0
سبد خرید خالیست.

سم پاشی زنبور ، سم پاشی مورچه

خدمات سمپاشی زنبور ، سمپاشی مورچه

سم پاسی زنبور / سم پاشی مورچه

زنبورها برای اکوسیستم مهم هستند ، زیرا گرده گیاهان را که برای رشد به آن نیاز دارند تامین می کنند. با این حال ، هنگامی که گروهی از زنبورهای عسل تصمیم به ساخت یک کندو در نزدیکی خانه شما می گیرند ، می توانند بسیار خطرناک باشند به خصوص اگر کندو مختل شود. زنبورهای عسل به عنوان مدافعان سرسخت کندوهای خود شناخته می شوند. لانه زنبورعسل در یک حیاط ، به خصوص در خانه هایی که کودکان کوچک در آن حضور دارند می تواند مشکل ساز شود. برای کسانی که به نیش زنبورها آلرژی و حساسیت دارند ، زندگی در نزدیکی زنبورها می تواند خطرناک و حتی تهدید کننده باشد. متخصصان مبارزه با آفات موسسه آس با داشتن تجربه کافی در راه حل های کنترل زنبورمی توانند محیطی امن برای شما و خانواده تان فراهم سازند.

محاسبه قیمت و هزینه سمپاشی

متخصصان حرفه ای شرکت آس در استفاده از تمام تجهیزات و روش های مناسب در سم پاشی زنبور در اطراف خانه شما آموزش های لازم را دیده اند. انجام این کار نیازمند تجربه خاصی است ، زیرا برخی زنبورها مانند زنبورهای عسل برای محیط زیست بسیار حیاتی هستند. به همین دلیل ما تنها در صورت وجود تهدیدی برای افراد در خانه ، لانه زنبور را از بین می بریم. سم پاشی زنبور ها بسته به اندازه لانه ، محل قرارگیری آن و انواع زنبورها متفاوت است. به همین دلیل بررسی محل اولیه و مشاوره بسیار حائز اهمیت است.

خدمات سم پاشی زنبور :

زنبورها برای محیط ما شگفت انگیز هستند. آنها گیاهان را گرده افشانی کرده و به شکوفایی اکوسیستم ما کمک می کنند. با این حال ، زنبورها می توانند به خصوص برای کسانی که حساسیت کشنده ای به زنبورهای عسل دارند ، خطرناک باشند. زنبورها نه تنها به انسان ، بلکه به حیوانات نیز آسیب می رسانند. اگر کسی به نیش زنبور حساسیت دارد ، نیش زنبور عسل می تواند منجر به شوک آنافیلاکتیک و حتی مرگ شود. به همین دلیل مهم است که زنبورهای عسل بالقوه مضر را شناسایی و ردیابی کنید. در صورت عدم سم پاشی زنبور ، کندوهای عسل می توانند به حدی بزرگ شوند که وارد ملک شما شده و به خطری بالقوه برای همه افراد آن اطراف تبدیل شوند. سمپاشی زنبور کاری پرخطر بوده و از این رو این کار را باید به متخصصین شرکت آس بسپارید!

یکی از متداول ترین سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید ، هزینه سم پاشی است. برآورد این هزینه به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. برخی از عواملی که می توانند هزینه را تحت تاثیر قرار دهند عبارتند از : نوع گونه های زنبور عسل ، اندازه آلودگی و تجهیزات مورد نیاز برای حذف زنبورها. شدت مشکل شما می تواند در هزینه های حذف زنبورها نیز تاثیر بگذارد.

  • سمپاشی منزل – اگر یک کندو یا لانه برداشته نشود ، زنبورها می توانند به خانه شما راه پیدا کنند. متخصصین آس جهت بررسی نقاط دسترسی احتمالی ، یک بازرسی از خانه شما انجام داده و تخمینی را برای خدمات سم پاشی زنبور ارائه می دهند.
  • ادارات و ساختمان های تجاری – زنبورهای عسل در محل کار شما نه تنها می توانند برای اموال شما بلکه برای مردم مناطق اطراف آن خطر جدی ایجاد کنند. آن ها می توانند تجارت شما را مختل کنند و در صورت عدم سمپاشی خطری جدی برای محصولات یا خدماتی که در ملک خود می فروشید ایجاد می کنند.

