0
سبد خرید خالیست.

شستشوی سنگ نمای ساختمان

شستشوی سنگ نمای ساختمان

شستشوی سنگ نمای ساختمان

زمانی که بحث شستشوی نمای ساختمان های تجاری مطرح است ، استفاده از طناب برای پایین آمدن از نمای ساختمان یک روش آزمایش شده ای است که هر بار به ذهنمان خطور می کند. تکنسین های فوق حرفه ای از طریق آویزان شدن با طناب از نمای ساختمان ، قادر خواهند بود تمامی قسمت های مختلف نما را تمیز کنند. اکثر مشاغل می خواهند املاک و پنجره های خود را به بهترین وجه جلوه دهند. هنگام تصمیم گیری در مورد خدمات صحیح تمیز کردن ساختمان خود ، گاهی اوقات تنها راه حل مناسب ، شستشوی سنگ نما می باشد. این مورد اغلب در مورد ساختمان های مرتفعی صورت می گیرد که هیچ گزینه دیگری امکان پذیر نیست.

محاسبه قیمت و هزینه نماشویی ساختمان

مواد کمی در طبیعت سخت تر از سنگ هستند و انسان هزاران سال است که از سنگ به عنوان مصالح ساختمانی و همچنین در نمای ساختمان ها استفاده می کند. خانه های مدرن اغلب با لایه نازکی از سنگ پوشانده می شوند که به آن روکش می گویند. روکش های سنگی و سنگ های پرورشی اساسا نیاز کمی به تعمیر و نگهداری دارند و این یکی از دلایلی است که صاحبان خانه آنها را به عنوان بخشی از نمای بیرونی خود انتخاب می کنند. شما باید روکش خود را به صورت دوره ای بررسی کنید و چندین مرحله را دنبال کنید تا ظاهری تازه و جدید داشته باشید. در این مرحله است که باید به فکر خدمات شستشوی سنگ نمای ساختمان خود باشید! خدمات بازسازی ، ترمیم و شستشوی انواع نما کار نسبتا پیچیده است. زمان‌بندی‌ ها و بودجه‌ می‌ توانند به راحتی از بین بروند. این اغلب به دلیل کمبود دانش و مجموعه گیج کننده راه حل های موجود است. کدام فرآیند با مصالح نما و خواسته های تجاری شما مطابقت دارد؟ به این ملاحظات دسترسی ، مهار مصالح ، امنیت و اختلالات احتمالی را اضافه کنید و انتخاب فرآیند مناسب برای ساختمان شما مملو از عدم قطعیت است. در صورت هر گونه اشتباه حتی ممکن است صدمات جبران ناپذیری ایجاد شود. نگرانی اصلی جلوگیری از تجمع کثیفی است ، عمدتا از ذرات معلق در هوا که ممکن است حاوی طیف وسیعی از مواد بالقوه مشکل ساز باشد که می توانند با سنگ واکنش نشان دهند و طول عمر آن را کاهش دهند. مناطق مرطوب به خصوص در آب و هوای مرطوب به احتمال زیاد کثیفی را به خود جذب می کنند و می توان آنها را در نتیجه تمیز کردن شناسایی کرد. لایه های ضخیم کثیفی می توانند آب را در مقابل یا درون سنگ تراشی نگه دارند و در نتیجه باعث افزایش چرخه نمک و تسریع تخریب در سنگ کاری می شوند.

شستشوی نمای سنگی به صورت منظم به شناسایی مناطقی کمک می کند که در آن کثیفی و نمک بیش از حد متوسط ​​تجمع یافته است که ممکن است نشان دهنده مشکلات گسترده تری باشد که اگر در مراحل اولیه اصلاح شوند ، ممکن است در دراز مدت هزینه و فایده قابل توجهی داشته باشند.

