0
سبد خرید خالیست.

خدمات ضدعفونی کرونا با مه پاش برقی

بهداشت عمومی برای ایجاد یک محل کار ایمن و موثر برای مشتریان و کارمندان ما بسیار حائز اهمیت است. از آنجا که تاثیر جهانی کورونا ویروس COVID-19 همچنان در حال تکامل است ، متخصصان شرکت آس همچنان به سلامت و ایمنی مشتریان و کارمندان خود پایبند است. متخصصین شرکت آس با داشتن سال ها تجربه در زمینه خدمات ضدعفونی ، تمام تلاش خود را می کنند تا مناطق مورد نیاز تشخیص داده و تا بالاترین سطح ضدعفونی کنند. تمرکز شرکت آس بر ایجاد راه حل ها و روش های تمیز کردن بسته به نیاز و میزان شدت مشتریان است. همچنین ما از نزدیک با شما همکاری خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که راه حل هایی را ارائه می دهیم که مورد تایید دستورالعمل های تعیین شده توسط مقامات محلی می باشد. به منظور به حداقل رساندن خطرات ماسک و دستکش و لباس های مخصوص استفاده می کنند.

تمرکز اکثر کسب و کارها بر روی پرسنل بوده و هیچ چیزی مهم تر از سلامتی و امنیت آن ها نمی باشد. ویروس ها ، باکتری ها و قارچ ها تهدیدی مداوم و نامرئی برای امنیت جان آن ها هستند. خدمات ضد عفونی شرکت آس به منظور كمک به مشاغل شما در حفظ بالاترین سطح بهداشت ، به شما این آرامش را می بخشد كه تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت جان مردم انجام می دهد.

با اجرای خدمات ضدعفونی محل کار و منازل کرونایی ، خطر عفونت های ویروسی را به حداقل برسانید. تیم حرفه ای شرکت ضدعفونی کرونای آس یک روش ضد عفونی سطحی با استفاده از دستورالعمل های متخصصان آموزش کنترل عفونت بهداشت عمومی سازمان بهداشت برای ارائه خدمات ضد عفونی برای سازمان های خصوصی و عمومی از صنایع مختلف از جمله خرده فروشی ، اجاره ای ، حمل و نقل ، سرگرمی و غیره آمادگی لازم را دارند. تکنسین های آس از ماشین آلات حرفه ای که به عنوان مه پاش شناخته می شوند ، استفاده می کنند تا محلول های ویروسی را به صورت قطره های میکروسکوپی در هوا نزدیک به سطح پخش کنند. قطرات به طور مساوی گسترش می یابند و آنها می توانند به خلوت ترین مناطق نیز برسند. آنها حاوی ماده شوینده ویروسید هستند که میکروب های خطرناک را از بین می برد. بسته به نوع شغل ، فرآیند خدمات ضدعفونی ما شامل استفاده از یک پاک کننده ضد ویروس در تمام سطوح و مناطق پرتردد از جمله تجهیزات دفتری و اداری ( کامپیوتر ، صفحه کلید کامپیوتر ، موش و مانیتو ر) ، صندلی ، میز کار ، درب و دستگیره ، آشپزخانه ، سینک ظرفشویی ، شیرآلات ، توالت ، جا صابونی ، درها و دکمه های بالابر ، کلیدهای روشنایی ، کنترل از راه دور و پانل ها ، هندریلس ، کف ، پله ها ، دیوارها و … می باشد.

آزمایشات انجام شده نشان می دهد که تکنولوژی ضدعفونی منازل با دستگاه مه پاش ، 999999% از میکروب های موجود در سطوح را از بین می برند. همچنین در عرض یک ساعت ، قطرات به خودی خود خشک می شوند و فقط سطوح کاملا ضد عفونی شده باقی می مانند و می توان مجددا پیش فرض را وارد کرد. با تمیز کردن منظم و از بین بردن آلودگی مناطق پرتردد ، خطر ابتلا به COVID-19 را کاهش دهید. محصولات تمیز کننده ضدعفونی کننده ای که ما استفاده می کنیم در ایجاد محافظت از سطح در هر نوع محیط بسیار موثر است. این شامل مناطق پرخطر ، مانند مراقبت های بهداشتی و فرآوری مواد غذایی است ، جایی که از آن به طور گسترده استفاده می شود. استفاده از آن در انواع سطح از جمله تجهیزات و اکثر پارچه ها ایمن است.

سرویس ضدعفونی بحرانی ما برای مشاغلی که در معرض COVID-19 قرار دارند و به دنبال اقدامات پیشگیرانه تمیز کردن برای قبل و یا بعد از بازگشایی کار خود هستند ، بسیار ایده آل است. متخصصان ما برای درک امکانات ، فرآیندها و نیازهای منحصر به فرد شما با شما همکاری خواهند کرد تا بتوانند سطح مناسبی از ضد عفونی و محافظت را برای تعیین یک راه حل برای شما تعیین کنند. فرمول ضدعفونی سریع ما می تواند تنها 10 دقیقه پاتوژن های موجود در سطوح را غیرفعال کند تا شما بتوانید در عرض 30 دقیقه پس از اتمام روند ضدعفونی ، به محل کار خود بازگردید.

صرف نظر از فعالیت های نظافت ساختمان ها ، ما قادر به ارائه خدمات ضدعفونی کرونا برای منازل و ادارات هستیم تا اطمینان حاصل شود که آن منطقه نه تنها از لحاظ ظاهری بسیار تمیز شده است ، بلکه عاری از هر گونه ویروس و باکتری می باشد. ما آگاه هستیم که با توجه به شیوع اخیر ویروس کرونا ( کووید 19 ) نیاز به حفظ محیط کار تمیز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. خدمات ضد عفونی بدون لمس اکنون به یک سرویس مهم برای تاسیسات و اماکن در سراسر ایران تبدیل شده است.

از آنجایی که برنامه های کاری شما برای بازگشایی و بازگشت به کارهای منظم برنامه ریزی شده است ، لازم است که از اقدامات احتیاطی لازم اطمینان حاصل شود. ارجاع مجدد تاسیسات پس از COVID-19 نیازمند چیزی فراتر از نظافت پایه ای بوده و به یک شرکت خدماتی با تجربه همچون شرکت آس برای مدیریت تمیز کردن زیست آسیب ( تهدید یا خطری که در اثر تجربیات زیست شناسی متوجه سلامتی و عمر می‌شود ) و شیوع ویروس نیاز دارید. متخصصین آس پروتکل های خدمات ضدعفونی کرونا جامعی برای تاسیسات تجاری شرکت هایی که به فکر بازگشایی در بحران ویروس کرونا هستند ، ایجاد کرده اند.

ویروس کرونا ( COVID-19 ) یک بیماری بسیار عفونی است که در ماه دسامبر 2019 به سرعت از یک شهر در چین به بیش از 200 کشور و نهایتا کل دنیا در طی سه ماه گسترش یافت. در حال حاضر بدون استفاده از واکسن یا درمان خاص ، توصیه اصلی برای جلوگیری از COVID-19 انجام اقدامات بهداشتی دقیق و همکاری با شرکت ضدعفونی کرونا است. این خدمات شامل تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطح و اشیایی است که افراد مرتبا آنها را لمس می کنند. حتی در صورت رفع محدودیت ها ، به دلیل تماس های مداوم افراد با دیگران احتمالا همچنان امواج بیشتری از عفونت های ویروس کرونا وجود دارد ، بنابراین همه ما باید هوشیار بمانیم و به استفاده از اقدامات بهداشتی ادامه دهیم. این ویروس می تواند در صورت لمس یک سطح آلوده به افراد دیگر منتقل گردد و یا در صورت لمس دهان ، بینی یا چشم آنها آلوده شود. تمیز کردن و ضدعفونی منازل برای کرونا و اشیا نقش اساسی در محافظت از افراد در برابر بیماری خطرناک و کشنده COVID-19 دارد. تکنسین های حرفه ای شرکت ضدعفونی کننده منزل آس با استفاده از تجهیزات خاصی همچون دستگاه مه پاش و محلول های ضد عفونی کننده با کیفیت تصویب شده ، محل را به صورت دستی تمیز و ضد عفونی می کنند. آن ها وارد اتاق ها و مناطق آلوده شده و به طور سیستماتیک تمام نقاط آلوده را تمیز می کنند.

ضدعفونی باشگاه بدنسازی

شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان ( COVID-19 ) باعث شده تا مردم برای محافظت از خود ، خانه ها و مشاغل خود در برابر آلودگی های احتمالی در تلاش باشند. اثرات این نوع وضعیت خطرناک می تواند تا یک هفته ادامه داشته باشد و ادامه شیوع این بیماری منجر به افزایش تعداد تلفات در ایران شده است. تمام تلاش تیم آس بر این اساس است که حرفه ای ترین خدمات ضدعفونی کرونا را ارائه دهد.

در ابتدا باید بدانیم ویروس کرونا چیست. در حالی که ما هنوز در مورد ویروس جدید COVID-19 در حال کسب اطلاعات هستیم ، دانشمندان معتقدند که این ویروس مانند سایر کورون ویروس های شناخته شده تر مانند MERS یا SARS عمل خواهد کرد. محققان معتقدند که این ویروس از فردی به فرد دیگر که در مجاورت یکدیگر هستند انتقال خواهد یافت. فاصله استاندارد پذیرفته شده 180 سانتیمتر است. این ویروس همچون آنفولانزا از طریق سرفه یا عطسه انتقال خواهد یافت. قطرات آلوده بر روی سطحی قرار می گیرند که افراد ممکن است با لمس کردن آن ناحیه ویروس را جذب کنند. اگر قبل از ضد عفونی کردن مناسب دست ، چشم ، دهان یا بینی خود را لمس کنید ممکن است آلوده شوید.

 • سوال : زمان انجام خدمات ضدعفونی کرونا چه قدر طول می کشد ؟
 • پاسخ : قطعا پاسخ به این سوال مشخص نیست زیرا عوامل موثری همچون متراژ فضا ، میزان آلودگی ، تعداد تجهیزات و غیره بر زمان روند ضدعفونی کرونا انگلیسی تاثیرگذار خواهد بود.
 • سوال : چه زمانی می توانیم به منطقه مورد نظر بازگردیم ؟
 • پاسخ : تا یک ساعت پس از اتمام کار می توانید به محیط بازگردید.
 • سوال : چه کسانی باید از سرویس ضدعفونی حرفه ای کرونا بهره مند شوند ؟
 • پاسخ : این سرویس برای هر کسی که نیاز دارد به اعضای خانواده یا کارمندان اطمینان دهد که ادامه زندگی و کار در یک منطقه پرتردد امن است ، بسیار مناسب است. اگر خانه یا محل کار شما مشکوک به تماس با COVID-19 بوده است ، با متخصصین شرکت آس تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که بفهمیم این سرویس برای شما مناسب است یا خیر!

ضدعفونی سالن بدنسازی :

همیشه امکانات بدنسازی باید تمیز باشند و سالن بوی مطبوعی بدهد تا فضای مناسبی برای اعضای باشگاه و یا جدید فراهم گردد. مدیران سالن های بدنسازی باید شرایطی را فراهم کنند تا اعضای باشگاه به جای اینکه نگران تمیز بودن تجهیزات باشند ، تمام تمرکز خود را بر روی کار با دستگاه های بدنسازی قرار دهند. در خدمات ضدعفونی باشگاه بدنسازی ، از دستگاه مه پاش برای تمیز کردن تردمیل و دستگاه های هوازی و همچنین دمبل ها و هالترها استفاده می شود. وقتی وارد باشگاه می شوید قطعا نمی دانید که چه کسانی قبل از شما به تجهیزات دست زده اند! خدمات ضد عفونی سالن بدنسازی یک راه حل ایده آل جهت از بین بردن ویروس ها و باکتری ها می باشد.

سالن های بدنسازی و مراکز تناسب اندام محلی برای پرورش بسیاری از میکروب ها و باکتری ها است که در صورت عدم کنترل ، می توانند به سرعت گسترش یابند. 80% میکروب ها از طریق تماس با سطوح غیر بهداشتی مانند تجهیزات تناسب اندام ، آبخوری ، قفسه های لباس و حمام پخش می شوند. انتخاب و استفاده از ابزارهای ضدعفونی مناسب بسیار حائز اهمیت است. یکی از بهترین و جدیدترین روش های خدمات ضد عفونی به خصوص برای مقابله لا ویروس کرونا ، استفاده از دستگاه های مه پاش توسط متخصصان آس است. تکنسین های ما هر گوشه و کنار و تجهیزات موجود در باشگاه را با استفاده از این دستگاه ها ضدعفونی می کنند. این کار نه تنها مورد توجه کارمندان و اعضای فعلی باشگاه است ، بلکه به جذب اعضای جدید به ویژه در فصل آنفولانزا و شیوع بیماری کرونا کمک می کند.

برنامه های بازگشایی در حال انجام است تا کسب و کارها برای ایجاد دنیای تغییر یافته پس از شیوع COVID-19 آماده می شوند. جنبه های زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود ، اما اولین و مهم ترین آنها ایجاد یک محیط تمیز و ایمن برای کارکنان و اعضای باشگاه ها از طریق خدمات ضدعفونی کرونا است. بدین منظور فقط تمیز کردن کافی نیست – باید هنگام بازگشت اعضا به سالن بدنسازی ، خدمات ضد عفونی کننده بیشتری به برنامه خود اضافه کنید. باید مراحلی را برای ضدعفونی کردن تجهیزات ، دستگیره درها و سایر مناطق پرلمس را به واسطه شرکت ضد عفونی کننده آس انجام دهید. باشگاه شما باید اقدامات نظافت و خدمات ضدعفونی را افزایش داده و روابط خود را با فروشندگان و شرکت هایی که می توانند تاسیسات شما را بی عیب و نقص و ایمن نگه دارند ، ایجاد کند. امکانات داخل باشگاه بدنسازی چه قدر تمیز است ؟ این سوالی است که هر مربی شخصی و صاحب باشگاهی باید از خود بپرسد. با شروع ویروس COVID-19 و وجود میکروب های مضر دیگر ( باکتری ها ، ویروس ها ، قارچ ها ) ، مربیان باید روش های ضدعفونی خود را بررسی کنند تا از سلامت شاگردان خود محافظت کنند.

یک مطالعه تحقیقاتی نشان داد که تجهیزات ورزشی بیش از باکتری به ویروس آلوده هستند. به طور مشخص ، تجهیزات وزنه برداری نسبت به تجهیزات هوازی آلوده تر هستند. یک مرکز تناسب اندام شلوغ معمولا شامل تماس چندین فرد با سطوح و تجهیزات یکسان است که می تواند باعث گسترش شیوع میکروب های مضر از جمله ویروس کرونا شود. یکی از متدهای خدمات ضدعفونی حرفه ای ، استفاده از دستگاه مه پاش است. به طور کلی خدمات ضدعفونی مه پاش بهترین روش برای تمیز کردن تجهیزات بدنسازی است ، زیرا بهترین تعادل را بین قدرت و اندازه ارائه می دهد. دلیل دیگر اینکه چرا این دستگاه ها برای ضد عفونی سالن های بدنسازی بهترین هستند ، این است که امکان ضد عفونی کرونای موثر در هوا را دارند. مه شکن های خشک به ویژه در این مورد بسیار مفید هستند ، زیرا قادر به تبدیل هر محلول ضد عفونی کننده به ذرات میکروسکوپی هستند که ویروس ها و باکتری های موجود در هوا را از بین می برد. ضد عفونی کننده در هوا یک روش موثر برای کنترل انتقال عوامل بیماری زا است که باعث بیماری های شدید تنفسی می شوند ، مانند COVID-19. در فضاهای بسته مانند سالن های بدنسازی ، ضد عفونی هوا یکی از بهترین راه ها برای کاهش خطر عفونت است.

