0
سبد خرید خالیست.

سمپاشی موش

سمپاشی جهت موش

سمپاشی موش / سمپاشی جهت موش / تله گذاری موش / سمپاشی خانه برای حشرات /

هیچ چیزی بدتر از پیدا کردن موش در اطراف خانه و ملک شما نیست. سمپاشی خانه برای حشرات برای جلوگیری از بیماری های جدی بسیار اهمیت دارد. بسیاری از بیماری ها خطرناک به حضور موش ها مرتبط است. موش ها می توانند بسیار مقاوم باشند و اگر آنها موفق به دستیابی به منزل یا محل کار شما شوند ، به راحتی بیماری را به سرعت گسترش داده و آسیب قابل توجهی ایجاد کرده و مواد غذایی را آلوده می کنند. حتی موش های صحرایی در حیاط و خارج از خانه نیز می توانند خطر بزرگی ایجاد کنند ، به خصوص برای کودکان و حیوانات خانگی که بیشتر وقت خود را در چنین محیط هایی می گذرانند.

 • موش ها می توانند به عایق خانه شما آسیب برسانند
 • موش های تیرآهن های کف و دیوارها را می جوند
 • آنها می توانند با جویدن کابل های برقی باعث ایجاد حریق شوند
 • موش ها می توانند دیوارهای نگهدارنده و سایر سازه های مشابه را از بین ببرند
محاسبه قیمت و هزینه سمپاشی

متخصصین آس با ارائه خدمات سمپاشی جهت موش از آسیب های جدی پیشگیری کرده و با ارائه سرویس های کنترل موثر از انتقال بیماری های جدی جلوگیری می کند. تکنسین های واجد شرایط آس با دانش و نوآوری پیشرفته خدمات سمپاشی موش را اجرا کرده و از روش های کنترل ایمنی و مطمئن استفاده می کنند که یک راه حل طولانی مدت برای حل چنین مشکلاتی ارائه دهند. موثرترین راه از بین بردن این جوندگان موذی ، استفاده از سم های مخصوص می باشد. ما محصولات شیمیایی بی خطر مخصوص داخل و خارج از محیط خانه با فرمول های متنوع داریم.

تیم تخصصی آس بررسی کاملی از محیط کار یا منزل شما انجام داده ، جایی که احتمال هجوم موش ها بسیار زیاد است. نقاط تماس را آب بندی کرده و سپس به دنبال لانه های موش ها می گردیم. فاکتورهای مختلفی در تعیین هزینه سمپاشی جهت موش وجود دارند و برخی از رایج ترین آن ها عبارتند از :

 • سایز و اندازه آلودگی
 • اندازه ملک
 • تجاری یا مسکونی بودن محل مورد نظر

هر یک از این عوامل ماهیت نحوه سمپاشی را تعیین می کنند. همچنین پس از اتمام کار ، پیگیری های لازم باید انجام شود. اندازه ملک تعیین خواهد کرد که چه تعداد تله یا طعمه مورد نیاز است. توجه داشته باشید که موش ها باعث ابتلا به بیماری های خطرناک فراوانی می گردند. برخی از این بیماری ها عبارتند از :

 1. هانتا ویروس : یک ویروس مرگ باری که در صورت تماس انسان با مدفوع یا ادرار موش رخ می دهد
 2. تب نیش موش : در صورتی که موش انسان را گاز بگیرد ، از بزاق موش ناشی می شود
 3. طاعون گاوی : یک نوع بیماری بسیار معروفی که تقریبا در دوران قرون وسطی بشریت را از بین برد
 4. بیماری ریکتزیا ( باکتری ‌های تیره‌ Rickettsiaceae که عامل بیماری تیفوس و غیره هستند ) : انواع مختلفی از تیفوس در این گروه قرار می گیرند و توسط انگل های موش صحرایی نیز قابل حمل هستند
 5.  لپتو سپیروز ( هریک از بیماری‌ های عفونی انسان و جانوران رام که توسط اسپیر وکت ‌های جنس Leptospira ایجاد می ‌شود ) : بیماری منتقل شده از تماس با ادرار موش که به اندازه کافی جدی است و باعث خونریزی انسان در ریه ها می شود