خدمات بررسی و شست و شوی نمای سنگی ساختمان ها

 • بررسی سنگ نمای ساختمان ها باید به صورت دوره ای بررسی و بازبینی گردد. سالی حداقل یک بار باید جهت بررسی نما اقدامات لازم را انجام دهید. به دنبال نشانه هایی از سنگ های آسیب دیده باشید. آنها ناهموار هستند ، اما حتی روکش های سنگی نیز می توانند در اثر ضربه آسیب ببینند یا در اثر لرزش شل شوند. اگر روکش شما دوغاب شده است ، دوغاب بین سنگ ها را بررسی کنید. به دنبال ترک ها و ملات سست در بالای سنگ ها برای نشانه های سایش باشید.
 • به دنبال خراش ، فرورفتگی و مواد سست باشید. اگرچه روکش سنگ مقاوم است ، اما تماس با اشیا و ارتعاشات می تواند باعث آسیب شود. متخصصین مجرب و آموزش دیده شرکت آس در روکش سنگ می توانند به رفع آسیب های عمده و همچنین مشاوره در مورد نحوه انجام تعمیرات جزئی کمک کنند.
 • ریختن دوغاب در صورت نیاز. در خدمات شستشوی سنگ نمای ساختمان ، دیوارهای خارجی از نظر دوغاب سست یا خشک شده که می تواند باعث ریزش بلوک های روکش سنگ شود ، بررسی می شوند. سوراخ ها یا شکاف های اطراف سنگ ها را بررسی شده و ملات دوباره اعمال می گردد.

مزایای شستشوی سنگ نمای ساختمان :

متد شستشوی سنگ نما شرکت خدماتی آس یکی از سریعترین و کارآمدترین روشه ای تمیز کردن پنجره می باشد. برای انجام این کار نیازی نیست که ورودی ساختمان بسته شود و یا وسایل سنگین از داخل ساختمان جا به جا شوند. این متد فواید فراوانی همچون موارد ذکر شده در لیست زیر دارد :

 • هیچ محدودیتی در ارتفاع وجود ندارد
 • میزان خسارت ها به حداقل می رسد
 • ایده آل برای شرایطی با دسترسی سخت
 • ایمن برای پنجره هایی که دسترسی به آن ها خطرناک است
 • قابل استفاده در انواع ساختمان های تجاری
 • یک جایگزین انعطاف پذیر برای انواع متدهای شست و شوی نما
شستشوی سنگ نما
شستشوی سنگ نما

شستشوی سنگ نمای ساختمان یک کار بسیار سخت و پیچیده ای است که باید فقط توسط متخصصین حرفه ای که آموزش های لازم و صلاحیت انجام این کار را دارند ، انجام شود. تکنیک استفاده از طناب از مان کوهنوردی توسعه یافته است. با توانایی فرود ، صعود و جا به جایی از یک طناب به طنابی دیگر ، ما قادر به تمیز کردن پنجره هایی هستیم که دسترسی به آن ها برای هر کسی دشوار است. نماشویی منظم ساختمان به شما کمک می کند تا جذابیت ساختمان خود را حفظ کرده و از پوسیدگی و پیری زودرس پوشش سطح جلوگیری می کند. شرکت خدماتی آس طیف وسعی از خدمات تخصصی برای شست و شوی نما را ارائه می دهد.

شاید تماشای گروهی از افرادی که از ساختمان ها به منظور تمیز کردن پنجره ها آویزان شده اند ، هیجان انگیز باشد. البته این کار برای افرادی که ترس از ارتفاع دارند ، اصلا مناسب نیست. قبل از شروع شستشوی سنگ نمای ساختمان باید موارد زیر را بررسی نمایید :

 1. بازرسی کامل تجهیزات قبل از استفاده
 2. داشتن درک کامل از خطرات احتمالی این کار
 3. قابلیت پایین آمدن از ارتفاع با کنترل کامل
 4. استفاده از سیستم پشتیبان
 5. قابلیت جا به جایی مابین طناب ها
 6. ارزیابی و انتخاب لنگرگاه ایمن
 7. ایمنی شخص ثالث

علت انتخاب راپل کار برای شستشوی سنگ نمای ساختمان :

 • هیچ محدودیتی در ارتفاع برای انجام این کار وجود ندارد
 • تکنیک های دسترسی باعث ایجاد حداقل اختلالات می گردد
 • این روند برای موقعیت هایی با دسترسی بسیار سخت ایده آل است
 • متدی ایمن برای تمیز کردن سخت ترین نقاط غیر قابل دسترس

نماشویی ساختمان با فشار آب زیاد

نماشویی با فشار آب زیاد در ارتفاع از جمله خدماتی است که با استفاده از طناب و ابزارهای صنعتی با فشار بالا انجام می شود. این سیستم برای ساختمان هایی با ارتفاع زیاد و یا ساختمان هایی با روکش فلزی که نشانه هایی از خاک و آلودگی و جرم دارند ، مناسب است. محافظت و نگهداری سطوح بالای ساختمان بسیار حائز اهمیت بوده و باید به صورت منظم انجام شود.