در حال حاضر سالن های ورزشی خانگی به دلیل شیوع بیماری همه گیر Covid-19 بسیار محبوب هستند. در حالی که این یک روش عالی برای فعال ماندن و از بین بردن فشار روانی برای بسیاری از افراد است ، اما در صورت عدم اجرای خدمات ضدعفونی حرفه ای کرونا درست مانند سالن های ورزشی معمولی ، ورزشگاه های خانگی نیز می توانند منبع ضد باکتری و سایر آلاینده ها باشند. اما اگر همچنان اعضای یک خانواده از این فضاها استفاده کنند ، چگونه این اتفاق می افتد ؟ زیرا رطوبت ناشی از عرق محیط خوبی را برای رشد باکتری ایجاد می کند. باکتری هایی که با انتقال از دست افراد به دستگیره های تجهیزات و سایر سطوح پرلمس به آنجا می رسند ، زیرا اکثر مردم فکر نمی کنند که دست خود را در تماس با اشیا در خانه خود باید بشویند. به منظور سالم سازی و ضد عفونی کرونا مناسب یک سالن ورزشی خانگی ، بهترین روش استفاده از دستگاه مه پاش قابل حمل بی سیم یا اسپری مانند ضد عفونی کننده است. این دستگاه دستی هم سبک و هم با کاربرد آسان هستند که از قدرت کافی برای ایجاد پوشش عالی برای ضد عفونی کردن هر سطح و همچنین هوای داخل یک اتاق برخوردار هستند که از اهمیت یکسانی برخوردار است.

برخی از الزامات و مواردی که باید در مورد پیشگیری از ویروس کرونا در نظر بگیرید عبارتند از :

 • علاوه بر حفظ پروتکل های بهداشتی و نظافت از قبل موجود در این مرکز ، مناطق در دسترس عموم را بطور معمول مطابق با دستورالعمل های بهداشتی ، در فضاهایی که برای مشتریان ، مستاجران یا افراد دیگر قابل دسترسی است تمیز و ضد عفونی کنید.
 • پروتکل های نظافت از قبل موجود را که در محل برای سایر مناطق ساختمان ایجاد شده است ، حفظ کنید.

شرکت ضدعفونی کرونا آس با شیوع این ویروس همه گیر تعهدات جدی در زمینه خدمات بهداشتی و ضدعفونی نسبت به مشتریان خود داشته و خدمات پیشرفته ای در زمینه نظافت ، اصول بهداشتی و ضدعفونی اداره و منازل مسکونی ارائه می دهد. ما به عنوان یک شرکت ضدعفونی کرونا حرفه ای ، با پیروی از دستورالعمل های سازمان بهداشت جهانی به شما در حفظ سلامتی و امنیت کارمندان و مشتریانتان کمک شایانی می کنیم. ما می دانیم که اطمینان از اینکه کارمندان و مشتریان شما می توانند با خیال راحت و با اطمینان وارد تسهیلات شما شوند بسیار مهم است ، به ویژه در مراحل بازگشایی که در طول سال ادامه خواهد داشت. موسسه آس با ارائه راهکارهای متناسب برای تامین بودجه مشتری و نیازهای پیشگیری از ویروس کرونا ، سطح متفاوتی از خدمات را برای امکانات تجاری و صنعتی ارائه می دهد. در حال آماده سازی مجدد هستید ؟ ما در اینجا هستیم تا در این روند به شما کمک کنیم.

همزمان با بازگشایی مشاغل در دوران این بیماری همه گیر مستمر ، کارمندان و مشتریان به طور مداوم انتظار سطح بالاتری از ایمنی و پاکیزگی را دارند. پرسنل ما در انجام خدمات ضدعفونی منازل کرونایی و محیط های خطرناک آموزش های لازم و ضروری را دیده اند و بسیار با تجربه هستند. گزینه های طرح خدمات ضدعفونیی منازل کرونایی و یا ادارات به شرح زیر می باشد :

 • برنامه ریزی به صورت روزانه ، هفتگی یا ماهانه با سطوح مختلف ضدعفونی
 • تعهدات قرارداد با انعطاف پذیری طولانی مدت شامل گزینه های ماهانه و سالانه متناسب با نیازهای شما
 • خدمات جانبی نظافت

تیم حرفه ای و آموزش دیده شرکت ضدعفونی کرونا آس از طریق فرآیند ضدعفونی ، نظافت و تمیزکردن با تهدید ویروس کرونا مقابله کرده و با به کارگیری دستگاه مه پاش خدمات ویژه ای به شما ارائه می دهد. در حین این فرآیند تمام فضاهای قابل لمس کاملا ضد عفونی می شود. این نوع فرآیند ضد عفونی محیطی شامل روش هایخاصی است که فقط باید توسط افراد متخصص آموزش دیده انجام شود. همانطور که همه ما می دانیم و تمرین کرده ایم ، رعایت فاصله اجتماعی و عادت های بهداشتی روزانه برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا که عامل COVID-19 است بسیار مهم است. برای ادامه ایمن ترین روش های ممکن با شروع دوباره بازگشایی ادارات ، مشاغل باید رویه های جدید ایمنی و بهداشتی از جمله یک طرح ضدعفونی قوی کرونا را اجرا کنند.

منزل ، سالن بدنسازی ، سالن زیبایی ومحیط کار خود را با خدمات ضدعفونی ، شرکت ضدعفونی آس تمیز و ضدعفونی کنید. شیوع اخیر ویروس کرونا ، که با نام COVID-19 نیز شناخته شده است ، انجام اقدامات لازم برای سالم نگه داشتن خانه ها و دفاتر کاری ما را ضروری کرده است و در مجموعه حرفه ای آس وظیفه ما است که اطمینان حاصل کنیم شما و محیط زندگیتان بهترین درمان را داشته باشید. تا امنیت شما و خانواده تان را حفظ کنید. اگرچه انجام اقدامات پیشگیرانه توصیه شده مانند شستن و پاکسازی منظم دستها بسیار مهم است ، اما خانه شما همچنین نیاز به خدمات ضد عفونی کردن کلیه سطوح و کف ها دارد. تیم حرفه ای ما برای از بین بردن کلیه میکروب های مضر باکتریایی و ویروسی از تمام سطوح ، خدمات کامل ضدعفونی منازل کرونایی و محیط های کاری شما را ارائه می دهند و :

 • استفاده از از دستگاه مه پاش برقی و مواد ضد عفونی پرسیدین پلاس ( بر پایه پر استیک اسید و هیدروژن پر اکساید ) و آنولیت (بر پایه کلر ) جرمی پی ساید ( بر پایه پر سولفات پتاسیم )
 • از بین بردن 99.999% باکتری و ویروس ها

فرآیند ضدعفونی منازل کرونایی به سرعت و با کارآیی اعمال می شود و حداقل خرابی را در تاسیسات شما تضمین می کند. محصولات ترجیحی ما دارای درجه سمیت کم و بدون باقیمانده مواد شیمیایی مضر بوده و ثابت شده است که برای انسان و حیوانات خانگی بی خطر است. توجه داشته باشید که قیمت خدمات شرکت ضدعفونی کننده منزل آس بستگی به اندازه آپارتمان یا تاسیسات محل کار شما دارد. در واقع این خدمات مطابق با استانداردهای جهانی با دستگاه مه پاش برقی فوق حرفه ای انجام می شود. با اتخاذ یک رویکرد فعال برای تمیز کردن و ضدعفونی منزل ، اطمینان حاصل می شود که هر دو سطح متخلخل و غیر متخلخل در منزل شما به طور منظم تمیز می شوند و این امر باعث می شود احتمال انتقال COVID کمتر باشد.

ویژگی های تیم حرفه ای آس جهت اجرای خدمات ضدعفونی کرونا منزل مسکونی :

 • پاسخگویی سریع
 • تیم آموزش دیده و واجد شرایط متخصص
 • پیروی از استاندارهای جهانی
 • استفاده از مواد ضدعفونی کننده مخصوص برای تمامی سطوح
 • استفاده از مواد غیر سمی و فاقد سفید کننده
 • استفاده از دستگاه مه پاش برقی جهت پوشش سریع و یکنواخت

اگر مورد مشکوک و یا تایید شده ویروس کرونا در منزل شما شناسایی شده است ، بلافاصله با شماره 02149748 جهت ضدعفونی منزل کرونایی اضطراری با ما تماس بگیرید. شرکت آس در حال گسترش سرویس ضد عفونی اضطراری برای در دسترس قرار دادن آن در سراسر کشور است. لطفا برای اطلاع از وجود ویروس کرونا و انجام اقدامات لازم در منطقه خود با ما تماس بگیرید. در صورتی که شک دارید محل زندگی و یا کار شما با ویروس کرونا آلوده شده است ، باید از خدمات ضدعفونی منازل کرونایی و یا خدمات ضدعفونی محل کار تیم حرفه ای شرکت آس بهره مند شوید. تیم آس با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از تجهیزات ایمنی مورد نیاز ، بررسی های لازم را انجام می دهند. هنگامی که ما شناخت دقیق خطرات را بدست آوردیم ، تکنسین های کاملا واجد شرایط ما خدمات ضدعفونی سطح ویروس کرونا را در مناطقی که در معرض خطر ایجاد آلودگی متقابل قرار دارند ، ارائه می دهند.

اقدامات لازم قبل از شروع اجرای خدمات ضدعفونی کرونا :

 1. استفاده از تجهیزات محافظتی شخصی تایید شده استاندارد برای محافظت در برابر ویروس COVID-19
 2. استفاده از محلول های ضدعفونی کننده دست در هر مرحله
 3. اجرای خدمات ضدعفونی منزل کرونایی فقط توسط متخصصین آموزش دیده
 4. جداسازی منطقه قرنطینه

اقدامات لازم بعد از اجرای خدمات ضدعفونی کرونا منزل مسکونی :

 1. ضدعفونی تجهیزات محافظتی شخصی پس از اتمام کار
 2. دور ریختن هر گونه ضایعات
 3. تهیه گزارش عدم وجود ناحیه مشکوک و ایجاد اطمینان برای مشتریان

خدمات ضد عفونی کرونا یک روش موثر برای جلوگیری از شیوع ویروس در ساختمان محل کار و یا زندگی شما است. خدمات ضد عفونی کننده به تجهیزات محافظت شخصی درجه یک ( PPE ) ، تجهیزات ویژه و ضد عفونی کننده سطح بالا و مورد تایید نیاز دارند. برای مبارزه با عوامل بیماری زای موجود در هوا و درمان سریع و موثر در مناطق وسیع ، شرکت خدمات ضد عفونی از دستگاه مه پاش استفاده می کنند. یک “دستگاه مه پاش ” می تواند ابری از قطرات کوچک مایع ضد عفونی کننده ایجاد کند. این قطرات مناطق وسیعی را پوشانده و در زیر ، روی و کنار اجسام و سطوح قرار می گیرند. مه آلودگی می تواند مناطقی را درمان کند که غالبا با سایر روش های تمیز کردن غیرقابل دسترسی هستند و همچنین می توانند در طیف وسیعی از سطوح از جمله منسوجات مورد استفاده قرار گیرند. دستگاه مه پاش برای ضد عفونی منازل برای کرونا و ادارات ، اختلال در مشاغل را به حداقل می رساند و عوامل بیماری زا را به سرعت و با اطمینان از بین می برد و به سازمان ها خیال آسوده ای می بخشد که ساختمان ها برای بازگشت همکاران و مشتریانشان بی خطر هستند. مزایای خدمات ضدعفونی شرکت خدمات ضدعفونی آس :

 • تمیز شدن محیط کار = کارمندان در یک محیط کار تمیز احتمالا شادتر از کسانی هستند که در محیط های کثیف زندگی می کنند و کارکنانی که از کار خود راضی هستند ، بازدهی بیشتری خوهند داشت.
 • خدمات ضد عفونی کرونا حرفه ای = در این کار از مواد ضد عفونی کننده با کیفیت بسیار بالا استفاده می شود. این مواد 99.99% باکتری ها ، ویروس ها ، میکروب ها و سایر عوامل بیماری زا را از بین می برد و برای COVID 19 بسیار توصیه می شود.
 • راه حل با کیفیت بالاتر = متخصصان آس تمام مواد و تجهیزات لازم را برای سالم سازی و ضد عفونی کردن محل های شما (محلول ضد عفونی کننده ، پارچه های میکروفایبر ، دستمال کاغذی ، ماسک و دستکش ، به همراه دارند.
 • تیم حرفه ای آس آموزش های لازم را دیده اند و با تجربه کافی می توانند هر نوع شیوع ویروسی را به سرعت و با کمترین تاثیر در تجارت شما مهار کنند.

ضدعفونی منزل بعد از کرونا

با گسترش ویروس کرونا در سراسر کشور-و جهان-افراد بیشتری مبتلا می شوند و بسیاری از آنها علائم COVID-19 را نشان می دهند. خوشبختانه اکثر افرادی که به این بیماری مبتلا می شوند علائم خفیف تا متوسطی دارند. آنها می توانند با خیال راحت در خانه بهبود یابند. اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها پیشنهاد می کنند که افرادی که دارای علائم هستند باید قرنطینه شوند و تا جایی که ممکن است از اتاق های کمتری استفاده کنند تا از انتقال ویروس به دیگران در خانه جلوگیری شود. ویروس ها از بسیاری جهات حتی خارج از میزبان خود زنده نیستند. این بدین معناست که ویروس ها ، کروناویروس جدید یا موارد دیگر ، هیچ چیز را روی اجسام خانه انجام نمی دهند ، مگر اینکه به آرامی از هم جدا شوند. ممکن است یک ویروس بر روی یک شی وجود داشته باشد ، اما خود اشیاء در واقع نمی توانند آلوده شوند و ویروس نمی تواند در هر شیء ، در خانه شما یا جاهای دیگر تکثیر یا رشد کند. با گذشت زمان ، ویروس متلاشی می شود. عوامل خاصی می توانند این روند را تسریع کنند. به طور کلی ، هرچه مدت زمان بیشتری آنها را رها کنید ، یا درجه حرارت بالاتر باشد یا هرچه نور بیشتری در معرض آنها قرار گیرد ، سریعتر تجزیه می شوند مواد شیمیایی مورد استفاده در خدمات ضد عفونی تایید شده نیز این کار را انجام می دهند.

قبل از ضدعفونی کردن باید محیط تمیز شود. ه محض اینکه بیماری پیشرفت کرد ، اتاق یا اتاق هایی که فرد بیمار استفاده کرده است ، همراه با اشیایی که با آنها تماس داشته است ، باید تمیز و ضد عفونی شوند. طبق CDC ، ویروس کرونا که SARS-CoV-2 نامیده می شود ، ممکن است از ساعت ها تا چند روز روی سطوح مختلف زنده بماند. CDC می گوید :

تمیز کردن سطوح کثیف و به دنبال آن ضدعفونی ، بهترین اقدام برای پیشگیری از COVID-19 و سایر بیماری های تنفسی ویروسی در خانه ها و محیط های اجتماعی است.

