0
سبد خرید خالیست.

استخدام نگهبان مسلح

استخدام نگهبان مسلح

استخدام نگهبان مسلح

در دنیای امروز همه ما از اهمیت استخدام نگهبان به منظور حفظ امنیت مردم در برابر حوادث ترسناک و تهدیدات باخبر هستیم. بدون حضور نگهبان هیچ یک از ما با اطمینان خاطر منزلمان را برای سفرهای کاری و یا تفریحی ترک نخواهیم کرد و همیشه دلشوره دزدی را خواهیم داشت. صاحبان مشاغل این روزها نه تنها با اداره یک تجارت سودآور ، بلکه با حفظ امنیت مشتریان و کارمندان خود نیز روبرو هستند. شرکت خدماتی آس با صاحبان مشاغل و برگزار کنندگان رویدادها همکاری می کند تا از طریق اعزام و استخدام نگهبان و ایجاد یک برنامه دفاعی سفارشی برای هر مشکل احتمالی ، تهدیدات را کاهش دهد. این رویدادهای آسیب پذیر به دانش ، تجربه و مهارت شرکت اعزام نگهبان بستگی دارد!

محاسبه قیمت و هزینه اعزام لابی من و نگهبان

خدمات استخدام نگهبان مسلح ما جامع ترین خدماتی است که می توانید پیدا کنید! صرف نظر از صنعت کاری شما ، خدمات استخدام نگهبان فوری شرکت آس برای هر یک از موارد زیر قابل اجراست :

 • استخدام نگهبان مراکز تجاری
 • استخدام نگهبان مسلح فروشگاه ها
 • استخدام نگهبان مغازه های خرده فروشی

استخدام نگهبان مسلح :

یکی از پردرخواست ترین خدمات استخدام نگهبان تهران ، استخدام نگهبان مسلح است. هنگام در نظر گرفتن آرامش و امنیت مشتریان ، استخدام نگهبان مسلح از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مشتریان شما با دیدن مامورین امنیتی ما احساس راحتی بیشتری خواهند کرد ، زیرا حضور این افسران به آنها این امکان را می دهد که وقتی در محل قرار دارند اشیاء با ارزش آنها و افرادشان از تهدیدات در امان باشند. پرسنل امنیتی مسلح ما می توانند از کارمندان و مشتریان شما در برابر خطرات احتمالی از جمله استدلال و حملات تروریستی ، حضور افراد در مکان های غیرمجاز و حتی سرقت اموال محافظت کنند. با توجه به دانش و مهارت بالای نگهبانان مسلح ، آنها می دانند که در هر موقعیتی که ممکن است به وجود بیاید به طور منظم و سریع عمل کنند. در هر شرایطی نگهبانان مسلح به روشی حرفه ای و صمیمی عمل می کنند ، که باعث می شود آنها برای املاک شما حضور ارزشمندی داشته باشند. خدمات گارد امنیتی مسلح شرکت آس معمولا برای موارد زیر درخواست می شود :

 • محافظت از بانک ها
 • امنیت و گشت های مجتمع آپارتمانی
 • استخدام نگهبان مسلح برای رستوران و کافی شاپ ها
 • انبار و امنیت صنعتی
 • مجتمع های امنیتی و گشت های اداری تجاری
 • ساختمان های مسکونی
 • هتل ها
 • مراکز خرید

خدمات استخدام نگهبان مسلح برای محافظت از مردم و اموال از فعالیت های جنایی مانند خرابکاری ، سرقت و آتش سوزی توسط مشاغل و افراد صورت می گیرد. وظایف خاص یک نگهبان امنیتی توسط کارفرما متفاوت خواهد بود ، اما به طور معمول شامل نظارت بر یک منطقه خاص در تمام ساعات شبانه روز و گزارش در مورد هرگونه حادثه ای که ممکن است رخ دهد ، می باشد. نگهبانان امنیتی خصوصی با نظارت بر دوربین های فیلمبرداری ، اسکن جمعیت ، بازرسی از اموال و نظارت بر فعالیت ها ، به دنبال هر کسی یا هر چیز مشکوکی در حوزه مسئولیت خود هستند. بعد از ساعت ها مرتبا بررسی می کنند که تمام پنجره ها ، درها و درهای یک ملک امن است. آنها همچنین اطمینان می دهند که تجهیزات امنیتی به درستی کار می کنند. نگهبانان امنیتی خصوصی همچنین ممکن است گزارش هایی درباره فعالیت های مشکوک یا اختلال در وقوع املاک را بررسی کنند.

