی من به بازدید کنندگان ، ساکنان ، میهمانان و مشتریان خوش آمد گفته و به شیوه های مختلفی در خرید ، فروش ، انتخاب چیزی ، تهیه بلیط و یا حتی هدایت به سمت مسیر خاصی کمک می کنند. خدمات مشتری طیف بسیار وسیعی داشته و شامل پاسخگویی تلفن و گرفتن پیام های دقیق ، توزیع و ارسال بسته ها و بررسی زمان بندی تعمیرات و رسیدگی به تاسیسات می باشد. ممکن است این سوال برای همه پیش بیاید که لابی من چه شغلی است ؟! این شغل می تواند شامل خدمات دربان مانند تماس و برنامه ریزی برای برای تاکسی گرفتن و یا کمک به افراد برای یافتن مکان های روی نقشه باشد.

وظایف لابی من پشت کامپیوتر

برخی لابی من های تهران پشت میز پذیرش که مجهز به کامپیوتر است نشسته و رفت و آمد سرنشینان و مهمانان را بررسی کرده ، با مدیریت ارتباط برقرار کرده و گزارش های روزانه تهیه می کنند. قطعا تا به اینجا متوجه شده اید که لابی من به چه معناست . لابی من وظیفه دارد بر تعداد یا انواع بازدید کنندگان از یک ساختمان نظارت کرده و گزارش خلاصه ای را به صورت روزانه یا هفتگی تهیه نمایند.

استفاده از انواع تجهیزات ساختمان

لابی من ها باید مهارت های لازم برای کار با انواع تجهیزات موجود در ساختمان را داشته باشند. حتی اگر لابی ساختمان با دستگاه های خاصی مجهز نباشد ، ممکن است اتاق هایی داشته باشد که مجهز به دستگاه کپی و اسکن و فکس باشد. برخی از ساختمان ها دارای کیوسک های اطلاعات الکترونیکی هستند که بازدید کنندگان ممکن است در مورد نحوه استفاده از آن ها نیاز به کمک و راهنمایی لابی من داشته باشند. اگر نظارت بر امنیت ساختمان بخشی از خدمات لابی من باشد ، ممکن است برای برقراری ارتباط فوری به یک رادیو ، پیجر یا تلفن همراه نیاز داشته باشید و ممکن است وقت خود را صرف نظارت بر سیستم های نظارت ساختمان کنید. حتی بعضی از ساختمان ها دارای کلیدهای الکترونیکی هستند که ممکن است مراجعین و بازدیدکنندگان برای ورود به راهنمایی و کمک لابی من نیاز داشته باشند.

وظایف عمومی لابی من به چه معناست ؟

مهارت های ارتباطی کتبی برای گرفتن پیام و نوشتن گزارش اهمیت دارد. گاهی اوقات مهارت های تشکیل پرونده دقیق و کارآمد لازم است. ممکن است از شما خواسته شود تا برنامه ها را برای بازدید کنندگان پیگیری کنید. حافظه قوی لابی من می تواند با یادآوری نام و تنظیمات بازدیدکننده ، اقامتگاه یا کارکنان ، در ارائه خدمات به مشتریان برتر به شما کمک کند. توانایی تفکر مستقل ، ضمن رعایت دستورالعمل ها و قوانین ، می تواند به شما در برخورد با افراد مختلف و دیدار با شرایط اضطراری کمک کند.

مناطق تحت پوشش استخدام و اعزام لابی من و نگهبان شرکت آس :

 • استخدام لابی من در غرب تهران
 • استخدام لابی من چیتگر
 • استخدام لابی من در سعادت آباد
 • استخدام لابی من مجتمع مسکونی
 • استخدام نگهبان جنوب تهران
 • استخدام نگهبان پارکینگ
 • استخدام نگهبان شهرک غرب
 • استخدام نگهبان شیفت شب
 • استخدام نگهبان چهاردانگه
 • استخدام نگهبان حفاظتی مراقبتی
 • استخدام نگهبان تمام وقت
 • استخدام نگهبان بیمارستان

مسئولیت و وظایف لابی من چیست ؟

 1. آراستگی ظاهری و پوشیدن لباس فرم مرتب
 2. انتقال اطلاعات کامل در تغییر شیفت
 3. حضور به موقع
 4. آراستگی و نظافت محل کار
 5. از تردد و توقف افراد متفرقه در پشت میز کار لابی من خودداری کند
 6. لابی را ترک ننماید
 7. ثبت ورود و خروج افراد
 8. ثبت ورود و خروج مدبرعامل ، نظافتچی ، سرویس کار و غیره
 9. گزارش وقایع روزانه
 10. هماهنگی مهمانان
 11. هماهنگی با مدیر ساختمان جهت اجرای ضوابط و مقررات ساختمان مورد نظر
لابی من تهران

قطعا متوجه شده ای که لابی من کیست . از خدمات لابی من حفظ امنیت و حفاظت از محل زندگی یکی از دغدغه های ساکنین در یک ساختمان است که در صورتی که اختلالی در وضعیت امنیتی پیش بیاید ، آرامش از آن ساختمان رفته و هراس از دزدی و تجاوز به حریم خصوصی و خانوادگی ، زندگی در مجموعه ساختمانی را مختل می کند.

از این رو شرکت آس با معرفی و مدیریت نیروهای حفاظتی خود و استخدام لابی من که مجهز به لوازم حفاظتی و دوره دیده این زمینه هستند ، سعی دارد امنیت و آرامش را برای ساکنان ساختمان ها به ارمغان آورده و خیال مدیریت ساختمان را در این خصوص آسوده و راحت کند.

مزایای استخدام لابی من چیست ؟

ایجاد احساس امنیت فیزیکی

حضور لابی من همیشه احساس امنیت و آرامش را برای ساکنین ساختمان فراهم می کند. بسیاری از سازمان ها به ویژه سازمان های کوچکتر معمولا از نیاز به امنیت جسمی در محل کار غافلند ، زیرا یا وابسته به فناوری دیجیتال و مسائل مربوط به بودجه هستند و یا آنها فقط نیاز به داشتن چنین چیزی را احساس نمی کنند. حضور لابی من در هر سازمان و ساختمانی باعث ایجاد احساس امنیت برای تمامی افراد می شود.

داشتن مهارت و خبرگی

نگهبانان امنیتی به دلیل بازرسی منظم در محل ، به طور کلی با محیط کار آشنا می شوند. از این رو حفظ امنیت برای تمامی وظایفی که به آن ها اختصاص داده شده را تضمین می کنند. داشتن دانش و اطلاعات کافی در مورد محل مورد نظر باعث می شود تا در مواقع اضطراری مشکلی پیدا نکنند و هر گونه موضوع مشکوک را به سرعت تشخیص داده و بررسی نمایند.

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

preloader