توجه داشته باشید که تمیز کردن و ضد عفونی کردن یک چیز نیستند. تمیز کردن به معنای از بین بردن میکروب ها ، آلودگی ها و ناخالصی ها از سطوح است. این متد میکروب را از بین نمی برد ، اما تعداد آنها را روی سطوح کاهش می دهد. خدمات ضدعفونی حرفه کرونا به معنای استفاده از مواد شیمیایی ثبت شده در سازمان حفاظت محیط زیست برای از بین بردن میکروب ها روی سطوح است. این کار بعد از تمیز کردن در نظر گرفته شده است و می تواند خطر گسترش عفونت را بیشتر کاهش دهد. محققان دریافته اند که ساده ترین راه برای ایمن سازی اتاق و ضدعفونی منزل بعد از کرونا بعد از اینکه شخصی در خانه شما مبتلا به COVID-19 است ، بستن آن به مدت یک هفته است. اگر به اتاق نیاز ندارید ، فقط در را به مدت هفت روز ببندید. ویروس در آن زمان غیرفعال خواهد شد. “هرچه بیشتر منتظر بمانید ، تمیز کردن ایمن تر است”. با این حال ، این همیشه عملی نیست. اگر نمی توانید اینقدر منتظر بمانید ، CDC توصیه های خود را برای نظافت و ضدعفونی کردن خانوارها با افرادی که مشکوک به COVID-19 هستند یا تایید شده است ، ارسال کرده است.

به طور خاص اشیایی را که فرد بیمار لمس می کند یا با آنها تعامل می کند ، باید ضدعفونی شوند. بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر کسی بیمار بوده و در تختخواب است و فقط برای رفتن به دستشویی بلند می شود ، به تخت خواب ، ملحفه های تخت ، دستگیره در حمام ، شیرهای آب ، دستمال توالت توجه زیادی داشته باشید. جهت ضدعفونی خانه بعد از قرنطینه هر جلسه تمیز کردن را با دستکش تمیز و ماسک صورت شروع کنید. هنگام تمیز کردن و ضدعفونی سطوح سخت – مانند پیشخوان ، رومیزی ، دستگیره در و قاب تخت – قبل از ضد عفونی از هرگونه شوینده خانگی یا صابون و آب استفاده کنید. صابون و آب گرم در بی ثباتی کرونا بسیار خوب عمل می کند. هنگامی که سطوح سخت تمیز می شوند ، می توان با استفاده از محصولات مورد تایید EPA مانند لیزول یا کلروکس و یا دستگاه مه پاش خدمات ضدعفونی حرفه ای کرونا را اجرا کرد. همیشه دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید ، مخصوصا در مورد مدت زمانی که باید محصول را قبل از پاک کردن روی سطح بگذارید. برچسب را بخوانید تا ببینید مدت زمان لازم برای مرطوب ماندن سطح چه قدر است. برخی می گویند که باید چند دقیقه مرطوب شوند.اگر از اسپری استفاده می کنید ، چند دقیقه قبل از پاک کردن اجازه دهید روی سطوح بماند. اگر از دستمال مرطوب استفاده می کنید ، هنگام خشک شدن از آن استفاده نکنید. زیرا دیگرموثر نخواهد بود. مرحله انتظار را نادیده نگیرید! ضد عفونی کاری آنی نیست. برای محلول 5% هیپوکلریت سدیم ، که بیشتر سفید کننده های خانگی است ، باید آن را به مدت 10 دقیقه قبل از پاک کردن روی سطح بگذارید.”اگر به ضدعفونی کننده خود زمان کافی برای انجام کار خود نمی دهید ، ضدعفونی نمی کنید.”

اقدامات احتیاطی در طول خدمات ضد عفونی حرفه ای :

متخصصین آس با پیروی از این مراحل قبل از ورود به محل مورد نظر شما ، بهداشت و ایمنی مناسب را تضمین می کنند :

 • روزانه تحت بررسی های بهداشتی قرار می گیرند
 • استفاده مداوم از ضدعفونی کننده های تایید شده و استاندارد
 • استفاده از روکش کفش ، ماسک و سایر تجهیزات محافظ شخصی

خدمات ضدعفونی اداره :

برای اینکه ساختمان اداری خود را در بهترین و مطمئن ترین شرایط نگه دارید ، به خدمات متنوعی نیاز دارید. به جای کار با چندین پیمانکار که همه تخصص های خاص خود را دارند ، خدمات ضدعفونی کردن محیط کار شرکت آس را برای ساده سازی برنامه نگهداری و نظافت دفتر خود انتخاب کنید. یک فضای کاری بهداشتی فضای مطبوعی را ایجاد می کند که می تواند به بهبود روحیه و بهره وری عملکرد کارمندان کمک کند. برنامه ضدعفونی اداره و فضای کاری شما به ترکیبی از نحوه سازماندهی تعاملات در محیط کار ، استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد ضدعفونی کننده و دستگاه های مخصوصی همچون مه پاش بستگی دارد.

ضد عفونی با مه پاش وسیله ای جهت ضدعفونی شیمیایی است که به موجب آن از دستگاه برای تولید غبار ریز یا مه متشکل از مواد شیمیایی در یک منطقه برای از بین بردن میکروارگانیسم ها و عوامل بیماری زای موجود در هوا و روی سطح استفاده می شود. آسانسور، راه پله و به طور کلی مشاعات ساختمان های اداری یکی از آلوده ‌ترین مکان ‌هایی است که با آن سر و کار داریم. بنابراین ضد عفونی کردن آسانسور، ضد عفونی کردن راه پله و ضد عفونی کردن مشاعات ساختمان یکی از مهمترین اقداماتی است که در مقابله با انتشار ویروس کرونا باید حتما انجام شود. با ثبت سفارش سرویس ضدعفونی اداره ویروس کرونا در وب سایت تخصصی آس متخصصین ما با تجهیزات لازم و لباس ‌های ایزوله و نیز مواد ضد عفونی کننده مخصوص در سریع‌ ترین زمان به محل شما مراجعه می ‌کنند تا به صورت تخصصی آسانسور، راه پله‌ ها و فضای مشاع ساختمان و سایر اتاق های شرکت شما را پاکسازی نمایند.

در این دوران ناخوشایند بیشتر ترجیح داده می شود در منزل به مدیریت کارهایمان رسیدگی کنیم ، اما این موضوع برای همه مشاغل صدق نمی کند. برای کارکنانی که نمی توانند در خانه کار کنند ، خدمات ضد عفونی اداره شرکت آس محیطی ایمن و تمیز ار فراهم می کند. توانایی متخصصین آس در ضد عفونی کردن سریع و موثر مناطق وسیع ، اختلال در کارها را به حداقل می رساند و نیروی کار شما را در این شرایط بحرانی سالم نگه می دارد. تکنسین های ما قبل از شروع کار ، کلیه راهنمایی های ایمنی لازم را به شما اطلاع می دهند. در اینجا چند دستورالعمل کلی وجود دارد تا بتوانید آمادگی بیشتری داشته باشید :

مراحل قبل از اجرای خدمات ضدعفونی کرونا حرفه ای :

 1. در حین اجرای خدمات ضد عفونی منازل و یا ادارات ، باید منطقه را ترک کنید. این برای ایمنی شما و هر حیوان خانگی است – تکنسین های ما در طول کار از تجهیزات ایمنی استفاده می کنند تا از آنها در برابر محلول های ضد عفونی کننده محافظت کنند. ما همچنین شما را مطلع می کنیم که این کار چه مدت طول می کشد و چه زمانی می توانید دوباره بازگردید. این باعث می شود که قطرات ریز از هوا بیرون بیایند ، هر سطح در معرض آن را بپوشانند و هوا خشک شود.
 2. هر چیزی که در معرض قرار گیرد در طی فرآیند ضدعفونی ما مرطوب می شود. هرگونه وسایلی مانند کاغذها ، کتاب ها یا سایر مواد حساس که ممکن است در اثر رطوبت آسیب ببینند ، باید در کشو یا کابینت بسته ای ریخته شده یا از قبل از ناحیه ای که تحت درمان قرار دارد خارج شود.
 3. قبل از شروع ضد عفونی صحیح ، سطوح باید تمیز باشند.
 4. در آشپزخانه و یا محیط های کاری هیچ گونه ماده غذایی نباید باشد.

مراحل بعد از اجرای خدمات ضدعفونی کرونا حرفه ای :

 1. تمام سطوح باید هنگام بازگشت شما خشک شده باشند ، اما اگر مقداری رطوبت بر روی سطوح باقی مانده است ، باید این قسمت ها را بدون تماس مستقیم دست خشک کنید. استفاده از حوله کاغذی مناسب است که باید فورا آن را دور بریزید.
 2. مناطق تهیه غذا باید قبل از استفاده پاک شوند. هر نوع ظروف یا سایر وسایل مورد استفاده برای تهیه یا سرو غذا نیز باید تمیز شود.

مزایای خدمات ضدعفونی اداره شرکت آس :

 • به لطف متخصصین و تکنسین ها آموزش دیده ، مجاز و بیمه شده ، به هر پروژه در هر اندازه ای رسیدگی می کنند.
 • خدمات ضدعفونی اداره با دستگاه مه پاش سازگار با محیط زیست و انسان بوده و توسط سازمان حفاظت از محیط زیست ( EPA ) تایید شده اند.
 • ما با رویکردی مقرون به صرفه که باعث ضد عفونی مناطق ، از بین بردن ویروس ها و باکتری های مشخص می شود ، با اجرای خدمات ضدعفونی اداره در کوتاه ترین زمان ممکن در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کنیم.
 • پوشش کامل ما از طریق یک بار الکترواستاتیک کلیه سطوح را ضدعفونی می کند.
 • ما بلافاصله با از بین بردن میکروب ها ، باکتری ها و عوامل بیماری زای مضر کیفیت هوای اداره شما را بهبود می بخشیم.
 • خدمات ضدعفونی کرونا موسسه آس باعث کاهش آلودگی متقابل ، بیماری و هزینه های مربوط به مراقبت های بهداشتی می شود.
 • ایجاد محیطی بهداشتی برای کارمندان

خدمات ضدعفونی کرونا موسسه آس برای بیمارستان ها ، مدارس ، مهد کودک ، کلینیک های دامپزشکی ، مطب های پزشکی ، تاسیسات تولیدی ، انبارها ، مطب ها ، خرده فروشی ها ، رستوران ها و بارها ، سالن های بدنسازی و سایر مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد. خدمات ضدعفونی کرونای مدرن چیزی فراتر از روند تمیز کردن ساده می باشد. هنگام ضدعفونی کردن ، محلول ضد عفونی کننده مرطوب در یک اتاق پاشیده می شود و روی سطوح قرار می گیرد.

ضدعفونی کرونا منزل مسکونی :

متخصصین آموزش دیده شرکت آس در حین اجرای خدمات ضدعفونی کرونا حرفه ای تمامی سطوح منزل شما را ضد عفونی خواهند کرد. آیا می دانستید که تکنسین های ما از دستگاه مه پاش حرفه ای استفاده می کنند که به نقاطی می رسد که یک پاک کردن ساده با مواد ضد عفونی کننده معمولی نمی تواند به آنها برسد! نحوه عملکرد دستگاه مه پاش به شرح زیر است :

 • این دستگاه ابری از قطرات ضدعفونی کننده کوچک ایجاد می کند که به صورت طبیعی ایجاد شده و غیر سمی هستند.
 • به طور چشمگیری تعداد پاتوژن ها در هوا ، روی سطوح و منسوجات را کاهش می دهد.
 • در حین اجرای خدمات ضدعفونی کرونا منزل مسکونی قطرات مه پاش در بالا ، زیر و کنار اشیا مناطق غیرقابل دسترسی قرار می گیرد ( که در حین تمیز کردن معمولی قابل دسترس نیستند ).

شرکت شدعفونی کننده منزل آس با کمک خدمات نظافت عمیق می تواند اموال شما را ایمن نگه دارد. این شرکت همچنان به ارائه خدمات نظافت و ترمیم اضطراری درجه یک می پردازد و آرامش و تسکین را از طریق این همه گیری جهانی ارائه می دهد. برخی از رایج ترین خدمات ضدعفونی منازل کرونایی ما به شرح زیر می باشد :

 1. استفاده از مواد ضدعفونی کننده و تمیز کردن : در مجموعه آس خدمات ضدعفونی منزل کرونایی بخشی از کار ما است و ما ابزارهای مناسب برای مراقبت از ویروس ها ، باکتری ها ، رشد میکروبی و سایر عوامل بیماری زا را درک می کنیم.
 2. اقدامات احتیاطی صحیح : قبل از ورود به خانه شما ، ما سلامت خود و شما را تایید می کنیم تا هیچکس در معرض خطر قرار نگیرد. علاوه بر این ، از ماسک و لباس مخصوص و روکش کفش استفاده می کنیم تا آلودگی های محیط بیرون را وارد منزل شما نکنیم.
 3. ارائه اطلاعات : ما به مشتریان خود اطلاعاتی در مورد حفظ سلامت و ایمنی آنها خواهیم داد. همه مشتریان ممکن است در مورد ویروس های خانگی سوالاتی بپرسند و ما طبق جدیدترین به روزرسانی ها و رویه های شرکت به شما آموزش می دهیم.

علاوه بر این ، ما از جدیدترین روش هاو متدهای ضدعفونی منازل کرونایی در نظافت حرفه ای برای ارائه نتایج برتر استفاده می کنیم. این شامل :

 • دستگاه مه پاش : این یک روش پیشگیرانه برای تمیز کردن و پوشاندن کف و دیوارها است.
 • مه گرفتگی با پاک کردن سطح افقی : برای سطوحی که بیش از حد لمس می شوند مانند میزها ، دستگیره درها ، رایانه ها و غیره.
 • مه گرفتگی با پاک کردن کامل : صنعت اقدامات مورد تایید موارد COVID-19 را پذیرفت. این یک سرویس تمیز کردن جامع است که مواد ضدعفونی کننده را در محل تمیز کردن شما اعمال می کند.

شرکت ضدعفونی کننده منزل آس می تواند خانه ، محل کار ، مدرسه ، خانه سالمندان یا سایر مراکز شما را با یک محصول تمیز کننده و ضد عفونی کننده موثر ضدعفونی کند. ما از محصولات مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست جهت ضدعفونی منزل و سایر ارگان ها استفاده می کنیم که به طور همزمان ویروس کش ، باکتری کش ، ضد عفونی کننده ، حشره کش ، دئودورانت ، میکروب کش-ضد عفونی کننده ، باکتریواستاتیک ، کپک ، قارچ کش و قارچ کش است. محصولات مورد استفاده ما جهت خدمات ضدعفونی تقریبا در همه سطوح ، سخت و نرم از جمله تشک ، مبلمان و فرش قابل استفاده است. تکنسین های نظافت ما می توانند مناطق مورد ترافیک شدید و سطوح اغلب لمس شده را ضدعفونی کنند. بهتر از همه ، غبار دستگاه مه پاش خیلی سریع ( در دمای اتاق ) خشک می شود و هیچ اثری باقی نمی گذارد. بسته به اندازه ، معمولا 1 تا 3 ساعت طول می کشد تا این خدمات انجام شود. سپس می توانید مجددا به مناطق تحت درمان مراجعه کنید. از آنجا که کارشناسان تایید کرده اند که COVID-19 می تواند ساعت ها و حتی روزها فعال بماند ، ضدعفونی سطوح پر رفت و آمد در خانه یا محیط کار بسیار مهم است.