مهم است که گونه های خاصی که در نزدیکی خانه شما زندگی می کنند را به درستی شناسایی کنید ، زیرا سمپاشی هر کدام به روش های منحصر به فردی نیاز دارند.

آگاهی از استراتژی ها و راهکارهای موثر و همچنین محدودیت ها و خطرات مرتبط با هر روش ضروری است. در بسیاری از مناطق ، مجوزهای ویژه ای برای سم پاشی زنبور مورد نیاز است.

سمپاشی زنبور عسل

جهت محاسبه هزینه خدمات سم پاشی ابتدا باید مشخص کنید که خدمات سمپاشی دوره ای می خواهید یا یکباره! برخی از خدمات سمپاشی شرکت آس به شرح زیر است :

  • قسمت داخلی و بیرونی منزل و یا محیط کار شما جهت رفع مشکلات آفت های فعلی و یا احتمالی توسط کارشناسان شرکت آس به صورت کامل بازرسی می شود.
  • نکات ایمنی قبل از شروع کار و بعد از اتمام کار به مشتری گزارش داده می شود.
  • کارشناسان آس از چندین روش و تکنیک مختلف برای ریشه کنی آفات استفاده می کنند.

اگر با مشکل زنبورهای عسل روبرو هستید ، فقط کافیست با شرکت کنترل کننده آفات حرفه ای آس تماس بگیرید. قطعا شما نمی خواهید به طور تصادفی به زنبورهای مفید صدمه بزنید. شنیدن صدای وزوز زنبورهای عسل در اطراف خانه شما می تواند باعث نگرانیتان شود. زنبورهای کوچک مایل به زرد راه راه سیاه و زرد که در باغ شما هستند مسئله ای نیست ، اما اگر گونه هایی را در اطراف سازه های چوبی خود مشاهده کنید ، ممکن است آنها زنبورهای نجاری باشند – که قطعا شما آنها را نمی خواهید! تلاش برای نابودی یا جابجایی مجدد زنبورهای عسل به تنهایی می تواند خطرناک باشد و شما هرگز نخواهید به طور تصادفی به زنبور عسل صدمه بزنید. به همین دلیل است که شما باید با یک شرکت کنترل آفات حرفه ای تماس بگیرید.

شناسایی نوع زنبورها

شرکت کنترل کننده آفات حرفه ای آس می تواند برای ارزیابی نوع زنبورهایی که با آنها سرو کار دارید بازرسی رایگان انجام دهد. اما اگر کنجکاو هستید باید بدانید که روش های مختلفی از جمله شکل ظاهری و محل ساخت کندوها و غیره وجود دارد که می توانید انواع مختلف زنبورها را از هم تشخیص دهید. لازم به ذکر است بدانید که شرکت های کنترل آفات معتبر همچون موسسه آس همه تلاش خود را برای جلوگیری از صدمه زدن به گرده افشان مفید زنبورعسل انجام خواهند داد. برخی از گونه ها اکوسیستم را به خطر می اندازند.

چه موقع باید جهت اجرای خدمات سم پاشی زنبور با متخصصین آس تماس بگیرید ؟

اگر چندین روش طبیعی برای خلاص شدن از شر زنبورهای عسل را امتحان کرده اید و به هیچ نتیجه دلخواهی دست نیافته اید ، ممکن است وقت آن فرا رسیده باشد که با یک شرکت حرفه ای تماس بگیرید. علاوه بر این ، اگر دسترسی به کندو دشوار است و یا به زنبور حساسیت و آلرژی دارید ، قطعا می توانید با ما تماس بگیرید. آن ها می توانند لانه را ریشه کن کنند ، زنبورها را از بین ببرند و ( در صورت لزوم ) منطقه را برای جلوگیری از آلودگی های بعدی مهر و موم کنند. سم پاشی شرکت آس دارای 1 سال گارانتی می باشد و در صورت مشاهده هر کدام از حشرات در زمان کمتر از 1 سال سم پاشی به صورت رایگان صورت می پذیرد و تنها هزینه اندکی بایت خرید سم دریافت می گردد. توجه داشته باشید که سم پاشی می بایست توسط شرکت های دارای صلاحیت از وزرات بهداشت و یا وزارت کشاورزی صورت پذیرد و در غیر این صورت ممکن است در اثر سهل انگاری و عدم دانش کافی در استفاده سموم مختلف خطراتی برای ساکنین ایجاد شود. در صورت تمایل به اطلاع از قیمت خدمات سم پاشی همین حالا با ما تماس بگیرید.