موش ها انواع مختلف زیادی ندارند. آن ها معمولا نزدیک منابع غذایی لانه می کنند ، از این رو ساده ترین راه کنترل موش ها یافتن منابع می باشد. با برداشتن پسمانده غذاها آنها دچار استرس شده و نمی توانند زنده بمانند. قبل از اقدام به سم پاشی برای موش ، موثرترین روش کنترل موش جلوگیری از ورود موش ها به خانه یا محل کار شما است. تمام پنجره ها و درها باید محکم بسته شوند. غذای حیوانات خانگی و سبزیجات باید در ظروف در بسته ای که توسط موش قابل جویدن نیست نگهداری شوند. در ابتدا باید با شرکت های مبارزه با موش تماس بگیرید تا هر گونه آلودگی را از بین ببرند.

رایج ترین متدهای سمپاشی جهت موش :

موش ها می توانند مواد غذایی و سطوح آماده سازی غذا را آلوده کنند و همچنین باعث ایجاد مشکلات بالقوه ای برای سلامتی شما شوند. اگر در خانه های چند واحدی زندگی می کنید ، اولین فکر شما این است که بفهمید چگونه می توانید در آپارتمان خود از شر موش خلاص شوید. شرکت خدماتی آس ، در زمینه کنترل موش ها تخصص کامل دارند. برای مقابله با موش های موجود در محل زندگی یا کار شما ، ما از قوانین و مقررات مربوط پیروی می کنیم. برخی از متداول ترین روش های از بین بردن موش ها عبارتند از :

 • تله : تله های فنری به کاهش جمعیت موش ها کمک می کنند. ما می توانیم تله ها را در باند موش ها قرار دهیم ( جایی که موش ها برای یافتن غذا از لانه های خود بیرون می روند ). ما در تله ها مواد غذایی قرار می دهیم.
 • ایستگاه های طعمه : این ایستگاه ها به گونه ای طراحی می شود که در هر 15 متر یک تله قرار بگیرد
 • دود آکنی : در برخی شرایط ، می توانیم از این روش برای سمپاشی جهت موش استفاده کنیم. اما حتما توجه داشته باشید که این کار باید حتما توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام شود.

برای محاسبه هزینه سمپاشی خانه برای حشرات ابتدا باید مشخص کنید که خدمات سمپاشی دوره ای می خواهید یا یکباره! برخی از خدمات سمپاشی شرکت آس به شرح زیر است :

 • قسمت داخلی و بیرونی منزل و یا محیط کار شما جهت رفع مشکلات آفت های فعلی و یا احتمالی توسط کارشناسان شرکت آس به صورت کامل بازرسی می شود
 • نکات ایمنی قبل از شروع کار و بعد از اتمام کار به مشتری گزارش داده می شود
 • کارشناسان آس از چندین روش و تکنیک مختلف برای ریشه کنی آفات و سمپاشی موش استفاده می کنند
سمپاشی موش
سمپاشی موش

بازرسی ملک مورد نظر قبل از سمپاشی موش

این یک بخش اساسی از خدمات سمپاشی شرکت آس است. تکنسین ها به دقت محل مورد نظر را بررسی کرده تا تمام سوراخ ها و حفره هایی که جوندگان به عنوان نقاط ورود / خروج از آن استفاده می کنند مشخص کنند. همچنین در صورت بروزآسیب های ناشی از حضور موش ها ، به شما اطلاع داده خواهد شد.

مسدود کردن مناطق دسترس

ایده این است که دسترسی داخلی را مسدود کنید و به همین دلیل متخصصان آس تمامی منافذ و سوراخ ها را با استفاده از ابزارهای مناسب مسدود می کنند.