اهمیت استفاده از مه پاش برای ضدعفونی منازل کرونایی چیست ؟

COVID-19 می تواند تا سه روز روی فلزات ، دو روز روی پلاستیک ها و تا بیست و چهار ساعت روی مقوا زندگی کند. میکروب ها می توانند در طی چند ساعت از طریق نقاط تماس آلوده از یک فرد آلوده به کل محل زندگی سرایت کنند. استفاده از دستگاه مه پاش درمان سریع مناطق وسیع در مدت زمان کوتاه را تضمین می کند. استفاده از مه پاش برقی بسیار موثر است ، زیرا روشی آسان و سریع برای ضد عفونی کردن محیط کار و یا ضدعفونی محیط کار شما فراهم می کند. به بسیاری از مناطق صعب العبور می رسد و میکروب ها را از بین می برد ، مانند آنهایی که باعث COVID-19 می شوند. در واقع ، ویروس می تواند تا 24 ساعت روی مقوا ، دو روز روی پلاستیک و سه روز روی فلز زنده بماند. علاوه بر این :

 1. بر روی مناطق لمسی زیاد تمرکز دارد ، بنابراین زنجیره آلودگی و عفونت شکسته می شود
 2. گزینه مناسب و مقرون به صرفه
 3. اطمینان حاصل می کند که مشتریان و کارکنان احساس راحتی و امنیت کنند
 4. قطرات ریز و میکروسکوپی ضد عفونی کننده غیر سمی که به طور طبیعی اتفاق می افتد منتشر می کند
 5. قابلیت دسترسی به مناطقی با دسترسی بسیار سخت
 6. به طور قابل توجهی تعداد عوامل بیماری زا را در سراسر محل کار از جمله در سطوح و منسوجات و همچنین در هوا کاهش می دهد

خدمات ضد عفونی کرونا برای مناطقی با دسترسی سخت :

از دید متخصصین آموزش دیده شرکت ضدعفونی کننده منزل آس ، روش های دستی اولین انتخاب برای ضد عفونی كردن سطوح محسوب می شود اما برای مبارزه با عوامل بیماری زای موجود در هوا و ضد عفونی كردن مناطق وسیعی كه دسترسی به آن نواحی بسیار دشوار است ، استفاده از دستگاه مه شکن یک راه حل ایده آل است. مه پاش ها از دستگاه مه شکن برای تولید ابر قطرات بسیار کوچک مایع ضد عفونی کننده استفاده می کند. استفاده از مواد ضد عفونی کننده و زیست کش با استفاده از این روش می تواند تعداد پاتوژن ها را هم در سطح و هم در هوا به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این قطرات می توانند در زیر و در بالا و کنار بسیاری از اشیا و مناطق غیرقابل دسترسی قرار بگیرند که دستیابی به آنها با استفاده از روش های تمیز کردن مرسوم ممکن است دشوار و یا حتی غیرممکن باشد. با استفاده از این روش در مدت زمان کوتاهی تمامی نقاط در منزل ضد عفونی شده و به شکست سریع زنجیره عفونت کمک شایانی می کند.

پروتکل های نظافت و ضد آلودگی پیشگیرانه شرکت آس ، نه تنها الزامات خاصی را برای تمیز کردن بلکه از ضد عفونی کننده ها و سیستم های ضد آلودگی نیز استفاده می کند. بعلاوه ، ما از تجهیزات استاندارد محافظ شخصی برای کلیه کارکنان در کل مراحل خدمات ضدعفونی کرونا استفاده می کنیم. در حال حاضر نه تنها در حال انجام خدمات تمیزکننده و ضد عفونی کننده پیشگیری از انسداد COVID-19 در سراسر کشور هستیم ، بلکه ما سالها تجربه ای در زمینه شیوع و بیماری های مشابه نیز داریم.

ویژگی های خدمات ضد عفونی سیار :

 1. ضدعفونی سریع نواحی بسیار بزرگ
 2. حداقل اختلال در محیط کار
 3. ایده آل برای اقدامات کنترل شیوع
 4. ناحیه آلوده را ضد عفونی و پاکسازی می کند

تحقیقات انجام شده نشان می دهد استفاده از مواد ضد عفونی کننده و بیوكسیدها از طریق ذرات معلق در هوا یا با استفاده از دستگاه مه پاش ضد عفونی ، می تواند به طور قابل توجهی تعداد پاتوژن ها را ( در مقایسه با خدمات ضد عفونی به صورت دستی ) کاهش دهد. علائم فیزیکی بیمار بودن اغلب می تواند منجر به افزایش توزیع پاتوژن ها شود و سرعت عامل اصلی است. در این شرایط دستگاه مه پاش سریع ULV و ضد عفونی می تواند به سرعت زنجیره را بشکند و با بروز شیوع عفونت در سطح زمین به شدت مقابله کند و نهایتا مانع گسترش بیش از حد ویروس ها و باکتری ها شود.

با استفاده از دستگاه مه پاش ضد عفونی علاوه بر نظافت کلی مواد ضد عفونی کننده به صورت جامع تر در طیف وسیعی از سطوح و مواد از جمله منسوجات پخش شده و بنابراین از اثربخشی بالاتر ضد عفونی اطمینان حاصل می شود.

با استفاده از دستگاه مه پاش ضد عفونی علاوه بر نظافت کلی مواد ضد عفونی کننده به صورت جامع تر در طیف وسیعی از سطوح و مواد از جمله منسوجات پخش شده و بنابراین از اثربخشی بالاتر ضد عفونی اطمینان حاصل می شود. شرکت آس با استفاده از جدیدترین تکنولوژی دستگاه مه پاش ضد عفونی با سرعت تمام و به صورت موثر فضاهای باز و بزرگ همچون انبارها ، سالن های ورزشی و اماکن عمومی همچون سالن اجتماعات را ضدعفونی می کند. خدمات ضدعفونی کرونا شرکت معتبر آس با استفاده از دستگاه های مه پاش بوده که اجازه می دهد مواد ضد عفونی کننده از داخل واحد عبور کرده و باعث ایجاد غبار هوایی ریز قطرات شوند. این قطرات در ناحیه مورد نظر پخش شده و بر روی سطوح مستقر می شوند ، بدین معنا که مواد مورد استفاده هم به عنوان یک اسپری برای فضا و هم یک اسپری سطح فعال خواهند بود.

نکته اصلی در استفاده موفقیت آمیز از ULV ، تولید اندازه بهینه قطرات اسپری است. این قطرات باید به اندازه ای کوچک باشند که توسط هوا منتقل شوند و آن قدر کوچک نباشند که تا با سطح برخورد کنند – تحقیقات انجام شده نشان داده است که اندازه مطلوب قطره در حدود 15 میکرون است. این قطرات به اندازه ای کوچک هستند که در هوا معلق مانده و وارد درز و شکاف هایی که دسترسی به آن جا دشوار است ، می شوند.

خدمات ضدعفونی شرکت آس :

با بیش از سال ها تجربه ، شرکت خدماتی آس رهبر جهانی در مدیریت آفات و کاهش خطر آلودگی ناشی از آفات است.

 • ارائه مشاوره و بینش و بصیرت استراتژیک
 • ایجاد شفافیت کامل در مورد نحوه اجرای عملکرد خدمات ضدعفونی و نتیجه حاصل از کار
 • مجهز به تکنسین های مجرب و کارآمد و آموزش دیده
 • سازگار با محیط زیست و زیست تخریب پذیر

متخصصان بسیار ماهر ما برای توزیع فرمول ضدعفونی کننده از جدیدترین تکنولوژی روز استفاده می کنند. این روش قطرات ضد عفونی بسیار کمی ایجاد کرده که اجازه می دهد سطوح تماس سخت و مناطق غیر قابل دسترسی بزرگ در یک بازه زمانی کوتاه درمان شوند. همچنین فرمول مواد ضد عفونی شرکت آس جهت استفاده در برابر SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث ایجاد COVID-19 می شود ، قابل استفاده است.

ضدعفونی باشگاه بدنسازی (01)

تکنسین های آس در ابتدا مناطقی که در تماس با اکثر افراد هستند همچون دستگیره درب ها ، صفحه کلید ، میز ، محل نشیمن ، نرده ها ، دستگاه های کپی و پرینتر ، سبد خرید ، تجهیزات تولیدی و صفحه نمایش لمسی و غیره را به صورت دستی تمیز می کنند. پس از اتمام ضدعفونی سطوح لمسی به صورت دستی ، یک محلول ضد عفونی هوازی را برای سطوح متخلخل قابل لمس مانند اثاثه یا لوازم داخلی ، فرش ، خوابگاه و غیره اعمال می شود. سپس همه ورودی ها ، سالن های کنفرانس ، راهروها و فرش ها را ضدعفونی می کنیم. در کل روند خدمات ضدعفونی کرونا ، از بهترین مواد و محصولات تایید شده و مطابق با سازمان حفاظت محیط زیست استفاده می شود.

تمامی اتاق های مجهز به تاسیسات از بالا تا پایین ضدعفونی می شود که شامل این موارد می باشد : دیوارها ، کف ها ، توالت ها ، سینک ها ، پارتیشن ها ، پیشخوان ها و سایر سطوح داخل اتاق های استراحت. اگر تاسیسات شما دارای مناطق باز بزرگی مانند مواردی باشد که در انبارها یا کارخانه های تولیدی یافت می شود ، متخصصین آس می توانند یک ضدعفونی کننده با درجه بهداشتی ثبت شده و سازگار با سازمان حفاظت محیط زیست در آن منطقه و روی سطوح افقی را مهار کند. در صورت نیاز ، برخی ار تجهیزات را به صورت دستی ضد عفونی خواهیم کرد!

همکاری با متخصصین حرفه ای و باتجربه و آموزش دیده و همچنین استفاده از دستگاه ضدعفونی مه پاش پیشرفته در خدمان ضدعفونی کرونا ، ضمن جلوگیری از هزینه های غیر ضروری جامع ترین خدمات را به شما ارائه می دهد. هر یک از کارمندان شرکت آموزش های لازم برای استفاده صحیح از دستگاه های مخصوص خدمات ضدعفونی کرونا را دیده اند تا نه تنها امنیت آن ها به خطر نیافتد ، بلکه احتمال آلودگی متقابل نیز محدود شود. تعیین هزینه خدمات ضدعفونی ، روندی پیچیده است. در واقع این هزینه به فاکتورهای زیادی همچون تجهیزات موجود در محل کار شما ، متراژ منزل یا محیط کار و غیره بستگی دارد.

اداره بهداشت و درمان راهنمایی های لازم برای مشاغل و تسهیلات آماده سازی برای بازگشایی یا بازگشت به عملیات استاندارد تجاری آغاز کرده اند. با دسترسی به این راهنمایی ها متخصصین آس قادر به ارائه خدمات ضدعفونی کرونا در محل کار و ادارات ، منازل ، باشگاه های بدنسازی ، سالن های زیبایی ، رستوران ها و غیره دارند.

قبل از از بین بردن محدودیت ها برای یک شرایط معین ، مشاغل باید :

 • یک برنامه آمادگی ویروس کرونا ایجاد کرده ، به اشتراک گذاشته و پیاده سازی کنند و اقداماتی برای اطمینان از فاصله اجتماعی ، بهداشت کارگران و تمیز کردن امکانات و ضد عفونی برای حفظ امنیت کارگران انجام دهند.
 • در صورت امکان کار خود را از داخل منازل ادامه دهند.
 • درگیر غربالگری سلامت کارمندان شوید و اطمینان حاصل کنید که کارمندان بیمار در خانه می مانند.
ضدعفونی باشگاه بدنسازی

ضدعفونی منزل کرونایی :

ازآغاز شیوع ویروس کرونا زندگی همه تغییرات چشمگیری داشته است. سبک کار کردن ، معاشرت ، سفر ، خرید و زندگی عادی ما تحت الشعاع این مریضی قرار گرفته است. نیاز به داشتن خانه و محیط کاری تمیز و ضدعفونی شده ، بسیار اهمیت دارد. آیا ضدعفونی منزل کرونایی کار ساده ای است و خودمان می توانیم به راحتی انجام دهیم؟! قطعا خیر! زیرا این گونه خدمات ضدعفونی محیط های کاری و تجاری و منزل نیازمند تبحر و تجربه و تجهیزات حرفه ای می باشد.

خدمات ضد عفونی سیار چیست ؟

شیوع ویروی های عفونی همچون ویروس کرونا ، در هر مکانی ممکن است رخ دهد : از هتل ها ، بیمارستان ها و محل های کار گرفته تا مدارس. این امر بدین دلیل است که ویروس می تواند چندین روز بر روی سطوح و یا اشیایی که در تماس با شخص آلوده بوده است ، زنده بماند. هنگام شیوع یک بیماری مسری برای از بین بردن زنجیره عفونت جهت محافظت از کارکنان ، مشتریان ، بازدید کنندگان و بیماران اقدامات سریع باید انجام شود. در حالی که تمیز کردن به روش دستی بهترین راه حل درمان باکتری های سطح است ، اما پاتوژن های موجود در هوا که خطر شیوع عفونت هستند را مورد هدف قرار نمی دهد.

خدمات ضدعفونی کرونا سیار ترکیبی از تمیز کردن سطوح و استفاده از دستگاه مه پاش برای پاک کردن مناطق آلوده است. این روش یکی از موثرترین و جدیدترین روش های ضد عفونی سطوح می باشد. این امر بدین دلیل است که استفاده از دستگاه مه پاش یک راه حل ضد عفونی ایده آل برای مبارزه با عوامل بیماری زا در هوا و برای ضد عفونی کردن مناطق بزرگی است که نیازمند بررسی مجدد سریع ، بی خطر و با کمترین میزان اختلالات است. سرویس ضدعفونی سیار شرکت آس یک راه حل ایده آل برای اقدامات کنترل شیوع که نیاز به ضد عفونی شدن سریع مناطق بزرگ دارند می باشد که هر دو سطح آلوده و عوامل بیماری زا در هوا با را حداقل اختلال مورد هدف قرار داده تا کسب و کار شما خیلی زود دوباره راه اندازی شود!

با وجود عفونت های بسیار مسری همچون ویروس کرونا ، سرعت کار بسیار حائز اهمیت است به طوری که دستگاه مه پاش می تواند سرعت پخش را متوقف کند. میکرو قطرات ضد عفونی کننده هوا بر روی و طرفین سطوح قرار می گیرند ( درست به روش قرارگیری میکروب های پاتوژن ) راه حلی را ارائه می دهند که مناطقی را که با تمیز کردن دستی مشکل دارند ، ضد عفونی می کنند. استفاده از دستگاه های مه پاش در کنار خدمات ضدعفونی به صورت دستی ، بدین معناست که روند ضد عفونی کردن در طیف وسیعی از سطوح همچون پارچه ها قابل اجراست و از این رو سطح بالایی از خدمات ضد عفونی آن منطقه تضمین می گردد.

روش های سنتی ضدعفونی کردن دستی تا حدود 50% سطوح را ضدعفونی می کند. استفاده از حرفه ای ترین خدمات ضد عفونی کرونا بهترین روش برای اطمینان از ضدعفونی شدن تمامی تسهیلات شما می باشد.

متخصصان خبره آس از فناوری پراکندگی با دستگاه مه پاش برای درمان سریع سطوح تماس و مناطق غیرقابل دسترسی استفاده می کنند و در مدت زمان 10 دقیقه عوامل بیماری زا را غیرفعال می کنند.

