0
سبد خرید خالیست.

بازیافت

recycle

خدمات بازیافت

بازیافت یک روند برای تبدیل مواد دور ریز و زاید به محصولات و مواد جدید قابل استفاده است که به اتلاف انرژی ، محیط زیست و کاهش آلاینده های گازهای گلخانه ای کمک می کند .

فواید خدمات بازیافت :

  1. بازیافت از هدر رفتن مواد تجدید پذیر جلوگیری می کند
  2. کمک به پاکیزگی وجلوگیری از آلودگی هوا
  3. کاهش میزان نیاز به زمین برای دفن زباله و شکل های دیگر دور ریختن زباله

استفاده مجدد از زباله ها

سوخت حاصل از زباله را می توان جانشین برخی سوخت های دیگر کنیم. در واقع مواد پلاستیکی ، بطری های نوشابه و سایر مواد غذایی پس از شست و شو و ضدعفونی شدن ، به اقلام جدیدتری تبدیل شده و در چرخه استفاده می شوند. می تواناز بازیافت زباله های تر به عنوان پسماند بازیافتی در تولید انواع کود استفاده کرد. هرروز به میزان زباله های تولید شده توسط افراد افزوده می شود و همین امر موجب آلودگی محیط زیست شده که ادامه این روند می تواند زندگی مان را بر روی زمین به خطر بیاندازد.

تفکیک زباله های خشک و تر امر بسیار مهمی است که در هر ساختمان با صرف وقت بسیار کمی قابل انجام است. این کار از خدمات بازیافت به شناسایی زباله های بازیافتی کمک کرده و روند بازیافت را تسریع می بخشد. پسماندهای تولیدی در هر منزل به 3 دسته تقسیم می شود :

  1. زباله خشک
  2. زباله تر
  3. زباله خطرناک

موسسه آس با مطالعه بر روی بازیافت زباله ها و تفکیک آنها در منازل سعی دارد در امر بازیافت خانگی که نیاز امروز ساختمان های بزرگ و جمعیت تهران می باشد ، قدم بزرگی برداشته و تفکیک زباله ها و جمع آوری آنها را از منازل شهروندان شروع کند و با فراهم آوردن شرایط مناسب برای تفکیک راحت زباله در هر ساختمان ، سعی به فرهنگ سازی در این زمینه را دارد .

لذا با قرار دادن سطل های مخصوص سعی دارد در کمک به تفکیک زباله های ساختمانی و جمع آوری آنها ، به داشتن آب و هوا و خاک پاکیزه تر به شهروندان خود کمک کند و آنها را در این نیت پاک یاری نماید!

preloader