قرار دادن طعمه ها

هنگامی که تمام نقاط ورودیآب بندی شوند ، ممکن است موش ها در داخل منزل گیر بیافتند. به همین دلیل است که تکنسین ها طعمه ها را در مکان های اصلی قرار می دهند تا مشکلات احتمالی دیگر را به سمت خود جلب کنند. یکی از قدیمی ترین روش های سم پاشی برای موش استفاده از طعمه های غذا است. در حقیقت یک تله چوبی قدیمی تنها چیزی است که نیاز خواهید داشت. سپس باید مواد غذایی خشک داخل طعمه قرار دهید ( همچون کره بادام زمینی ، بیکن ، شکلات ، میوه خشک یا بلغور جو دوسر ). در نظر داشته باشید که موش ها همیشه برای چیزهای جدید کنجکاو هستند. تله ها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند :

 1. تله های کلاسیک
 2. تله های چسب دار ( چسبناک )

قبل از شروع سمپاشی موش ها چه کاری انجام دهیم ؟

برای لذت بردن از یک سرویس کنترل سریع و کارآمد موش ، اقدامات متعددی را در نظر بگیرید :

 1. همه سطل آشغال ها را خالی کنید و تمیز نگه دارید
 2. هر طعمه یا تله ای را که خودتان تنظیم کرده اید دور بیاندازید
 3. در صورتی که حیاط یا باغچه دارید ، باغ خود را به صورت مداوم تمیز کنید
 4. مواد غذایی را در ظرف های در بسته نگه دارید
سمپاشی خانه برای موش

بسته به شرایط موجود ، نوع راه حل سمپاشی جهت موش تفاوت خواهد داشت. این موضوع تا حدی چالش برانگیز است ، زیرا موش ها معمولا در شب از لانه هایشان بیرون می آیند و همین کار را برایتان دشوار خواهد کرد. با این حال پس از مشاهده ، موش ها به راحتی قابل تشخیص هستند. موش های سیاه دارای بینی نوک تیز و گوش های بزرگ و بدن باریک بوده در حالی که موش های قهوه ای نسبت به موش های سیاه دارای بینی صاف ، گوش های کوچک و بدنی ضخیم تر هستند. اطلاع داشتن از وجود موش ها به اندازه تشخیص و شناسایی صحیح یک موش قابل مشاهده حیاتی می باشد. در اینجاست که به یک تکنسین حرفه ای و آموزش دیده نیاز خواهید داشت. شناسایی صحیح به شما کمک می کند تا موثرترین روش کنترل را انتخابکرده و به شما در صرفه جویی در وقت ، پول و نگرانی کمک می کند.

به منظور یافتن بهترین شرکت خدماتی سمپاشی موش ، باید شناخت کاملی از کل ساختمان داشته باشید و همچنین اطمینان حاصل کنید که تکنسین های کنترل آفات قادر به اجرای معیارهای کلیدی هستند. متخصصین آموزش دیده و حرفه ای شرکت آس پاسخگوی تمامی سوالات شما بوده و سعی بر این دارد بهترین خدمات را متناسب با نیاز شما ارائه دهد.

سمپاشی موش :

خواه با سوسک ها ، مورچه ها و یا حتی موش ها سروکار داشته باشید ، معمولا از سموم برای کشتن برخی آفات استفاده می شود. یکی از رایج ترین راه های مقابله با این آفات ها ، استفاده از سموم است و یکی از موثرترین روش ها محسوب می شود. تکنسین های شرکت آس از قوی ترین و بی خطرترین سم ها برای سمپاشی جهت موش استفاده می کنند.

اگر با به کارگیری تله مشکل شما حل نشد ، شاید زمان آن فرا رسیده است تا نسبت به سم پاشی برای موش با استفاده از مواد شیمیایی اقدام کنید. سم های از بین برنده موش در مدل های مختلفی موجود بوده ، اما متداول ترین آن داروهای پادبند هستند. این ترکیبات باعث خونریزی داخلی می شوند و در طی چند روز به زندگی موش خاتمه می دهند. از دیگر سم های از بین برنده موش می توان به طعمه های فسفید ( ترکیب دارای فسفر سه ظرفیتی ) فلزی اشاره کرد. وقتی فسفید روی با اسید معده جوندگان واکنش می دهد ، گاز فسفین بسیار سمی تشکیل می شود. ویتامین D یکی دیگر از عوامل کشنده موش ها است. این ویتامین باعث می شود موش ها کلسیم زیادی از غذای خود را جذب کنند ، در حالی که مواد معدنی را از استخوان های آن ها بیرون می کند. هایپرکلسمی ناشی از آن ( میزان بیش از حد کلسیم در خون ) به قلب ، کلیه ها و سایر اندام ها آسیب می رساند.

