0
سبد خرید خالیست.
آس - شرک آس ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری ساختمان > مقاله > تاسیسات > سیم کشی و رفع اتصال و خدمات الکترونیکی

سیم کشی و رفع اتصال و خدمات الکترونیکی

سیم کشی و رفع اتصال و خدمات الکترونیکی

همه ساختمان ها در هنگام ساخت، سیم کشی و یا در اصطلاح برق کاری می شوند. بدون وجود سیستم برق، ساختمان قابل سکونت و زندگی خانواده ها نیست.

بیشتر مردم، خدمات برقکاری را کار آسانی می دانند و بدون رعایت نکات ایمنی دست به تعمیرات سیم کشی برق و رفع اتصالی میزنند. در صورتی که هر ساله افراد زیادی بر اثر جراحات وارده بر اثر برق گرفتگی دچار قطع عضو ، سوختگی و در مواردی متاسفانه به کام مرگ فرو رفته اند.

علاوه بر مبحث ایمنی جانی که بسیار پر اهمیت میباشد. گاهی عدم آگاهی در تعمیر سیم کشی برق و رفع اتصالی موجب ایجاد ضررهای مالی زیادی می گردد. و تعمیر خرابی های ایجاد شده هزینه های بالایی در بر خواهد داشت .به همین علت کمک گیری از تعمیرکار برق حرفه ای، مناسب ترین راه حل ممکن میباشد. بخاطر ایمنی بیشتر کار به تکنسین ها واگذار می شود.

در حال حاضر تمامی کارها اعم از تعویض یک لامپ تا خدمات برقکاری و خدمات سیم کشی برق ساختمان به وسیله تکنسین ها یا سرویسکار برق ، انجام میشود.

در صورت نیاز به سرویس کار برق سعی کنید از شرکت های معتبر نیرو دریافت کنید. تعمیرکار برق باید از لحاظ فنی با تجربه باشد. از لحاظ علمی نیز کاملا  به روز باشد. با توجه به پیشرفت علم در بسیاری از حوزه های خدمات برقکاری و سیم کشی برق، اطلاعات و دانش بروز شده ، در به کارگیری روش و امکانات جدید لازم و ضروری میباشد.

همچنین باید از لحاظ رعایت ایمنی پوشش مناسب داشته باشد. و کاملا حرفه ای به تعمیرات سیم کشی برق  و یا عیب یابی سیم کشی برق و رفع اتصالی بپردازد.

خدمات برق کاری ساختمان از خرده کاریهایی نظیر نصب کلید، پریز شروع میشود. همچنین خدماتی مانند نصب انواع لامپ و هالوژن روکار یا توکار و چراغ های سقفی را نیز شامل میشود. نصب انواع لوستر نیز در این گروه قرار دارد.

نصب و تعمیر دوربین مدار بسته

ایجاد یک سیستم امنیتی مناسب در خانه ، محل کار و اطراف شما نصب دوربین مداربسته است. دوربین مداربسته از رایج ترین سیستم های حفاظتی است که کاربردی وسیعی دارد.

تعمیر دوربین مدار بسته امروزه جایگاه ویژه ای دارد، زیرا از این دستگاه در مکان ها مختلفی استفاده می شود. در فواصل زمانی معین نیاز به بررسی و سرویس و گاهی نیز تعمیر دارد. برای تعمیر و سروبس دوره ای دوربین مدار بسته از شرکت های معتبر و همچنینی تکنسین های مجرب کمک بگیرین ، در غیر این صورت نه تنها مشکل برطرف نخواهد شد، بلکه آسیب های بسیار بیشتری به دستگاه وارد می شود.برای تعمیر دوربین مدار بسته به امکانات و ابزارآلات خاصی نیاز است . مجموعه تخصصی آس به وسیله مجرب ترین تکنسین ها برای تعمیر دوربین مدار بسته ، با  بهترین و با کیفیت ترین خدمات و سرویس ها و همچنین تضمین  برای خدمات را برای کاربران خود به ارمغان می آورد.

سیم کشی تلفن و سانترال

چگونگی سیم کشی خط تلفن برای یک منزل مسکونی ویلایی ، یا یک مجتمع مسکونی بزرگ متفاوت است و باید توسط تکنسین ها این کار صورت گیرد.

نحوه سیم کشی سانترال در کیفیت برقراری خطوط ارتباطی تلفن تاثیر مستقیم دارد. بسیاری از شرکت ها و سازمان ها با استفاده از تلفن سانترال، سیستم تلفن داخلی را مدیریت می کنند. سیم کشی تلفن اصلی ترین راه ارتباطی در این موارد است. برای نصب و راه اندازی سانترال لازم است تا تکنیسین های مجرب که به صورت حرفه ای با سانترال آشنایی کامل را دارند این کار را انجام دهند. سیم کشی تلفن داخلی در شرکت های بزرگ کاری نیست که یک فرد بی تجربه آن را انجام دهد. لازم است تا متصدی مربوطه در این زمینه آموزش دیده باشد. در بسیاری از موارد  اتصالی سیم کشی تلفن و خرابی تلفن مربوط به نحوه سیم کشی سانترال و اشتباه در این زمینه است. مجموعه آس سیم کشی تلفن و سانترال را برای شما به بهترین و با کیفیت ترین شکل توسط تکنسین های آموزش دیده انجام می دهد.

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

2 دیدگاه

preloader