فواید نماشویی ساختمان چیست ؟

امروزه در ساخت و ساز ساختمان ها علاوه بر نماهای سنگی ، از شیشه نیز بسیار استفاده می شود. این کار مزایای فراوانی همچون افزایش میزان نور طبیعی در دسترس برای افراد داخل ساختمان و افزایش جذابیت نمای ساختمان دارد. با این حال ، شیشه ها همیشه باید تمیز باشند و این موضوع چالش برانگیز است. شست و شوی نما یک راه حل ایده آل ، انعطاف پذیر ، سریع و موثر برای اطمینان از تمیز بودن پنجره ها و نما بدون توجه به محل قرارگیری آن ها می باشد.

شستشوی سنگ نما با طناب چیست ؟

متخصصان ماهر از طناب های محکم صنعتی برای پایین آمدن از نمای ساختمان جهت شستشوی سنگ نمای ساختمان استفاده می کنند. شست و شوی نما به عنوان یکی از سریع ترین و موثرترین روش های شستن نما و شیشه ، صرف نظر از مدل طراحی آن ساختمان ، در نظر گرفته شده است. این روش یک جایگزین عالی برای سایر متدهای نماشویی که نیازمند تجهیزات زیادی است ، بوده و قابل اجرا بر روی تمامی ساختمان ها ( حتی ساختمان های مرتفع ) می باشد.

اجرای کار توسط تیم متخصص و مجرب

شما می توانید مطمئن باشید که نتیجه نهایی منحصر به فرد به نظر می رسد و این کار به صورت حرفه ای و با در نظر گرفتن هرگونه مسائل بالقوه بهداشتی و ایمنی با استانداردهای آموزش صحیح انجام خواهد شد.

روشی ایده آل برای ساختمان هایی که تمیز کردن آن ها با تجهیزات دشوار است

تمیز کردن نما به وسیله طناب در صورت عدم وجود سطح مناسب برای پشتیبانی از برج فرازرو ( دستگاه نردبان مانندی که بر کامیون سوار است و برای عوض کردن لامپ چراغ‌ های خیابان و غیره به کار می ‌رود ) و عدم وجود مکانی در ساختمان برای نصب قرقره ، یک جایگزین بادوام محسوب می شود.

سرویسی سریع و کارآمد

شستشوی سنگ نمای ساختمان به وسیله طناب یکی از کارآمدترین متدهای نماشویی برای اطمینان از پیروی از استانداردهای اساسی بدون تاخیر در استفاده و راه اندازی تجهیزات است.

جلوگیری از ایجاد اختلال

از آنجا که هیچ تجهیزات مستقر در زمین وجود ندارد ، هیچ گونه اختلالی در استفاده از ساختمان نیز به وجود نخواهد آمد.

گزینه ای امن حتی برای مناطقی با دسترسی سخت

شستشوی سنگ نما با راپل حتی در مواردی که ساخت و ساز مجموعه ای منحصر به فرد از چالش ها را نشان می دهد ، متدی موثر است. می توانید از این روش برای مناطقی با دسترسی بسیار دشوار استفاده کنید و صرف نظر از میزان دشواری دسترسی به نما و پنجره ها ، به همان نتایج دلخواه دست یابید!

عدم محدودیت در ارتفاع در شستشوی سنگ نمای ساختمان با طناب

با توجه به نحوه شست و شوی نما – پایین آمدن از قسمت بیرونی ساختمان – هیچ محدودیتی در ارتفاع وجود نخواهد داشت. همین موضوع باعث شده است تا روشی ایده آل برای هر ساختمان با هر ارتفاعی باشد.

علت همکاری با شرکت های خدماتی حرفه ای برای شستشوی سنگ نما :

شرکت های خدماتی فوق حرفه ای همچون شرکت خدماتی آس ، طیف وسیعی از مزایا برای صاحبان و مدیران ساختمان در امر نماشویی ارائه می دهند. برخی از فواید به شرح زیر است :