نشانه های هجوم موش ها :

 • موش های معمولا در طول روز مشاهده نمی شوند ، مگر اینکه پناهگاه آن ها توسط موش های دیگر اشغال شده باشد و اگر موش ها در طول روز دیده شوند ، معمولا به معنی جمعیت جوندگان بسیار زیادی در این نزدیکی است.
 • مشاهده سوراخ لانه موش بر روی زمین در اطراف پایه ها به علاوه لانه های موجود در اتاق زیر شیروانی یا درختان ، گواهی بر مشکل وجود موش ها هستند.
 • صداهای ایجاد شده توسط موش های صحرایی ، صدای خراشیدن روی دیوار یا سایر صداهای ایجاد شده از داخل ساختمان
 • مشاهده جای جویدن موش ها بر روی چوب ، پلاستیک و سایر سطوح سخت
 • نشانه های ساییدگی هنگامی که موش ها از یک مکان به مکان دیگر منتقل می شوند. آن ها در نزدیکی سطوح عمودی محیط پیرامون خود قرار گرفته تا شب ها به راحتی بتوانند حرکت کنند. بنابراین ، روغن روی خز بدن موش ها در گوشه ها و لبه های دیوارها و حفره ها و شکاف هایی که از طریق آن ها وارد دیوار می شوند وجود دارد.
 • موش ها مدفوع زیادی داشته و همین موضوع راهی مطمئن برای تشخیص آلودگی است.

متخصصین مدیریت آفات شرکت آس تمام تکنیک های موجود در مدیریت یکپارچه آفات را برای موش ها به کار گرفته و سمپاشی جهت موش به دو روش شیمیایی و غیر شیمیایی صورت می گیرد. برخی از مهمترین روش های غیر شیمیایی عبارتند از :

 1. آب بندی برخی قسمت ها به اندازه بیشتر از 1/2 اینچ برای جلوگیری از ورود موش ها به داخل ساختار ساختمان
 2. اجرای خدمات ضدعفونی داخلی و خارجی برای به حداقل رساندن آب ومواد غذایی در دسترس که باعث جذب موش ها می شوند
 3. نگه داری گل و گیاه خارج از محیط ساختمان
 4. استفاده از تله و طعمه برای گیر انداختن موش ها

کنترل موش با استفاده از محصولات شیمیایی شامل طعمه هایی است که برای از بین بردن موش ها طراحی شده اند. باید اطمینان حاصل شود که طعمه ها به درستی قرار گرفته اند و دستورالعمل استفاده روی برچسب محصول به طور دقیق رعایت می شود.

بهترین راهکارهای سمپاشی خانه برای حشرات

 1. مناطق ورودی به منزل را بررسی کنید و در صورت عدم نیاز آن ها را ببندید
 2. استفاده از طعمه مناسب برای تله موش
 3. قرارگیری صحیح تله موش
 4. رعایت نظافت داخل منزل
 5. استفاده از تله موش

قبل از سمپاشی خانه برای حشرات سعی کنید همه جا را تمیز نگه دارید. هر گونه کثیفی را از روی زمین پاک کنید ، پیشخوان را تمیز کرده و سعی کنید ظروف کثیف را در ظرفشویی نگذارید. تمامی قسمت های باز داخل دیوار را ببندید. سوراخ های نزدیک لوله ها و یا شکاف های دیگر را پیدا کرده و با پشم استیل پر کنید ، زیرا موش ها نمی توانند چیزهای فلزی را بجوند. از ظروف سخت و پلاستیکی استفاده کنید. درب سطل آشغال را همیشه بسته نگه دارید. موش ها سعی می کنند از هر راهی که می توانند وارد آپارتمان شما شوند ، مخصوصا در دمای شدید. آب بندی و مهر و موم نقاط ورودی بالقوه مانند ترک زیر درب و اطراف پنجره ها راهی آسان برای کمک به بیرون نگه داشتن آنهاست. اگر اخیرا موش در آپارتمان خود مشاهده کرده اید و نمی خواهید امور را به دست خود بگیرید ، سریعا با شرکت آس تماس بگیرید! تکنسین های حرفه ای ما به حذف آنها کمک کرده و یک راه حل مخصوصی برای جلوگیری از بازگشت آنها ارائه می دهند.