این متد در ضد عفونی کردن سطوح بحرانی سخت همچون موارد روبرو نیز کاربرد دارد :

 • طبقه ها
 • دستگیره درب ها
 • نرده مخصوص دستگیره
 • میله های فشاری
 • کلیدها و دکمه ها
 • سینک و شیرآب
 • توالت
 • ریموت کنترل
 • میزها و پیشخوان ها
 • میز و صندلی های اداری
 • سایر سطوح متداول

خدمات ضد عفونی با مه پاش چیست ؟

در سرویس های ضدعفونی معمولی از پارچه ها و دستمال هایی استفاده می شود که تنها 35% از کل سطوح در خانه را می تواند پوشش دهد. خدمات ضد عفونی کردن با استفاده از دستگاه های مه پاش متفاوت است. فن آوری الکترواستاتیک ، الکترودهایی با بار منفی را به مواد ضد عفونی کننده نشان می دهند. در هنگام پاشش ، مواد ضد عفونی کننده به سطوح جذب می شود و به طور موثر اجازه می دهد تا هر گوشه و سطحی به خوبی پوشانده شود. تکنسین های شرکت آس از یک محلول ضد میکروبی برای خدمات ضد عفونی کرونا استفاده می کنند که برای استفاده در بیمارستان ها و سازمان ها و موسسات دولتی تایید می شود. نتایج ثابت کرده است که این محلول 99.99 درصد ویروس ها ، میکروب ها و باکتری ها را از بین می برد ، غیر سمی است و برای کودکان و حیوانات خانگی نیز بی خطر است.

دستگاه های مه پاش ضد عفونی برای خانه ها ، بیمارستان ها ، رستوران ها و موسسات قابل است که به محافظت از منزل یا مشاغل شما در برابر COVID-19 ، باکتری ها ، کپک ها ، قارچ ها ، بوی ناخوشایند و غیره کمک می کند. این روش ضد عفونی کننده در تمیز کردن اتاق های جراحی تبدیل به یک استاندارد شده و در بهداشتی کردن تجهیزات تولید فرآوری مواد غذایی بسیار محبوب شده است. خدمات حرفه ای مه پاشی فرآیند پاشیدن مه ظریف ضدعفونی کننده است که 10 برابر بیشتر سطوح را تحت پوشش قرار می دهد. متخصصان آس از مدرن ترین و با کیفیت ترین مواد پاک کننده برای از بین بردن قارچ ها ، ویروس ها و 141 مورد از ارگان های زنده استفاده می کنند.

استفاده از دستگاه های جدید مه پاش یکی از بهترین روش های تمیز کردن و ضد عفونی خانه ها و دفاتر اداری که در معرض ویروس کرونا هستند ، می باشد. با استفاده از این دستگاه تمامی مناطق لمسی مشترک همچون درب ها ، دستگیره ها ، میز و صندلی ، کلید برق ، پریزها و …. با مواد سازگار با محیط زیست ضدعفونی می شوند. دستگاه مه پاش حتی برای بیمارستان ها و رستوران ها نیز بی خطر است! خدمات ضد عفونی حرفه ای بدین گونه است که ذرات میکرون بسیار ظریف پراکنده شده ، در هوا معلق می شوند و سپس روی سطح قرار می گیرند. این امر باعث می شود که سطوح برای مدت کوتاهی پس از درمان مرطوب شوند. باید اجازه دهید که سطوح کاملا خشک شوند.

در سال های اخیر ، استاندارد بهداشت و نظافت شخصی بالا رفته است. مناطق پر رفت و آمد با اشیایی که توسط افراد مختلف لمس می شوند ، نیاز به توجه بیشتری داشته که این امر نیاز به سطوح تمیزتر و روش های ضد عفونی با صلاحیت بیشتر را افزایش داده است. نقش منابع ضد عفونی کننده مانند دستمال های مرطوب ، اسپری ، پراکسید هیدروژن و سفید کننده را می توان در مبارزه با آلودگی و میکروب ها به راحتی مشاهده کرد. ضدعفونی با مه پاش چیزی فراتر از یک صدعفونی ساده است که سطوح با دسترسی سخت را پوشش می دهد و ضد عفونی کننده را با یک ضربه از بین می برد. در واقع دستگاه ضد عفونی کننده مه شکن ابزاری قدرتمند است که برای مناطق با اندازه های مختلف از یک آپارتمان کوچک گرفته تا یک محل کار یا دفتر بزرگ مفید است.

مه پاش ULV از یک محلول ضد میکروبی مایع استفاده می کند که به بخار تبدیل می شود. سپس یک فن بخار را به مناطق مورد نظر پراکنده می کند. با پخش شدن بخار بیشتر ، غبار غلیظ مه مانند ایجاد می شود و از این رو مه گرفتگی نامیده می شود. این دستگاه هر آنچه که با آن تماس پیدا کند را پوشش می دهد : سطوح ، کف ها و مکان های صعب العبور که اغلب مورد توجه قرار نمی گیرند. مه پاش ضد عفونی کننده هنگام عبور از هوا و نشستن روی یک سطح ، با عوامل بیماری زای موجود در هوا نیز مقابله می کند. پس از اتمام خدمات ضدعفونی کرونا ، تمام سطوح سخت برای از بین بردن محلول اضافی پاک می شوند. خانه یا محل کاری که اخیرا ضد عفونی شده اند ، باید حداقل شش ساعت پس از اتمام کار تخلیه باشند.

مواد دستگاه های مه پاش باید حدود 10 دقیقه روی سطح باقی بمانند ، بنابراین ابتدا باید کل محیط تمیز شود و سپس از این روش برای ضد عفونی کردن استفاده کنید. نهایتا اجازه دهید که خود به خود خشک شود و از هیچ خشک کننده ای استفاده نکنید. مناطقی که با دستگاه مه پاش ضد عفونی شده اند ، 20 الی 30 دقیقه پس از اتمام فرآیند باید خالی بمانند تا شرایط مهیا و خشک شود. برخی از رایج ترین مزایای استفاده از این روش به شرح زیر است :

 1. برقراری تماس با 10 برابر سطوح در مقایسه با روش های سنتی و معمولی
 2. این روش دیوارها ، کف زمین و مناطقی با دسترسی سخت را تحت پوشش قرار می دهد
 3. مه پاش می تواند ویروس های موجود در هوا را که ممکن است در زمان مه پاشی وجود داشته باشد را از بین می برد

مه پاش ضد عفونی

مشاغل در حال بازگشایی هستند و کارمندان در سراسر جهان به کار خود باز می گردند و خریداران در حال بازدید از رستوران ها ، سالن ها و فروشگاه های خرده فروشی هستند. رفت و آمدهای زیاد در داخل و خارج از ساختمانها احتمال گسترش ویروس کرونا را افزایش می دهد. همه ما از شیوع این ویروس می ترسیم ، اما با استفاده از حرفه ای ترین مه پاش ضد عفونی ممکن است از آن نتیجه وحشتناک جلوگیری شود. اگرچه نظافت مداوم و روزانه به صورت دستی موثر است ، اما برای ساختمان های بزرگ هر روز باید فضای زیادی را پوشش داد. برخی از صاحبخانه ها ، به ویژه صاحبخانه های ساختمان های تجاری و مسکونی نیاز به راه حل بهتری دارند. بهترین راه حل همکاری با شرکت خدمات ضد عفونی آس است که با استفاده از جدیدترین مه پاش ضد عفونی ، تمامی امور ضدعفونی کرونا را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

دستگاه مه پاش این قابلیت رو دارد که قطرات آب را به اندازه 10 تا 30 میکرون برساند. از این رو ذرات آب به دلیل وزن کم به صورت مه در فضا پخش شده و علاوه بر تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط محیط که امکان دسترسی به آنها نیست ، هیچ گونه ضرری برای دستگاه های برقی ، کاغذ و مقوا و … ندارد. بر خلاف دستگاه های سم پاش که این روزه به دلیل ارزانی مورد استفاره قرار می گیرند و عملا برای مبارزه به ویروس کرونا نه تنها تاثیری نداشته بلکه خطراتی هم به دنبال خواهند داشت.

ابزارهای مناسب خدمات ضدعفونی

دستگاه مه پاش ضد عفونی یکی از جدیدترین و حرفه ای ترین ابزارهای مهار ویروس کرونا است که تا چند هفته ، محیط ضدعفونی شده را پاک نگه می دارد. این دستگاه تاییدیه های لازم را دارد. الکترواستاتیک ، مواد شیمیایی و اشعه UV سه تکنولوژی رایج در ضدعفونی کرونا اتاق ها ، آسانسورها ، راهروها و مناطق مشترک هستند. از مه پاش ضد عفونی بزرگ معمولا برای فضاهای خیلی بزرگ و محیط بیرون استفاده می شود.

خدمات ضدعفونی کرونا با مه پاش برای همه کسانی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم در معرض هر نوع ویروسی قرار گرفته اند از جمله ویروس های آنفولانزا / سرماخوردگی و ویروس کرونا ، توصیه می شود. از این متد خدمات ضدعفونی حرفه ای می توان با خیال راحت در منازل ، اداره ها ، مدارس ، سالن های بدنسازی ، مهد کودک ها ، فروشگاه ها و مراکز درمانی استفاده کرد! این دستگاه یک مه شکن حرارتی است که با استفاده از گرما یک غبار خشک مانند مه ایجاد می کند که به سرعت در مناطق صعب العبور نفوذ می کند. این روش ضد عفونی می تواند به طور جداگانه انجام شود ، با این حال ، توصیه می شود که همراه با یک سرویس نظافت کاری عمیق استفاده شود تا نتایج و کارآیی طولانی مدت بیشتری به دست آورید.

سیستم مه پاش حرارتی باعث می شود غبار خشک به محیط اطراف نفوذ کرده و به همه مناطق غیرقابل دسترس نیز می رسد. این روش بسیار کارآمد در نظر گرفته می شود ، زیرا علاوه بر ضدعفونی کردن هر سطح و جسم قابل لمسی بوها را نیز از بین برده و کپک ها را در منبع نابود می کند. این یک روش بسیار کارآمد برای از بین بردن باکتری ها و خلاص شدن از شر ویروس ها و میکروب ها در نظر گرفته شده است و کمک می کند تا سرعت انتشار و یا جلوگیری از عوامل بیماری زا از سطح سخت و اطمینان از یک محیط امن برای هر کس در اطراف شما فراهم شود.

 • مواد مورد استفاده شرکت آس در خدمات ضدعفونی حرفه ای غیر سمی ، غیر خورنده و غیر سرطان زا بوده و هیچ لکه ای به جا نمی گذارد و pH آن نیز خنثی است.
 • مه حتی پس از استفاده از تجمع عوامل بیماری زا نیز جلوگیری می کند ، بنابراین اثر باقیمانده دارد. پاتوژن ارگانیسم میکروبی است که بیماری را گسترش می دهد.

دستگاه های مه پاش ضد عفونی شیمیایی ، غبارهای ریزی ایجاد کرده که به اندازه کافی طولانی در هوا معلق می ماند تا ویروس ها و باکتری های موجود در هوا را از بین ببرد. همچنین پاتوژن های روی سطوح همچون سقف ، دیوار ، مبلمان و کف زمین را از بین می برد. این دستگاه همچنین برای ضد عفونی کردن گوشه ها و شکاف های دیوار که دسترسی و تمیز کردن آن ها دشوار است نیز کاربرد دارد. در بیشتر موارد ، نیازی به جابجایی مبلمان قبل و یا طی مراحل تمیز کردن نیست. مرکز کنترل بیماری ها در این باره توصیه می کند :

تمیز کردن سطوح به وضوح کثیف و به دنبال آن ضد عفونی کردن بهترین اقدامات برای پیشگیری از COVID-19 و سایر بیماری های تنفسی ویروسی در خانواده ها و جامعه است.

خدمات ضدعفونی تجاری شرکت آس شامل موارد زیر است :

 • ما فضاهای هوای موجود در ساختمان شما را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای خنثی سازی ذرات ویروسی موجود در هوا در حد توان خود در نظر خواهیم گرفت. این مورد در صورتی انجام می شود که ویروس کرونا ویروس منتقل شده توسط هوا باشد.
 • تمام مناطق و اشیا با نقاط لمس بالا از جمله تلفن ، صفحه کلید و کامپیوتر ، میز ، کلیدهای روشنایی ، میزها ، وسایل حمام و موارد دیگر به طور کامل تمیز و سپس ضد عفونی می شوند.

مشاغل ضروری در طول بحران ویروس کرونا باز خواهند ماند. اگر تجارت شما هنوز باز است ، برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در تجارت شما باید مراحل خدمات ضدعفونی محل کار زیر را انجام دهید :

 • به کارمندان بگویید اگر بیمار هستند یا علائم COVID-19 را دارند در خانه بمانند. تنظیم سیاست مرخصی استعلاجی با حقوق شما به تشویق کارمندان بیمار برای ماندن در خانه کمک می کند. در صورت امکان کاری را از سیاست داخلی اجرا کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که کارمندان شما می فهمند که باید مرتبا دستان خود را بشویند.
 • ضدعفونی کننده ها در نزدیکی خود نگه دارید.

متخصصان شرکت آس ابتدا آن منطقه مورد نظر را تمیز کرده و پس از آن اقدام به روند ضد عفونی کردن می کند. این روند حدود یک ساعت طول می کشد و افراد و حیوانات خانگی باید محل را ترک کنند تا این فرآیند بدون کوچکترین اختلالی انجام شود. قبل از انجام امور ضد عفونی ، تمامی قسمت های آن منطقه باید تمیز شود. در این فرآیند تمامی سطوح باید عاری از هر گونه خاک و کثیفی شوند. فرآیند ضدعفونی کردن تمامی ویروس ها بر روی سطوح و اشیا را از بین می برد. سپس از مواد ضد عفونی بر روی سطوح مرطوب اعمال کرده و اجازه دهید تا تمامی ویروس ها و باکتری ها از بین بروند. بد نیست در ادامه نگاهی به تفاوت خدمات تمیز کردن ، ضد عفونی کردن و پاکسازی محل بیاندازیم :

روند تمیز کردن

روند تمیز کردن میکروب ها ، خاک و ناخالصی ها را از روی سطوح یا اشیاء جدا می کند. تمیز کردن با استفاده از صابون ( یا مواد شوینده ) و آب برای از بین بردن فیزیکی میکروب از سطوح کاربرد دارد. این فرآیند لزوما میکروب ها را از بین نمی برد ، اما با از بین بردن آن ها تعداد آنها و خطر شیوع عفونت را کاهش می دهد.

روند ضد عفونی کردن

ضدعفونی کردن سطح موجودات میکروسکوپی روی سطح را می کشد. سطح اثربخشی در مواد ضد عفونی کننده امروزی بسیار بالا است. اگر با 1 میلیون ارگانیسم روی سطح شروع کنیم ، یک ماده ضد عفونی کننده باید 100 درصد آنها را از بین ببرد. روند پاکسازی تعداد موجودات زنده را تا 1000 کاهش داده و هیچ کاری در مورد ویروس ها و قارچ ها انجام نمی دهد.

روند پاکسازی

روند پاکسازی به معنای کاهش ( نه کشتن ) بروز و رشد باكتری ها ، ویروس ها و قارچ ها است. این بخشی از روند کار در هنگام تمیز کردن خانه شما است ، اما اگر قصد شما کشتن جرم ها در خانه یا محیط کارتان باشد ، مشکل را حل نخواهد کرد. به همین دلیل است که پس از پاکسازی باید حتما روند ضد عفونی کردن را انجام دهید.

به این موضوع فکر کنید که در محیط کار و پاساژها و رستوران ها چند نفر همان جایی که شما لمس کرده اید را لمس خواهند کرد. هر دستگیره درب ، پیشخوان ، دکمه آسانسور ، پله برقی ، قلم یا هر چیز دیگری که لمس می کنید قبلا توسط هزاران نفر دیگر لمس شده است. و هر بار که یک سطحی را لمس می کنیم ، جرم و میکروب بر روی آن سطح مانده و اگر شخص دیگری به آن ناحیه دست زده باشد و حامل ویروسی باشد ، آن ویروس به شما نیز منتقل می گردد. خدمات ضد عفونی شرکت آس چیزی فراتر از تمیز کردن معمولی است! مشکل بزرگ هر برنامه تمیز کردن و ضد عفونی تاسیسات عمومی این است که به محض اینکه مواد ضد عفونی کننده خشک شود ، به هیچ وجه توانایی محافظتی برای کشتن میکروب های تازه بر روی همان سطح وجود نخواهد داشت.