 • حمایت از اعتبار و شهرت کسب و کار = خواه کسب و کار شما جز مشاغلی باشد که متکی بر عبور و مرور رهگذران است و خواه خیر ، پنجره و نمایی کثیف به شهرت شما آسیب وارد می کند. آن ها تصور می کنند که تجارت به خوبی مورد توجه قرار نگرفته است و می تواند نگران کننده باشد ، به خصوص برای ارباب رجوع و یا مشتریانی که برای اولین بار از ساختمان بازدید می کنند. شرکت های حرفه ای خدماتی کیفیت بالایی از نماشویی را فراهم کرده تا تصویر مثبتی از نمای بیرونی ساختمان ایجاد شود و پیامی را ارسال می کنند که بیزینش شما به شهرت و اعتبارش اهمیت می دهد!
 • ایجاد یک محیط داخلی سالم = پنجره و سطوح بیرونی کثیف ( نما ) ، جایی که جرم و کثیفی و زباله تمام نما را در برگرفته است ، برای سلامتی ( به خصوص سلامتی افرادی که در تماس با نما هستند ) بسیار خطرناک می باشد. این مشکل با داشتن یک برنامه منظم و حرفه ای شستشوی سنگ نمای ساختمان اتفاق نمی افتد. پنجره های کثیف همچنین مانع ورود نور به داخل ساختمان شده و همین موضوع تاثیر منفی بر روی کارکنان خواهد داشت. مطالعات انجام شده نشان می دهد نور روز طبیعی نقش اساسی در روحیه و بهره وری کارکنان دارد و هر چه این موضوع در ساختمان شما حفظ شود ، نیروی کار شما موثرتر و مثبت تر خواهد بود!
 • محافظت از ساختمان = اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که ساختمان در شرایط مطلوبی قرار دارد ، باید به طور منظم در تمیز کردن و نگهداری آن ها کوشا باشید! این موضوع شامل مراقبت از پنجره ها و نظافت و شستشوی مداوم آن ها برای اطمینان از عدم خوردگی شیشه یا مواد دیگر است. پنجره ها و نمای سنگی ساختمان اگر توسط تیم متخصصی همچون تکنسین های آس به صورت مداوم تمیز شوند ، طول عمر بیشتری داشته و از ساختمان شما محافظت خواهد شد.
 • یک تیم حرفه ای کاری بی خطر و باکیفیت ارائه می دهد = متخصصان شرکت آس تجربه کافی داشته و اگر محیط ساختمان شما بسیار چالش برانگیز باشد ، ما تجهیزات و تیم حرفه ای برای انجام کار فراهم می کنیم. یک تیم حرفه ای نیز از نظر بهداشت و ایمنی گزینه بسیار بهتری است. احتمال وقوع هر نوع حادثه و تصادف برای یک تیم نظافت که تحت نظارت حرفه ای است و نحوه استفاده از ماشین آلات و تجهیزات را به خوبی می داند ، بسیار کم است!

عوامل موثر در محاسبه قیمت نما شویی ساختمان :

زمانی که بحث نحوه محاسبه قیمت شستشوی سنگ نمای ساختمان مطرح باشد ، فاکتورهای زیادی همچون نوع ساختمان ، قابلیت دسترسی ، آب و هوا ، ارتفاع سازه و موارد دیگر وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. با این حال ، اصلی عامل مدت زمانی است که تیم مشغول کار هستند.

نرخ و نوع ساختمان

نرخ برای انواع ساختمان های مختلف ، متفاوت خواهد بود. هرچه ساختمان بلندتر باشد ، نرخ شستشوی سنگ نما بیشتر می شود. به عنوان مثال تفاوت برای یک ساختمان 20 طبقه در مقابل یک ساختمان اداری سه طبقه ، یکسان نخواهد بود. این امر به دلیل فرآیندهای ایمنی اضافی و کارهایی است که انجام می شود. هوا همچنین عاملی است که در افزایش هزینه نقش دارد. در شستشوی نما ، متخصصان از بالا به پایین تمیز می کنند و از این رو پنجره و سطوح بالایی کثیف نمی مانند. ما همچنین باید در نظر بگیریم که باد در چه مسیری حرکت می کند که البته همین موضوع مشخص می کند در چه مسیری بر روی کدام سمت ساختمان باید کار انجام شود. همه این کارها نیازمند زمان بوده و در نرخ هزینه شستشوی نمای ساختمان موثر خواهد بود!

سرعت عامل دیگری است که هنگام محاسبه هزینه باید در نظر گرفته شود. وقتی در ارتفاع کار می کنیم ، نمی توانیم به راحتی و با سرعت کار را انجام دهیم. از این رو در نظر گرفتن زمان حائز اهمیت بوده و باید اطمینان حاصل شود که تمام لنگرها و گره ها به خوبی زده شده ، تجهیزات ایمن هستند و هیچ کس در معرض آسیب و خطر قرار ندارد. همچنین محاسبه حرکت در بین سطوح و طبقات نیز مهم است.