برخی از افراد برای محافظت از جان خودشان جهت استخدام نگهبان مسلح اقدام می نمایند. نگهبانان امنیتی خصوصی ممکن است افرادی را که مظنون به جرم در اموالشان هستند تا زمان رسیدن نیروی انتظامی ، بازداشت کنند. همچنین ممکن است افراد را از ملک اسکورت کنند و به آنها هشدار دهند که در صورت بازگشت ممکن است با بازداشت روبرو شوند. برای پیگیری فعالیت های روزانه ، ماموران امنیتی گزارش های روزانه می نویسند. هرگونه حوادث یا افراد مشکوک برای بررسی توسط مدیران امنیتی ثبت می شود. بعضی اوقات از نگهبانان امنیتی خصوصی خواسته می شود كه در دادگاه شهادت دهند. هرگونه حوادث یا افراد مشکوک برای بررسی توسط مدیران امنیتی ثبت شده و بعضی اوقات از نگهبانان امنیتی خصوصی خواسته می شود كه در دادگاه شهادت دهند.

وظایف نگهبان :

 • اجرای قوانین و مقررات و سیاست های شرکت ها و ساختمان ها
 • پاسخ گوی سریع در شرایط اضطراری
 • کنترل دسترسی به ساختمان ها و محافظت از کارمندان ، میهمانان و عموم مردم
 • بررسی سیستم هشدار و نظارت
 • گشت زنی در مناطق و انجام بررسی های امنیتی
 • نوشتن فعالیت ها و گزارشات حوادث
وظایف نگهبان مسلح
وظایف نگهبان مسلح

چرا کسب و کار شما به استخدام نگهبان مسلح نیاز دارد ؟

در حالی که استخدام نگهبان مسلح برای تجارت شما مزایای اساسی دارد ، نقش اصلی یک نگهبان مسلح جلوگیری از تهدیدهای احتمالی و پاسخگویی فعال و سریع به تهدیدات فوری است. نگهبانان مسلح شرکت آس می دانند چگونه می توانند با حمایت از مردم و اموالشان به عنوان اولین اولویت در امنیت ، شرایط اضطراری را اداره کنند. به طور کلی وجود یک نگهبان امنیتی مجهز به اسلحه ، متجاوزان را از تهدیدهای خطرناک یا انجام رفتارهای جنایتکارانه بر روی اموال شما باز می دارد.

در صورتی که متجاوزگر تصمیم به پیشبرد برنامه های جنایی خود کند ، یک محافظ مسلح می تواند در پاسخ به این تهدید فوری اقدام نماید. نگهبانان مسلح اعزام شده توسط شرکت آس با استفاده از آموزش ها و دانش تخصصی خود برای عملکرد سریع و مناسب ، می دانند که چگونه با تهدید مقابله کنند. این نگهبانان نه تنها آموزش های لازم جهت استفاده صحیح از اسلحه را دیده اند ، بلکه در زمینه حل مناقشه و سایر تاکتیک های شدید برای حل و فصل مشکل و ایجاد صلح آموزش های لازم را گذرانده اند. نگهبانان مسلح می توانند خدمات مختلفی همچون موارد ذکر شده در لیست زیر را ارائه دهند :

 1. ارزیابی تهدیدات
 2. انجام گشت های پیاده و با وسیله نقلیه
 3. برقراری ارتباط با اجرای قانون
 4. گزارش هر گونه وقایع
 5. کمک به مدیریت در کارهای امنیتی در صورت لزوم

مناطق تحت پوشش استخدام نگهبان مسلح شرکت آس :

 • استخدام لابی من در غرب تهران
 • استخدام نگهبان جنوب تهران
 • استخدام نگهبان چهاردانگه
 • استخدام نگهبان غرب تهران
 • استخدام نگهبان شهرک غرب

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

preloader