خدمات سمپاشی حشرات


سم پاشی مورچه

در سال های اخیر مورچه ها ه عنوان اصلی ترین آفت های خانگی محسوب می شوند و کنترل آنها معمولا بسیار دشوار است.سم پاشی مورچه ها به مهارتی نیاز دارد که از طریق شناخت رفتار مورچه و تجربه در برخورد با آن ها به دست می آید. با بیش از 700 گونه مختلف ، شناسایی نوع دقیق آن ها می تواند دشوار باشد. آلودگی مورچه ها سریع اتفاق می افتد. برای خلاص شدن از شر مورچه ها ، شناسایی گونه های آن ها قبل از اقدام به سم پاشی مورچه ها بسیار اهمیت دارد. به عنوان مثال مورچه های قرمز را با طعمه می توانید از بین ببرید. متخصصان کنترل آفات شرکت آس این تجربه را دارند که مورچه های شما را به درستی شناسایی کرده و آنها را از بین ببرند.

سرویس های بهداشتی نامناسب دلیل اصلی آلودگی مورچه ها است. با گذاشتن ظروف کثیف در سینک ظرفشویی ، بقایای مواد غذایی روی میز ، خرده ریزهای روی زمین و سطل زباله که مرتبا تخلیه نمی شوند ، منابع غذایی مورچه های جویای غذا را فراهم می کنند. شما مورچه هایی را مشاهده می کنید که از کف آشپزخانه تان رد می شوند یا آنها را به صورت دسته جمعی در حمام منزلتان پیدا کرده اید. چه کاری می توانید انجام دهید ؟! تعدادی از گزینه های DIY برای خلاص شدن از شر مورچه ها وجود دارد ، یا می توانید استفاده از سرویس کنترل آفات را انتخاب کنید. اگر گزینه دوم را انتخاب کنید ، اگر بدانید چه انتظاری از این سرویس سم پاشی مورچه دارید بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

خدمات حرفه ای از بین بردن مورچه ها

امروزه اپراتورهای کنترل آفات حرفه ای اغلب از حشره کش های طعمه ای ژلی برای کنترل و از بین بردن مورچه های کوچک از خانه ها استفاده می کنند. این امر نیاز به قرار دادن دانه های کوچک طعمه ژل دارد ، در درجه اول در مناطقی که مورچه ها در حال تغذیه یا دنباله دار شدن دیده شده اند. طعمه ممکن است روی تکه های کوچک مقوا یا نوع دیگری از نگهدارنده قرار گیرد ، یا ممکن است درون یک طعمه مورچه باشد. طعمه روش کنترل ترجیحی است ، زیرا برای حل یک مشکل مورچه ابتدا باید مورچه هایی را که نمی بینید از بین ببرید تا از شر مورچه هایی که می بینید خلاص شوید. پس از اتمام خدمات سم پاشی مورچه ها توصیه می شود کارهای زیر را انجام دهید :

  • صبور باشید. از آنجا که طعمه ها بلافاصله مورچه ها را نمی کشند ، برای آشکار شدن نتایج ممکن است زمان لازم باشد. مطمئن باشید که طعمه زدن بهترین راه برای از بین بردن کل لانه مورچه ها است.
  • در حالی که طعمه ها در حال اثرگذاری هستند ، هیچ حشره کش را اسپری نکنید و مورچه هایی را که می بینید از بین نبرید ، زیرا آنها باید به غذای خود ادامه دهند تا سم به کلنی برگردانده شود.
  • از پاک کننده های قوی نزدیک طعمه های مورچه استفاده نکنید.

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

preloader