0
سبد خرید خالیست.

خدمات برقی و الکترونیکی

electricity

یکی دیگر از خدمات آنلاین مجموعه آس خدمات برقی و الکتریکی می باشد. یکی از مقولات مهم ساختمان برق کشی صحیح می باشد. با توجه به خطراتی که افراد غیر متخصص را تهدید می کند و همچنین افزایش کیفیت و سرعت این امور ما متخصصان مجموعه آس را به شما پیشنهاد میکنیم.

انواع خدمات الکتریکی قابل ارائه توسط شرکت آس

انجام انواع خدمات سیم کشی و رفع اتصال، نصب و تعمیر آنتن مرکزی، سیم کشی تلفن سانترال، نصب انواع لوستر و چراغ های ال ای دی و تزئینی، نصب و تعمیر انواع آیفون، نصب و تعمیر دوربین مدار بسته، نصب و تعمیر هواکش، نصب و تعمیر کرکره برقی، نصب، تعمیر و عیب یابی انواع کولر آبی و گازی و نصب و تعمیر انواع هود.

سیم کشی و رفع اتصال

این سرویس شامل انواع سیم‌کشی، نصب کلید و پریز، نصب فیوز و تمامی فعالیت‌های مربوط به سیم‌کشی می‌باشد.

نصب و تعمیر لوستر و چراغ

برای نصب لوستر و چراغ حتما باید از یک نفر متخصص این کار بهره بگیرید. نصاب لوستر دقیقا می‌داند که چه محلی را باید برای نصب مطمئن لوستر انتخاب و قلاب لوستر را در چه مکانی نصب کند. برای نصب باید از قلاب و زنجیر استفاده شود و این کار تنها از افراد خبره ساخته است.

هزینه نصب لوستر با توجه به موارد متعددی تعیین می‌شود که میزان سیم مورد نیاز، ارتفاع سقف، نوع زنجیر و طول آن، نوع قلاب سقفی، تعداد شاخه‌های لوستر و نوع روشنایی درخواستی از مهم‌ترین موارد آن هستند.
پس از گذشت مدتی از زمان نصب، به تعمیر و نگهداری لوستر نیاز پیدا می‌کنید. سوختن لامپ یکی از اتفاقات رایج در مورد لوسترها است و گاهی پیش می‌آید که برق لوستر دچار اتصالی یا قطعی می‌شود. در چنین مواقعی هم باید از یک برقکار مطلع کمک بگیرید.

در هنگام نصب کلید تایمردار، کلید سنسوردار حساس به حرکت و تعویض لامپ‌های راه پله هم باید کار مشابهی را انجام دهید و از کمک یک برقکار استفاده کنید

دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته یک نوع سیستم حفاظتی است که برای محافظت از املاک و لوازم در غیاب مالک مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه از دوربین‌های مداربسته برای کاربری‌های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی استفاده می‌شود.

شما می‌توانید از یک سیستم نظارتی مداربسته برای داخل ساختمان، راه پله، پارکینگ، حیاط و محوطه‌ی ساختمان استفاده کنید و بر تمام فعالیت‌های در حال وقوع نظارت داشته باشید.
یک سیستم دوربین مداربسته از اجزای مختلفی تشکیل می‌شود که دستگاه DVR، دوربین‌های نظارتی و کابل‌های اتصال از مهم‌ترین بخش‌های آن هستند.

خود دوربین‌ها هم انواع مختلفی دارند که دوربین دام، دوربین اسپید دام، دوربین بولت از شناخته شده‌ترین انواع آن هستند. با استفاده از سرویس نصب دوربین مداربسته آس می‌توانید انواع این دوربین‌ها را در منزل، محل کار و انبار شرکت‌تان نصب کنید.

سیم کشی تلفن و سانترال

این سرویس شامل انتقال سیم کشی خط از تابلو تلفن به داخل ساختمان و سیم‌کشی بین طبقات و هم‌چنین عیب‌یابی خطوط و نصب نویزگیر برروی خطوط می‌باشد. مهمترین فاکتور در نوسان قیمت، متراژ سیم‌کشی و سختی کار در گوشه‌ها و ارتفاع طبقات و راه‌پله‌ها است.

کافیست با وارد کردن اطلاعات خود در وبسایت و انتخاب گزینه های مورد نیاز منتظر تماس متخصصان ما باشید تا با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت خدمات را به شما ارائه دهند

preloader