برنامه جامع شرکت آس بدین صورت است که فضای مورد نظر را ضدعفونی کرده ، سپس مناطقی که به صورت مداوم در تماس عموم است را ضد عفونی می کنیم و در آخر آن را با یک پوشش ضد میکروبی طولانی مدت که شسته نمی شود ، می پوشانیم! این کار اجازه می دهد تا سطح مورد نظر در مقابل موجودات زنده و میکروب های تهاجمی زیاد محافظت گردد. این روش ضد عفونی با دستگاه ها مه پاش میکروب های تهاجمی را از بین می برد.

مزایای خدمات ضد عفونی شرکت آس :

 1. به سرعت خشک می شود ، مناطق تحت درمان در عرض 30 دقیقه پس از اتمام خدمات در دسترس هستند.
 2. ارائه خدمات ضد عفونی برای سطوح بحرانی سخت ، سطوح تماسی و مناطقی با دسترسی سخت
 3. پاک کردن سطح نقاط تماس ویژه و فرو رفته
 4. ضد عفونی کردن مناطق بزرگ در مدت زمان کوتاه
 5. از بین بردن پاتوژن های روی سطوح سخت در 10 دقیقه
 6. استفاده از مواد سازگار با محیط زیست ، زیست تخریب پذیر ، کم حساسیت زا ، غیر قابل اشتعال و غیر مضر
 7. عدم ایجاد دودهای آزار دهنده و از بین برنده بوهای ناخوشایند
 8. ارائه خدمات یکباره و دوره ای
 9. دارای تمامی گواهی های لازم خدمات ضد عفونی کردن و رعایت اقدامات احتیاطی

ضدعفونی کرونا :

ویروس کرونا یک نوع ارگانیسم ( موجود زنده ) است که اغلب باعث ایجاد بیماری های تنفسی در افراد و حیوانات می شود. در پاییز سال 2019 برای اولین بار جهش جدیدی از ویروس کرونا در چین کشف شد. سپس تغییرات جدیدی شناخته شد که ویژگی های زیادی با ویروس کرونا در سال 2003 داشت که منجر به سندرم شدید تنفسی حاد ( SARS ) می شده است. به همین ترتیب ، این ویروس توسط سازمان بهداشت جهانی ” SARS-CoV-2 ” نامگذاری شده است. در طی چند ما گذشته از آشنایی با ویروس کرونا با وجود تلاش های گسترده برای مهار آن ، COVID-19 در سراسر جهان گسترش یافت و توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان “همه گیر” اعلام شد ، بیماری همه گیر در سراسر جهان که مردم برای آن مصونیت طبیعی ندارند. خاطر نشان می شود افراد مسن به ویژه آنهایی که سیستم ایمنی ضعیف شده و مشکلات سلامتی اساسی دارند ، بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری کرونا هستند.

پرسنل شرکت آس در انجام خدمات ضدعفونی کرونا در محیط های خطرناک بسیار ماهر و دارای تجربه هستند. تصور می شود COVID-19 عمدتا از طریق تماس نزدیک شخص به شخص پخش می شود. حتی برخی از افراد بدون علائم ممکن است بتوانند ویروس را گسترش دهند. متخصصان حرفه ای آس در این دوره بی سابقه برای خدمات نظافت و خدمات ضدعفونی کرونا در منزل و محیط های کار با توجه به پروتکل های تعیین شده آماده شده اند. پرسنل ما سال ها تجربه در زمینه مقابله با آلاینده های بیولوژیکی دارند و برای پاکسازی و ضدعفونی کرونا آموزش های لازم را دیده اند. روش های پاکسازی معمولا شامل تمیز کردن سطوح پرمنفذ و بدون منفذ ، ضدعفونی کردن سطوح بدون منفذ ، ، تمیز کردن و ضد عفونی کننده تجهیزات ، ابزارها و یا لوازم می باشد.

متخصصین آس از دستگاه های ضدعفونی مه پاش حرفه ای و مدرن در هر دو خدمات نظافت و جلوگیری از آلودگی استفاده می کنند. دلایل مختلفی وجود دارد که این یک روش کاربردی نسبت به سمپاش های پمپ استانداردی که سایر شرکت ها معمولا از آنها استفاده می کنند ، بسیار بهتر و کارآمدتر می باشد. اول اینکه ، دستگاه مه پاش سریعتر از سمپاش های پمپ استاندارد است. یک تکنسین آموزش دیده می تواند با استفاده از دستگاه مه شکن تقریبا 15000 فوت مربع را ضد عفونی کند. به طور متوسط ، این 10 برابر سریعتر از پاشش پمپ استاندارد است. دوم اینکه دستگاه مه پاش در حقیقت ذرات را به اندازه ای بسیار کوچکتر کاهش می دهد که به فراهم آوردن پوشش بهتر و توزیع بیشتر و بیشتر توزیع مواد ضد عفونی کننده شیمیایی کمک می کند. سرانجام ، از آنجا که اندازه ذرات کوچکت هستند ممکن است تاثیر کمتری روی موادی که به رطوبت مانند کاغذ یا پارچه حساس هستند ، داشته باشد.

هنگام ارزیابی ارائه دهنده خدمات ضدعفونی کرونا و آلودگی تاسیسات خود ، اطمینان حاصل کنید که آنها از سیستم دستگاه مه پاش استفاده می کنند و نه یک دستگاه پاشش پمپ استاندارد! متخصصان ما به انجام یک پاکسازی فعال که شامل تمیز کردن و ضد عفونی ساختاری می باشد ، آموزش داده شده اند. روشهای پاکسازی به طور کلی شامل تمیز کردن سطوح متخلخل و غیر متخلخل ، ضد عفونی کننده سطوح غیر متخلخل ، تمیز کردن و ضد عفونی کننده تجهیزات ، ابزارها و / یا لوازم مورد استفاده برای فرآیند پاکسازی و دفع زباله است. برخی از رایج ترین قسمت هایی که شامل خدمات ضدعفونی کرونا است عبارتند از :

 • آشپزخانه
 • حمام
 • مدارس / کلاس های درس
 • دفاتر و ادارات
 • مغازه های خرده فروشی
 • پیشخوان فروش
 • قفسه ها
 • فرش و پادری ها
 • نرده های پله و راهروها
 • آسانسورها
 • تجهیزات زمین بازی
 • تجهیزات باشگاه های بدنسازی

تمیز کردن و ضد عفونی کردن مناطق و اشیاء نقش اساسی در محافظت از افراد در برابر COVID-19 دارند. شاید شما با استفاده از پاک کننده ها ، هر روز به صورت مداوم منزل و یا محیط کار خود را تمیز کنید ، اما کنترل یک ویروس بسیار عفونی که باعث ایجاد بیماری همه گیر می شود ، نیاز به سطح بالاتری از تخصص و اقدامات کنترلی دارد که فقط یک سرویس حرفه ای قادر به ارائه آن است. در خدمات ضدعفونی کرونا متخصصین ابتدا منطقه مورد نظر را بررسی کرده و موارد زیر را در نظر می گیرند :

 • ارزیابی ریسک
 • اعلان متد مورد نظر
 • انتخاب روش های عملی بدون خطر

تکنسین های خدمات ضد عفونی آموزش دیده منطقه مورد نظر را در ابتدا با استفاده از مواد مخصوص به صورت دستی و یا با دستگاه های مه پاش تمیز و ضدعفونی می کنند. آن ها به صورت سیستماتیک وارد اتاق و یا منطقه آلوده شده و تمام نقاط تماس و سطوح را ضد عفونی می کنند. مناطقی که به مایعات بدن مانند خون ، ادرار ، استفراغ یا مدفوع انسان آلوده هستند نیاز به تمیز کردن و خدمات ضدعفونی مخصوص دارند. روش های دستی اولین گزینه برای ضدعفونی کردن سطوح است ، اما برای مبارزه با پاتوژن های موجود در هوا و ضد عفونی کننده مناطق بزرگی که نیاز به ورود مجدد سریع به مناطق تحت درمان دارند ، خدمات ضد عفونی با مه پاش یک راه حل ایده آل است.

ضدعفونی باشگاه بدنسازی (01)

دستگاه ضد عفونی مه پاش ابری از قطرات بسیار کوچک زیادی از ماده ضدعفونی کننده پخش می کند. استفاده از مواد ضد عفونی کننده و بیوکسیدها با استفاده از این روش می تواند تعداد عوامل بیماری زا را هم در سطوح و هم در هوا کاهش دهد. قطرات می توانند در زیر ، در بالای و در اطراف بسیاری از اشیاء و نواحی غیرقابل دسترسی که دسترسی به آنها با استفاده از روش های معمول تمیز کردن دشوار است یا امکان پذیر نیست ، ساکن شوند. ضدعفونی کرونا با مه پاش باعث می شود تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید مناطق بزرگی را ضدعفونی کنید و بتوانید زنجیره عفونت را بشکنید.

تمیز کردن و ضدعفونی کردن جز اقدامات اساسی و ضروری مدیران ساختمان ها برای پاکسازی مناطق آلوده به ویروس کرونا و حفظ امنیت آن منطقه و بازگشت سریع آن به حالت عادی است. خدمات ضد عفونی حرفه ای از تکنیک ها ، ابزارها و مناسب ترین محصولات برای ضد عفونی کردن مناطق جهت ایمن سازی آنها و بازگشت آن ها به حالت طبیعی استفاده می کنند. پس از اتمام ، می توانید مطمئن باشید که محیط کار یا منزل شما با استفاده از روش های مصوب ایمنی ، ابزار و محصولاتی که مطابق با مقررات ایمنی هستند انجام شده است. بررسی های نظارتی مداوم ضدعفونی کرونا اطمینان بیشتری را برای مدیران سازمان فراهم می کند تا استانداردهای بالایی از بهداشت را در محل خود حفظ کنند.

محصولات مورد استفاده خدمات ضد عفونی شرکت آس :

ضدعفونی کننده قوی بر پایه پراستیک اسید

پرسیدین پلاس محلول ضدعفونی کننده و استریل کننده سرد بر پایه یکی از موثرترین و قوی ترین ترکیبات ضد میکروبی پر استیک اسید است و برای اولین بار در ایران و توسط شرکت دارویی به بان شیمی تولید شده است. این ماده بالاترین استانداردها و کیفیت را در از بین بردن کلیه ویروس ها ، باکتری ها ، قارچ ها ، مخمرها و دیگر عوامل میکروبی دارد. این محصول مقاومت میکروبی ایجاد نمی کند ، لذا نیازی به تعویض دوره ای با ضدعفونی کننده های دیگر ندارد و برای فرآیندهای ضدعفونی سطوح بیرونی کاربرد بیشتری دارد.

جرمی ساید پی ضد عفونی کننده

بر مبنای خاصیت اکسیدانی پرسولفات بوده که در همراهی با املاح آلی و معدنی به ساختارهای حیاتی باکتری‌ ها، ویروس ‌ها و قارچ‌ ها حمله کرده و باعث از بین رفتن انواع پاتوژن ها می‌ شود. رایج ترین ویژگی های این محصول به شرح زیر است :

 • ضدعفونی كردن سالن های مرغداری
 • پاكسازی محيط از كليه گروه های قارچی
 • ضدعفونی هنگام شيوع بيماری های مسری
 • ضدعفونی و شستشوی ماشين های جوجه‌ كشی
 • جرم گيری ، شستشو و ضدعفونی كردن سيستم انتقال آب

جرمی ساید . پی

بر مبنای خاصيت اكسيدانی پرسولفات بوده كه در همراهی با املاح آلی و معدنی به ساختارهای حياتی باكتری‌ ها ، ويروس‌ ها و قارچ ‌ها حمله كرده و باعث از بين رفتن انواع پاتوژن‌ ها می ‌شود. ترکیبات این محصول پرسولفات ، بافرهای معدنی ، عوامل کمپلکس کننده ، فسفات ها و شوینده آنیونیک است. برای پاكسازی محيط از كليه گروه های قارچی ، يك ليتر جرمی سايد . پی را در 100 ليتر آب حل نموده و بعد از بسترريزی سطح سالن را توسط پمپ سمپاش ضدعفونی نماييد. جهت استفاده برای ضدعفونی هنگام شيوع بيماری های مسری ، يک ليتر از جرمی سايد . پی را در 200 ليتر آب حل نموده و درب ها ، پنجره ها ، ديوارها و لوازم سالن های آلوده را يک روز درميان تا برطرف شدن آلودگی توسط پمپ سمپاش به طور كامل ضدعفونی نماييد.

با وجود اینکه ویروس کرونا باعث شد تا همه مردم جهان قرنطینه شوند ، بسیاری از کسب و کارها مجبورند برای محافظت از جان مردم به فعالیت خود ادامه دهند. با شیوع کرونا متخصصین شرکت آس سریعا وارد عمل شده و ساختمان های اداری ، کارخانه های تولیدی و سایر تسهیلات را ضد عفونی کردند. با ارائه خدمات ضدعفونی سریع و استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در این شرایط استرس زا باعث شد تا مشتریان ما احساس امنیت و آرامش داشته باشند! آیا برنامه ای برای محافظت از کارمندان ، مشتریان و ساکنین ساختمان خود در برابر شیوع بیماری دارید؟! به خصوص اکنون با تهدید ویروس های کشنده ای مانند Coronavirus ، MRSA و نورو ویروس؟! همیشه به یاد داشته باشید که پیشگیری بهتر از درمان است! داشتن کارمندان و مشتریانی سالم به معنای در امان بودن تجارت کسب و کار شماست.

خدمات ضدعفونی حرفه ای :

تمیز کردن سطوح به وضوح کثیف و به دنبال آن خدمات ضدعفونی حرفه ای بهترین روش برای جلوگیری از شیوع COVID-19 و سایر بیماری های تنفسی ویروسی در مناطق مشترک است. ویروس کرونا از طریق قطرات تنفسی و تماس با سطوح آلوده منتقل می شود که به طور بالقوه می تواند تا چندین روز بر روی آن سطوح سخت زندگی کند. با توجه به بقای احتمالی چند روزه COVID-19 ، مناطقی که به طور بالقوه آلوده هستند باید قبل از استفاده مجدد با محصولاتی که برای از بین بردن ویروس کرونا شناخته شده اند ، تمیز شوند.

معمولا خدمات ضدعفونی حرفه ای در دو مرحله انجام می شود : اولین قدم پاک و تمیز کردن گرد و غبار ، زباله ها و خاک قابل مشاهده از سطوح مسطح و مناطق لمسی مانند دستگیره درها ، کلید برق و سطوح مسطح افقی است. پس از اتمام فرآیند تمیز کردن ، خدمات ضدعفونی حرفه ای آغاز می شود. بسته به منطقه مورد نظر شما ، متخصصان شرکت آس از روش های مختلفی همچون دستگاه مه پاش برای ضد عفونی تمامی سطوح استفاده می کند. از آنجایی که از محصولات سازگار با محیط زیست برای ضد عفونی کردن استفاده می شود ، پس از 10 الی 15 دقیقه آن منطقه امن خواهد بود.

