0
سبد خرید خالیست.

استخر و سونا

pool-service
خدمات سرویس و نگهداری سونا و استخر و جکوزی

هر یک از اعضای خانواده در روزهای گرم تابستان از شنا کردن داخل استخری تمیز و بی خطر لذت می برد. تمیز نگه داشتن آب استخر مهم است ، بنابراین شما و خانواده می توانید از میکروب ها ، باکتری ها و ویروس ها در امان باشید. متخصصین حرفه ای نظافت استخر شرکت آس ما برای انجام هر پروژه تمیز کردن استخر ، چه بزرگ و چه کوچک ، دارای مهارت و آموزش و مجوزهای لازم هستند. اگر فکر می کنید وقت و مهارت لازم برای بررسی و تعادل منظم آب استخر خود را ندارید ، لازم است با تکنسین های حرفه ای ما همکاری کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. اگر خودتان این کار را انجام ندهید یا شخص دیگری را مجبور به انجام آن کنید ، استخر شما به سرعت تبدیل به یک خطر مبهم برای سلامتی می شود که برای شنا یا هر استفاده دیگری مناسب نیست. اجازه ندهید این اتفاق برای استخر شما بیافتد. برای تنظیم قرار ملاقات جهت خدمات سرویس و نگهداری استخرتان همین حالا با ما تماس بگیرید!

علاوه بر تمیز و متعادل نگه داشتن آب ، تعداد زیادی سخت افزار و ماشین آلات وجود دارد که برای اطمینان از عملکرد صحیح و ماندگاری هرچه بیشتر به سرویس ونگهداری احتیاج دارند. مانند هر دستگاه مکانیکی ، تجهیزات استخر نیز تنش های مختلفی را متحمل می شوند و در نهایت نیاز به تعمیر یا تعویض خواهند داشت. اما شما فقط با انجام تعمیر و نگهداری منظم استخر می توانید عمر مفید تجهیزات خود را افزایش دهید ، قبل از اینکه این امر به یک مشکل تبدیل شود. فیلتر استخرها یکی از مهم ترین قطعات تجهیزات استخر است که به تمیز نگه داشتن آب استخر و عاری بودن از هر گونه آوار و ذرات ریز کمک می کند. اما مهم است که فیلتر و کلیه قطعات متصل به آن در نظم مناسب کار کنند. در غیر این صورت ، کیفیت آب شما ممکن است آسیب ببیند و مجبور شوید هزینه های زیادی را متحمل شوید.

در بخش سرویس های دوره ای استخر و سونا و جکوزی دو مورد بسیار مهم وجود دارد :

 1. کنترل کیفی بهداشتی و شیمیایی آب استخر
 2. سرویس تاسیسات و تجهیزات

در بیشتر موارد با ساختمان هایی مواجه هستیم که به دلیل رسیدگی نکردن به سرویس های دوره ای و عدم آگاهی از بهداشت آب استخر و محیط سونا و جکوزی دچار بیماری های پوستی و عفونی شده اند که بر اساس اطلاعات ناکافی از محلول های نا مناسب استفاده کرده اند یا میزان این مواد در حجم آب کنترل نشده بوده است و سلامتی خود و همسایگان را به خطر می اندازند.

افرادی که دارای سونا و جکوزی هستند باید بدانند که خدمات سرویس و نگهداری سونا و  جکوزی به صورت منظم باعث افزایش طول عمر سونا و جکوزی و در عین حال کاهش خطر خرابی می شود. سرویسکاران آس همچنین اطمینان حاصل می کنند که کلیه قطعات بررسی شده اند که به حفظ ایمنی و یکپارچگی سونا کمک می کند. در خدمات سرویس سونا و جکوزی کارهای گوناگونی همچون موارد ذکر شده در لیست زیر انجام می شود :

 • جایگزینی سنگ های سونا
 • بررسی خوردگی هر گونه عناصر
 • بازرسی بصری از الوار
 • سنباده زدن نیمکت و پشتی ها برای بهبود ظاهر
 • بررسی عملکرد سونا و جکوزی
 • بررسی سیستم کنترل / بخاری
 • بررسی بارگیری اجزا
 • بازرسی وضعیت چوب کابین
 • بررسی درب ( لولا ، دستگیره و مهر و موم )

با توجه به رشد قیمت ها و گرانی تجهیزات استخر ، تعویض و یا رسیدگی نکردن به آنها کاری غیر عقلانی بوده و بسیار هزینه بر است. از این رو شرکت آس با به کار گیری از روش های صحیح و علمی ، نگهداری استخر و تاسیسات و تجهیزات آن، بازرسی ها و کنترل های کیفی و نظافت کف استخر را به صورت دوره ای و به طور منظم انجام داده که از بروز بیماری های مختلف و ناراحتی های پوستی و امثال آن، جلوگیری شده و تاییدیه سلامتی آب را برای بهره برداری هرچه بهتر ساکنین فراهم می کند.

preloader