برخلاف بسیاری از خدمات دیگر ، هیچ نرخ مشخصی برای شستشوی سنگ نمای ساختمان وجود ندارد. این امر فقط بدین دلیل است که طراحی و ساختار هر ساختمانی منحصر به فرد است. قبل ارائه قیمت دقیق شستشوی نمای ساختمان در تهران و شستشوی نمای ساختمان کرج باید همیشه بازرسی های بصری صورت گیرد. این بازرسی به ما امکان می دهد مواردی مانند دسترسی عمومی ، نقاط لنگر ، تجهیزات و غیره را بررسی کنیم. علاوه بر این ما باید اطمینان حاصل کنیم که تمام نقاط لنگر مورد آزمایش و تایید قرار گرفته اند. سپس ما کار واقعی را که باید انجام شود ارزیابی کرده و برآورد قیمت گذاری را انجام می دهیم. یک معادله ساده برای تمیز کردن دو پنجره در هر طبقه ممکن است تقریبا پنج دقیقه باشد. ما مواردی همچون تعداد پنجره ها ، تعداد سطوح و تعداد سطحی که می توانیم در طول یک روز تمیز کنیم را بررسی می نماییم.

تاثیر نگهداری مداوم در محاسبه هزینه شستشوی سنگ نمای ساختمان

این هزینه معمولا برای ساختمان هایی که به خوبی از آن ها مراقبت می شود ، کمتر خواهد بود. اگر بخواهیم پنجره و نمای سنگی ساختمانی را که شش ماه پیش شسته شده را تمیز کنیم ، قطعا کار کمتری نسبت به نظافت ساختمانی که اصلا هیچ مراقبتی از آن صورت نگرفته ، خواهیم داشت. توصیه می کنیم هر شش ماه یکبار نسبت به نماشویی ساختمان خود اقدام نمایید ، زیرا این کار به مرور زمان منجر به کاهش قیمت به میزان قابل توجهی خواهد شد. نکته دیگری که باید در نظر داشت این است که این کار را همیشه به یک شرکت خاص و معتبر همچون شرکت خدماتی آس بسپارید ، زیرا متخصصان قبلا با ساختمان شما آشنا شده اند و با نقاط دسترسی آن آشنا بوده و به راحتی این کار را انجام می دهند.

دسترسی به تمامی طرفین یک آسمان خراش نه تنها برای شستشوی پنجره بلکه برای تمیز کردن فلز ، بررسی جداره دیواره ها و حتی تعویض تابلوهای تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت است. در ساختمان هایی با ضلع های مستقیم ، این دسترسی عموما توسط مکانیزم دکل ساخته شده است که روی پشت بام لنگر انداخته شده و توانایی حرکت به سمت بالا و پایین را به راحتی دارد. با این حال ، تعداد فزاینده ای از آسمان خراش ها به ویژه در ایران دارای طرف های مستقیمی نیستند و برای شستشوی سنگ نمای ساختمان باید از ابزارهای مختلفی استفاده کنید. در نتیجه ، طراحان ساختمان باید در مراحل اولیه طراحی یک فناوری دسترسی به نما را انتخاب کنند تا با هندسه غیرمعمول ساختمان هماهنگی داشته باشد. برخی از رایج ترین این ابزارهای عبارتند از :

وقتی فکر می کنید چه عواملی در یک تجارت موفق نقش دارند ، احتمالا تمیز بودن نمای ساختمان اولین چیزی نیست که به ذهن شما خطور می کند. از آنجا که پنجره ها بخشی از نمای بیرونی ساختمان و همچنین فضای داخلی آن هستند ، نظافت آن ها اغلب نادیده گرفته می شود. شاید ندانید که کثیف بودن سنگ نمای ساختمان چه آسیب هایی به کسب و کار و شهرت می زند. از این رو به دلایل مختلفی شستشوی سنگ نما اهمیت دارد. برخی از این عوامل عبارتند از :

نمای اولیه

اولین دید به خصوص برای کسب و کار بسیار اهمیت دارد. آیا شما وارد فروشگاهی با پنجره های کثیف و نمای آلوده می شوید ؟! تمیز نگه داشتن نمای ساختمان شما نه تنها باعث می شود که آن فضا زیبا بماند ، بلکه مشتریان شما متوجه می شوند که شما به کسب و کارتان اهمیت می دهید و از این رو بیشتر به سمت شما جذب می شوند.

بهداشت

با گذشت زمان ، جرم و کثیفی بر روی سطوح سنگی و شیشه های ساختمان قرار می گیرد. اگر به این کثیفی و نظافت آن ها توجه نکنیم ، وضعیت آن ها بدتر شده و باعث می شود فضای داخلی ساختمان نیز دیگر بهداشتی نباشد. اگر کارمندان با خاک و باکتری های ایجاد شده در تماس باشند ، این می تواند به بیماری منجر شود.

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

preloader