چگونه محیط کاری را قبل از شروع خدمات ضدعفونی حرفه ای آماده کنیم ؟

 1. تمامی مواد غذایی و مواد دارویی را از محیط تحت درمان دور کنید.
 2. ظروف مواد غذایی باید داخل کمد و یا دراور قرار بگیرند.
 3. هر شی را که برداشته اید و یا با پلاستیک پوشانده اید ، باید از قبل با اسپری و الکل ضدعفونی شوند.
 4. لطفا دسترسی به محیط را برای متخصصین راحت کنید.

پس از اتمام خدمات ضد عفونی حرفه ای چه کار کنیم ؟

در انتهای کار علاوه بر داشتن آرامش خاطر نسبت به محیط کار و کارمندان ، برای موفقیت در بین خدمات ضد عفونی حرفه ای باید نکات ذکر شده در لیست زیر را رعایت کنید :

 1. در صورت احساس وجود رطوبت ، کارمندان باید بلافاصله آن را با دستمال کاغذی خشک کنند. از تماس مستقیم با دست یا سایر قسمت های بدن با این سطوح باید اجتناب شود.
 2. اگر ظروف مواد غذایی / و یا هر گونه نوشیدنی در حین فرآیند ضد عفونی در محل باقی مانده بود ، قبل از استفاده آن ها را بشویید.
 3. اطمینان حاصل کنید که هرگونه شی جدیدی که به داخل منطقه برگردانده می شود ، حتما به طور مناسب ضد عفونی شده باشد.

در هیچ دوره ای نظافت و خدمات ضدعفونی حرفه ای محیط کار و منزل شما ، به اندازه این روزها اهمیت نداشته است. هر گاه چیزی را لمس می کنیم ، میکروب های دست ما روی آن سطح باقی مانده و ما میکروب های جدیدی از روی آن سطح جذب می کنیم. همین موضوع ماو اعضای خانواده مان را در معرض خطر قرار می دهد ، زیرا تنها چیزی که برای ابتلا به ویروس کرونا لازم است این است که با دست خود یک سطح آلوده را لمس کرده و سپس به دهان ، بینی یا چشممان بزنیم. یکی از بهترین راه ها برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بیماری ها و ویروس های مختلف مانند COVID-19 ، پاکسازی و ضد عفونی کردن محیط کار و منزل است.

خدمات پاکسازی محیط های مسکونی

امروزه بسیاری از افراد جامعه ما به فکر استفاده از خدمات ضد عفونی حرفه ای با قیمت مناسب برای منازل خود هستند. در چندین مورد ، ساکنان خانه در بیمارستان بستری می شوند و اعضای خانواده آنها می خواهند مطمئن شوند كه خانه برای ورود آنها ضد عفونی شده است. در همه موارد ، متخصصان شرکت آس در زمینه درمان COVID-19 براساس اندازه خانه و کار مورد نیاز و متناسب با ملک شما بهترین خدمات را ارائه می دهند. متخصصان ما از جدیدترین محصولات برای ضد عفونی سطوحی همچون کف زمین ، دیوارها ، سازه ها ، سیستم تهویه و سایر تجهیزات استفاده می کنند.

صاحبان خانه باید حداقل به مدت 2 ساعت منزل خود را ترک کنند. به منظور کاهش شیوع ویروس ها و باکتری ها توصیه می کنیم هر هفته و یا هر دو هفته یکبار نسبت به ضد عفونی کردن منزل خود توسط افراد آموزش دیده و حرفه ای اقدام نمایید. تنها خطر اصلی این نوع مواد ضد عفونی کننده در صورتی است که فردی آسیب پذیر مانند شخصی با بیماری آسم یا سایر مشکلات تنفسی در حین اجرای فرآیند وارد آن منطقه شود. به همین دلیل ، خدمات ضد عفونی حرفه ای فقط در اتاق های خالی انجام می شود.

نکات کلیدی در خدمات ضدعفونی حرفه ای :

 • مواد ضدعفونی‌ کننده‌ و گند زداها تنها برای استعمال خارجی بوده و از ورود آن‌ ها به دهان ، چشم ، گوش و دستگاه تنفسی جدا باید جلوگیری کرد.
 • عوامل بی ‌اثر کننده ضدعفونی ‌کننده ‌ها را باید شناخت و از تماس آن ‌ها با هم جلوگیری کرد. برای مثال تی کشیدن و تمیز کردن با ابر و اسفنج ، باعث بی ‌اثر کردن مواد ضد عفونی ‌کننده می ‌شود. این موضوع بدین دلیل است که چوب ، کتان ، پارچه ، لاستیک ‌ها و پلاستیک ‌ها سبب خنثی و بی ‌اثر کردن فنل‌ ها و ساولن می گردند.
 • در حین خدمات ضد عفونی حرفه ای ، مواد ضدعفونی‌ کننده را با هم استفاده نکنید. به عنوان مثال صابون ، ساولن را بی ‌اثر می ‌کند.
 • مواد ضدعفونی‌ کننده را باید در مقادیر کم استفاده نمود.
 • اثر میکرب کشی هر گندزدایی با آب داغ بیشتر می ‌شود.
محاسبه قیمت و هزینه خدمات ضدعفونی

خدمات ضدعفونی محل کار :

ویروس کرونا ( covid-19 ) باعث شده است تا بسیاری از افراد به دلیل ترس و پخش ویروس و ناامن بودن محیط کار ، تمایلی به سر کار رفتن نداشته باشند. با بازگشت کارمندان آن ها می خواهند بدانند که آیا فضای کار ، اتاق استراحت ، دستگیره های درب و سایر نقاط لمسی به طور کامل ضدعفونی شده اند یا خیر! یکی از جدیدترین خدمات شرکت آس ، ضدعفونی اداره / محل کار است. برای کمک به مهار شیوع ویروس تمیز کردن و ضدعفونی محل کار به صورت مداوم توصیه می شود ، زیرا این کار اگر به صورت دوره ای انجام شود به از بین بردن بیشتر آلودگی ها کمک می کند.

خدمات ضدعفونی اداره شرکت آس بدین گونه انجام می شود که در مرحله اول تمام گرد و غبار و کثیفی از روی سطوح صاف و مناطق لمسی زیاد همچون دستگیره درب ، کلید برق و سطوح صاف افقی پاک می شود. پس از اینکه منطقه تمیز شد ، خدمات ضدعفونی محل کار آغاز می شود. بسته به منطقه خاص مورد نظر ، از روش های مختلف همچون ضدعفونی با مه اش استفاده می شود.

چه در خانه کار کنید و چه در اداره ، باید به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا آن محیط را تمیز نگه داشته و ضدعفونی کنید. برای وسایل الکترونیکی همچون مانیتور رایانه شما ، صفحه کلید ، ماوس و تلفن از مواد ضدعفونی کننده فاقد مواد سفید کننده بر طبق دستورالعمل ذکر شده بر روی آن استفاده می کنیم.

کارکنان و مشتریان شما هر لحظه ممکن است با ویروس کرونا موتجه شوند و شما باید یک محیط کاری مورد اطمینان را برای آن ها فراهم کنید. تمیز کردن و ضد عفونی کردن جز عناصر اساسی برای پیشگیری از عفونت و کنترل شیوع آن است. متخصصین آس از محصولات مناسب و قابل قبول با توجه به استاندارهای جهانی برای اجرای خدمات ضدعفونی محل کار استفاده می کنند. شرکت آس می تواند با ضد عفونی كردن مناطق پر ترافیک در داخل محیط کار ( همچون دستگیره درها ، سوئیچ ها ، میزها ، شیر آب و غیره ) و خارج از آن همچون (نرده های پارک ، زمین بازی ، تابلوها ، سطل زباله و غیره ) به جلوگیری از انتشار ویروس کرونا كمک كند.

به دلیل شیوع همه گیر ویروس کرونای انگلیسی ، دستورالعمل های جدی جهت ضدعفونی اداره ها باید انجام شود. برخلاف تصور عمومی ، روند تمیز کردن و ضد عفونی کرونا دو فرآیند متفاوت است :

 • تمیز کردن = حذف فیزیکی میکروب ها ( باکتری ها و ویروس ها ) ، آلودگی و کثیفی سطوح با استفاده از مواد شوینده و محلول آب. ماده شوینده یک عامل فعال در سطح است که برای از بین بردن روغن و چربی با استفاده از آب طراحی شده است.
 • ضدعفونی کردن = استفاده از مواد شیمیایی برای از بین بردن میکروب ها ( باکتری ها و ویروس ها ) در سطح. مهم است که سطوح قبل از ضدعفونی تمیز شوند ، زیرا دوده و خاک و آلودگی می تواند توانایی ضدعفونی کننده ها در از بین بردن میکروب ها را کاهش دهد. شرکت آس برای خدمات ضد عفونی کرونا انگلیسی از طیف وسیعی از محصولات تمیز کننده همچون پرسیدین پلاس ( بر پایه پر استیک اسید و هیدروژن پر اکساید ) و آنولیت ( بر پایه کلر ) جرمی پی ساید ( بر پایه پر سولفات پتاسیم ) استفاده می نماید.

هر چند وقت یکبار برای اجرای خدمات ضدعفونی اداره اقدام نماییم ؟

سازمان بهداشت جهانی حال حاضر توصیه می کند که حداقل روزانه باید همه مکان های کاری تمیز شوند. با این حال ، همه مناطق یک محل کار نیاز به تمیز کردن روزانه ندارند. به عنوان مثال مکان هایی همچون سرویس های بهداشتی باید روزانه تمیز شوند ، در حالی که سطوحی مانند میزهای شخصی می توانند به صورت هفتگی ضدعفونی شوند. اگر سطوح به وضوح کثیف شده اند و یا افراد زیادی آنها را لمس کنند ، روند ضدعفونین باید بیشتر انجام شود. اگر کارمندان محل کار شما به صورت شیفتی کار می کند ، باید بین هر شیفت محیط تمیز شود. پس از تمیز کردن ، سطح محل کار شما می تواند ضد عفونی کرونا حرفه ای می شود. با وجود اینکه هیچ ” قانون کلی ” واقعی در مورد زمان ضدعفونی اداره مشخص نشده است ، می توانید عوامل زیر را جهت تعیین این بازه زمانی در نظر بگیرید :

 • تعداد کارکنان ، ارباب رجوع / مشتریان
 • تعداد امکانات
 • اندازه محل کار شما
 • نوع کسب و کار
 • کارهای نظافت دوره ای

خدمات ضد عفونی سالن زیبایی :

قبل از بازگشایی سالن زیبایی خود باید فواصل چیدمان صندلی ها را تنظیم کنید. هر صندلی باید تقریبا 1.5 متر از صندلی های کناری فاصله داشته باشد. قبل از شروع ضدعفونی آرایشگاه اطمینان حاصل کنید که تمامی وسایل (همچون کرم ها ، لوسیون ها و یا اسکراب ها ) در ظرف های در بسته قرار دارند. الباقی وسایل تزئینی را کنار بگذارید. متخصصان شرکت آس صندلی ها ، میز کار و تمامی وسایل داخل سالن ها را با استفاده از دستگاه مه پاش ضدعفونی می کنند. در واقع تمامی وسایل قابل استفاده مجدد و سایر موارد قابل استفاده در ارتباط با سرویس دهی به مشتری را تمیز و ضد عفونی کرده و آنها را در یک مکان بسته ذخیره می کنند.

همچنین باید اطمینان حاصل کنید که سرویس تهویه به درستی کار می کند. سعی کنید سیستم های تهویه دارای فیلترهای مجهز و کارآمد را نصب کنید تا اخلالی در روند ضدعفونی سالن زیبایی شما پیش نیاید. هوای تازه باید به صورت مداوم در گردش باشد – در حالت ایده آل نرخ آن باید در هر آرایشگاه 100 متر مکعب در ساعت باشد.

پروتکل و ابزارهای خدمات ضدعفونی آرایشگاه :

زمانی که صحبت از ضدعفونی سالن های زیبایی مطرح باشد ، بیایید صاق باشیم! کار زیادی پش رو خواهیم داشت!

 • قبل از بازگشایی باید تمامی قسمت ها و تجهیزات موجود در آرایشگاه ضدعفونی شوند. از جمله تمام سطوح ، ابزار و ملافه ، حتی اگر قبل از بسته شدن همه چیز را تمیز کرده باشید.
 • مواد ضد عفونی کننده مواد شستشو باید روزانه مخلوط و جایگزین شود.
 • خدمات ضد عفونی کننده برای سطوح سخت و غیر متخلخل ( شیشه ، فلز ، پلاستیک ) است. سطوح نرم یا متخلخل ( مانند مقوا ) نمی توانند به درستی ضد عفونی شوند و قابل استفاده مجدد نیستند.
 • محل شستشوی سر باید با استفاده از دستگاه مه پاش قوی ضدعفونی شود و کاملا در گرم ترین دمای مجاز خشک شوند.
 • باید کلیه مناطق از جمله تلفن ، رایانه ، صندوق پول ، محصولات خرده و غیره به طور مرتب شسته و ضد عفونی شوند.
 • همه دستگیره درب ها و سایر سطحی را که مرتبا توسط مشتریان و کارمندانتان لمس می شوند باید ضدعفونی شوند.

خدمات ضدعفونی منازل :

شیوع اخیر ویروس کرونا که با نام COVID-19 نیز شناخته شده است ، انجام اقدامات لازم برای ضدعفونی منزل را ضروری کرده است. فقط کافیست به متخصصین آس اعتماد کنید تا امنیت شما و خانواده تان در بالاترین سطح ممکن حفظ شود. اگرچه انجام اقدامات پیشگیرانه توصیه شده از قبیل شستشو و ضد عفونی کردن دست ها به طور مرتب بسیار مهم است ، اما خانه شما نیز به ضد عفونی همه سطوح و کف ها نیاز دارد.

توجه داشته باشید که نظافت به تنهایی برای از بین بردن ویروس کرونا کافی نیست. اگرچه نظافت باعث از بین رفتن گرد و خاک و دوده ها می شود ، اما میکروب ها و باکتری های مضر همچنان روی سطوح کثیف باقی می مانند. در خدمات ضدعفونی منزل تمامی ویروس ها ، باکتری ها ، قارچ و کپک ها از بین رفته و خطر مواجهه با عفونت را که باعث ایجاد میکروارگانیسم ها می شود را به طرز چشمگیری کاهش می دهد. صرف نظر از محیط شما ( کوچک یا بزرگ و یا مسکونی با اداری ) ، تیم حرفه ای آس آماده خدمات رسانی در زمینه خدمات ضدعفونی کرونا است. مواد مورد استفاده برای ضدعفونی منازل قابل استفاده برای سطوح سخت ، پرمنفذ و غیرمتخلخل است.