تله گذاری موش

تله گذاری موش یک راه موثر برای کنترل موش ها محسوب می شود. طعمه موش در اصل یک سم شیمیایی است که برای از بین بردن موش ها بسیار سمی ساخته شده و فرمولاسیون آن ها در انواع مختلفی موجود است. وقتی صحبت از استفاده از سم برای موش ها می شود ، مواردی وجود دارد که باید بدانید.

سم مورد استفاده در تله ها چیست ؟

” سم تله ” سه نوع ماده شیمیایی را شامل می شود : رهاساز کلسیم و ضدانعقاد خون و سموم حاد. توجه به این نکته بسیار مهم است که بدانید بسیاری از سموم حاد دیگر در دسترس نیستند ، زیرا هنگام استفاده از آنها میزان بالایی از مسمومیت های تصادفی رخ می داده است. در حال حاضر برای تله گذاری موش ها برومتالین در دسترس اشت که هنوز هم برای استفاده در خانه ها بی خطر محسوب می شود.

سموم کشنده موش ها از چه چیزی تشکیل شده اند ؟

طعمه های سمی شامل مرگ موش و مکانیزم رهاسازی آن است. به طور معمول آن ها به صورت تکه های سم موش ، دانه ها یا دانه های تصفیه شده و پودرهایی که در آب یا بلوک های پارافین مخلوط می شوند فروخته می شوند.

اثرگذاری متد تله گذاری موش ها به محیط پیرامون و عادت های موش ها بستگی دارد. موش ها تمایل دارند از اشیا جدید اجتناب کنند ، بنابراین تله ها برای اثربخشی مدتی زمان می برد. باید از طعمه های مناسب برای جذب موش ها استفاده کرد. از آنجایی که موش ها آشغال خور هستند ، موثرترین ماده جذب کننده مواد غذایی است. میوه و سبزیجات برای موش های سیاه ( موش های زیرشیروانی ) جذاب هستند. با این حال ، بهتر است از طعمه های غذایی استفاده کنید که به احتمال زیاد در مکان های غیرقابل دسترس خراب نمی شوند. طعمه های تله های موش ها باید برای از بین بردن آن ها طراحی شود ، نه گرفتن آن ها! از آنجایی که این طعمه ها ممکن است برای کودکان و حیوانات خانگی مضر باشد ، باید با یک متخصص کنترل آفات مشورت شود. شناسایی مناسب آفت قبل از اقدام به هر روش ریشه کنی آفات ضروری است ، زیرا اقدامات مختلف برای هر گونه موثر است. متخصصان مبارزه با آفات آس برای شناسایی نمونه ها و تعیین و اجرای دقیق ترین و موثرترین درمان آموزش های لازم را دیده اند.

موش ها و سایر جوندگان کوچک می توانند برای هر خانه یا محل کسب و کار به ویژه مشاغل بهداشتی از جمله رستوران ها و کافی شاپ ها یا داروخانه ها یک خطر جدی برای سلامتی محسوب شوند. خدمات تله گذاری موش ها و سایر جوندگان گزینه ای محبوب وموثر برای ریشه کن کردن ، یا حداقل کاهش شدید آلودگی موش ها یا جوندگان کوچک است. تله های موش ها جعبه ای کوچک و معمولا پلاستیکی با حفره ای است که به آفات اجازه ورود می دهد. در داخل جعبه یک طعمه بسیار سمی قرار دارد ، بنابراین هر جونده ای که طعمه را مصرف کند از بین می رود. بسیاری از جوندگان نیز طعمه را به لانه خود منتقل می کنند در جایی که با دیگران به اشتراک گذاشته می شود.

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

preloader