محققان دریافته اند که ویروس کرونا تا 24 ساعت بر روی سطوح مقوایی و دو الی سه روز بر روی سطوح پلاستیکی و استیل ضدزنگ می ماند. از این رو ضدعفونی این سطوح با دستگاه های مه پاش امری ضروی است. در ابتدا هرگونه آلودگی ، گرد و غبار یا مواد زائد را از بین می بریم و سپس با ساتفاده از دستگاه مه پاش حرفه ای تمامی قسمت های منزل را ضدعفونی می کنیم. در واقع خدمات ضدعفونی با مه پاش شرکت آس شامل رویکردهای روبرو می شود :

 • پاک کردن تمامی سطوح قابل دسترس و غیر قابل دسترس
 • ضدعفونی تمامی تجهیزات ، سیستم های تهویه هوا
 • از بین بردن ویروس ها و باکتری های موجود در هوا
 • کاهش خطر بیماری و عفونت ها
 • جلوگیری از آلودگی متقابل

لازم نیست خانه خود را هر روز از بالا تا پایین تمیز کنید ، اما باید مناطقی را که در معرض میکروب و جرم ها قرار دارد ضدعفونی کنید. این ها مهم ترین موارد برای ضدعفونی روزانه هستند :

 • دستگیره کمد و کشوها
 • شیرآلات
 • پیشخوان آشپزخانه و حمام
 • توالت به خصوص صندلی و دستگیره ها
 • دستگیره یخچال ، ماشین ظرفشویی ، اجاق گاز و مایکروویو
 • ریموت کنترل
 • تلفن های همراه ، تبلت و سایر دستگاه های تلفن همراه
 • صفحه کلید و موس کامپیوتر
 • دستگیره درب ها
 • روی میزها
 • نرده های پله ها
 • کلید و پریز برق

یکی از راه های ضدعفونی منازل استفاده از دستگاه مه پاش است. در خدمات ضدعفونی حرفه ای مه پاش تمامی سطوح با دسترسی سخت با استفاده از این دستگاه ضد عفونی می شوند. مواد شیمیایی مختلفی وجود دارند که عوامل بیماری زا را از بین می برند. از این رو برای از بین بردن ویروس کرونا نیز موثر هستند. مواد ضد عفونی کننده شیمیایی مورد استفاده در مه شکن های حرارتی ممکن است به از بین بردن ویروس روی سطوح کمک کنند. چیزی که در مورد این روش بسیار جذاب است اینست که این روش مواد ضد عفونی کننده را در هوا و نقاط قابل دسترس توزیع می کند.

مه پاش به کل ساختار را نابود کرده و هوا و سطوح را تمیز می کند. اگر این خدمات ضدعفونی منزل به درستی انجام شود ، بسیاری از عوامل بیماری زای موجود در یک منطقه را از بین می برد. این کاری است که باید توسط متخصصین حرفه ای که آموزش های لازم را دیده اند و از ابزارهای حرفه ای استفاده می کنند صورت گیرد.

مزایای خدمات ضدعفونی منازل با مه پاش ضد عفونی :

دستگاه مه پاش ضد عفونی شرکت خدماتی آس ، قطراتی با جریان ثابت و یکنواخت به شکل مه متراکم ضد عفونی کننده 99.99% رها می کند که بر روی سطوح و سایر منافذ و درزها قرار می گیرد. این روش بی خطر بوده و بهترین و موثرترین راه از بین بردن باکتری ها و ویروس هاست.

 1. اثرگذاری بالا : نفوذ قطرات مه پاش ضد عفونی به تمامی درزها و شکاف ها
 2. سرعت بالا : تنها در مدت یک ساعت تمامی محیط منزل شما ضد عفونی می شود.
 3. سازگار با محیط زیست : مواد به کار برده سازگار با محیط زیست بوده و بی خطر هستند
 4. بی خطر : این روش بسیار بی خطر بوده و هیچ ضرری ندارد

عملکرد دستگاه مه پاش برای ضدعفونی خانه چگونه است ؟

مه شکن شیمیایی غبار ریزی ایجاد کرده که به اندازه کافی و طولانی در هوا معلق می ماند تا ویروس ها و باکتری های موجود در هوا را از بین ببرد. همچنین پاتوژن ها بر روی نقاط تماسی همچون درب، دستگیره های کابینت ، نرده ها ، کلید برق ، وسایل الکترونیکی و غیره را از بین می برد. این مه شکن می تواند به مکان هایی مانند سقف ، دیوارها ، مبلمان و کف نیز برسد. همچنین می توانید گوشه ها و شکاف های دیوار که دسترسی به آن ها سخت است را ضدعفونی می کند. در بیشتر موارد ، جابجایی مبلمان قبل یا طی مراحل تمیز کردن ضروری نیست.

خدمات ضد عفونی داخلی ما برای خانه ها و طیف گسترده ای از تجارت ایده آل است. ما از این ماده ضد عفونی کننده داخلی در مکان های مختلف همچون موارد ذکر شده در لیست زیر برای بهبود کیفیت هوای داخلی استفاده می کنیم :

 • خانه ها
 • مدارس
 • مطب پزشکی ، بیمارستان و مطب دندانپزشکی
 • ساختمانهای شهری
 • امکانات ورزشی
 • سالن های بدنسازی و بدنسازی
 • دفاتر ، انبارها و سایر مناطق تجاری

خدمات ضدعفونی حرفه ای شرکت آس توانایی از بین بردن بسیاری از ویروس ها و باکتری های مضر را دارد. با این حال ، یک منطقه ضد عفونی شده می تواند توسط افرادی که پس از انجام خدمات ضد عفونی کننده از آنها بازدید می کنند دوباره برقرار شود. ما یک برنامه خدماتی را که بطور منظم با تجارت شما صادق است توصیه می کنیم. فقط کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید تا یکی از متخصصان ما محل مورد نظر شما را بازدید کرده نیازهای شما را ارزیابی کند.

سوالات متداول در خصوص خدمات ضد عفونی منازل شرکت ضدعفونی آس :

در طی بحران ویروس کرونا ، خدمات ضد عفونی یکی از مهمترین اقدامات برای ایمن نگه داشتن مشاغل و خدمات از عوامل بیماری زای عفونی است. ویروس کرونا و سایر عوامل بیماری زا می توانند از چند ساعت تا چند روز در سطوح زنده بمانند. شرکت ضدعفونی آس چندین سال تجربه در زمینه ارائه خدمات ضد عفونی برای مشتریان خاصی دارد که به دنبال بالاترین سطح حفاظت ، ایمنی و کارایی هستند. متخصصین آس طیف وسیعی از خدمات برای مشاغلی ارائه می دهند که در زمان بحران نیاز به محافظت از عملیات اساسی خود دارند و یا قصد دارند کسب و کار خود را باز کنند و مایل به اطمینان از ایمنی کارکنان ، مشتریان و بازدیدکنندگان هستند.

ضدعفونی منزل چه قدر طول می کشد ؟

مرحله اول خدمات ضدعفونی حدود یک ساعت طول می کشد.

بعد از چند وقت می توانیم به محل بازگردیم ؟

10 الی 15 دقیقه پس از اتمام کار می توانید به محل مورد نظر بازگردید.

برای خدمات ضدعفونی منازل از چه محصولاتی استفاده می شود ؟

تمامی محصولاتی که شرکت آس برای ضدعفونی استفاده می کنند توسط نهادهای نظارتی محلی در کشورهایی که خدمات ضد عفونی ارائه می دهند تایید شده اند. محصولات ما می توانند با توجه به تاییدیه ها و نیاز مشتریان متفاوت باشند ، اما همه آنها به طور خاص برای از بین بردن طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها و اطمینان از ایمنی برای تمام امکاناتی که در آن استفاده می شوند ، تولید شده اند. محلول هایی که ما استفاده می کنیم بسیار کارآمد هستند و ثابت شده است که نه تنها باکتری ها ، بلکه ویروس ها و قارچ ها را نیز از بین می برد.

زمان لازم برای ضد عفونی یک منطقه یا یک ساختمان به اندازه و نوع ساختمان و محل کار بستگی دارد ، اما استفاده از محل شما 30 دقیقه پس از سرویس یا به محض خشک شدن محصولات ضد عفونی امن خواهد بود. تکنسین های آس پس از انجام یک نظرسنجی و پس از توافق سطح خدمات ، مدت زمان درمان را به شما اطلاع می دهند.

مناطق پر خطر نیازمند خدمات ضدعفونی کرونا :

 1. درها ، دستگیره و نرده ها
 2. اتاق استراحت ، سرویس بهداشتی و سینک
 3. میز و صندلی
 4. چرخ دستی
 5. کف زمین و پیاده روها

مراحل نظافت و ضدعفونی :

 1. شست و شوی دستگیره های بیرونی با آب گرم ( جایی که بیشتر مردم دست می زنند )
 2. شست و شوی موثر تمامی در و دستگیره های بیرونی
 3. شست و شوی قسمت داخلی ورودی ها
 4. نظافت و ضدعفونی پیاده روها و جلوی ورودی
 5. شستشوی تمامی ابزارها و تجهیزات

دستگاه مه پاش برای ضدعفونی شامل اشباع کردن کل اتاق با یک ماده میکروبی است که می تواند عوامل بیماری زا را از هوا و همچنین از سطوح داخل اتاق تصفیه کرده و از بین ببرد. این نوع فرآیند ضد عفونی در مقیاس بزرگ به دلیل خطر استنشاق محلول ضد عفونی کننده به طور معمول در مناطق پر خطر انجام می شود و به مدت زمان تمیز کردن ایمنی اتاق با استفاده از این روش نیز باید دقت کنید. استفاده از مه پاش برای مبارزه با عوامل بیماری زا به ویژه مواردی که از راه هوا انتقال می یابند و یا در قطرات تنفسی مانند ویروس آنفولانزا یا کرونا وجود دارد ، بسیار موثر است. انواع مختلفی از این دستگاه ها در بازار موجود است که هر کدام شیوه های مختلفی برای خدمات ضدعفونی کرونا ارائه می دهند. انتخاب روش مناسب برای تاسیسات شما به استفاده از آن ، قرار گرفتن در معرض پاتوژن احتمالی و سطح ضد عفونی بستگی دارد. متداول ترین روش های ضدعفونی عبارتند از :

 • دستگاه مه پاش شیمیایی
 • پراکسید هیدروژن تبخیر شده
 • ازن
 • دی اکسید کلر
 • یونیزاسیون

اگرچه دستگاه های ضدعفونی مه پاش ضد باکتری به طور معمول در محیط های صنعتی و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند ، اما در شرایط تمیز کردن روزمره به طور فزاینده ای مشاهده می شوند. با نگرانی های بین المللی در مورد انتقال ویروس کرونا استفاده از این دستگاه برای منزل ، مطب ها ، مدارس ، بیمارستا ها وسایل نقلیه رواج بیشتری پیدا کرده است. برای موثر بودن خدمات ضدعفونی کرونا ، باید در فضاهای محصور که حداقل برای چند ساعت قابل بسته شدن باشد ، مهگیری انجام شود. ین روش ضد عفونی سریعتر و کارآمدتر از روش های تمیز کردن دستی می باشد.

قبل از شروع خدمات ضدعفونی حرفه ای اتاق ها و یا وسایل و تجهیزات با استفاده از دستگاه مه پاش ، در مورد اندازه اتاق و پارامترهای دما و رطوبت خود دستورالعمل ها را بررسی کنید. انجام این کار در شرایط نامناسب می تواند منجر به عدم درمان شود ، زیرا ممکن است فضا بیش از حد بزرگ باشد و کوچک بودن بیش از اندازه فضا محیط ناامنی ایجاد کند! برخی از رایج ترین مشاغل کوچکی که از این سرویس استفاده می کنند عبارتند از :

 • سرویس بهداشتی عمومی
 • اتاق رختکن
 • سالن های بدنسازی و استخر
 • کلینیک های دامپزشکی و پزشکی
 • آشپزخانه های تجاری
 • وسایل نقلیه شرکت

سوالات متداول پیرامون خدمات ضدعفونی حرفه ای :

 1. در خدمات ضدعفونی با مه پاش برای مراکزعمومی ، ابتدا باید چه نواحی را ضدعفونی کرد ؟

  اقدامات ضد عفونی کننده برای کاهش احتمال آلودگی ویروس COVID-19 در محیط های عمومی همچون خانه ، دفاتر ، مدارس ، سالن های بدنسازی ، ساختمان های دارای با دسترسی عمومی ، مراکز جامعه مبتنی بر زایمان ، بازارها ، مراکز حمل و نقل و مشاغل یا رستوران ها بسیار حائز اهمیت است. از آنجایی که سطوحی همچون دستگیره های درب و پنجره ، قسمت های مختلف آشپزخانه و آماده سازی غذا ، کانتر ، سطح حمام ، توالت و شیرآلات ، وسایل شخصی صفحه لمسی ، صفحه کلید رایانه شخصی و سطوح محل کار را افراد زیاد لمس می کنند ، باید در ابتدا ضدعفونی کرد.

 2. چه مواد ضدعفونی کننده ای بیشترین تاثیر را دارند ؟

  از هیپوکلریت سدیم ( سفید کننده / کلر ) با غلظت توصیه شده 0.1% یا 1000ppm استفاده می شود. همچنین می توان از الکل 70 الی 90 درصد برای ضدعفونی سطوح استفاده کرد. ابتدا باید سطوح را با آب و صابون یا مواد شوینده تمیز کرد تا آلودگی ها از بین برود و به دنبال آن خدمات ضد عفونی انجام می شود. تمیز کردن باید همیشه از کم آلوده ترین ( تمیزترین ) منطقه تا بیشترین آلودگی ( کثیف ترین ) قسمت شروع شود تا آلودگی به مناطقی که آلودگی کمتری دارند پخش نشود.

 3. هنگام ضدعفونی با مه پاش چه اقدامات ایمنی باید انجام شود ؟

  ضد عفونی کننده و غلظت آن باید به دقت انتخاب شود تا به سطوح آسیب نرسد و از اثرات سمی بر اعضای خانه ( یا استفاده کنندگان از فضاهای عمومی ) جلوگیری شود و یا به حداقل برسد. از ترکیب مواد ضد عفونی کننده مانند سفید کننده و آمونیاک خودداری کنید ، زیرا مخلوط آن ها می تواند باعث تحریک تنفسی شده و گازهای بالقوه کشنده آزاد کند. پنجره ها را باز کنید و از فن ها برای تهویه هوا استفاده کنید. اگر بوی محلول خیلی زیاد شد از آن فاصله بگیرید. محلول های ضدعفونی کننده باید همیشه در مناطق با تهویه مناسب تهیه شوند. دستان خود را پس از استفاده از مواد ضد عفونی کننده بشویید.

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

2 دیدگاه

 • ابراهیم منامی

  سلام وقت بخیر

  از مطالب آموزنده شما بسیار بهره بردم سوالی که داشتم این است که برای ضد عفونی کردن فرشهای مسجد استفاده از کدام محلول مناسب تر است بدین صورت که هنگام تماس احتمالی دست یا صورت با بقایای این محلولاثر حساسیت زایی نداشته باشد ونیز استفاده روزانه از آن باعث پوسیده گی فرش نشده
  وضمنا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد مدل ترکیبات 1 به 100 باشد نظیر محلول ضد عفونی کننده ونتی سپت

  باتشکر از راهنمایی شما

  • aasco

   سلام دوست عزیز
   ماده پرسیدین پلاس و جرمی ساید اچ برای ضدعفونی محل شما مناسب هست من معایب و مزایای مواد مختلف رو خدمتتون میگم انتخابش با خودتون
   محلول آنولیت هیچ بو و عوارضی نداره ولی روی فرش یک سری دونه های سفید میذاره پس با اینکه هیچ حساسیتی نداره ولی به درد فرش های شما نمیخوره
   ماده پرسیدین پلاس بسیار قویه ولی هیج لکی باقی نمیذاره بوی تندی داره تا حدود یک ربع پس اگه بتونین زمانی رو مشخص کنید که کسی داخل مسجد نباشه گزینه اول میشه
   جرمی ساید اچ هم لکی به جا نمیذاره هم بوی تندی نداره بیشتر برای بوتیک ها و مزون ها استفاده میشه پس اگه شرایط گزینه 2 رو نداشته باشید این ماده بهترین گزینه هست براتون
   هیچ کدوم از این 3 ماده عوارض و حساسیت ندارن فقط نباید داخل دهان بشن

preloader