0
سبد خرید خالیست.

کارواش نانو

carwash-nano

کارواش نانو

شرکت آس مایل به استفاده از جدیدترین فناوری برای محافظت از محیط زیست و ارائه بهترین خدمات ممکن با پایین ترین قیمت برای خدمات کارواش برای مشتریان خود می باشد. نتیجه تمیز کردن خودرو با محصولات شستشوی مجموعه آس سطوح تمیز و محافظت شده است که علاوه بر شستشوی آسان ، خراش های سطحی کوچک بصری از بین می روند، مواد نانو احتمال جذب آلودگی را کاهش داده و موجب ظاهر زیباتر خودوری شما می شوند. خدمات کارواش در سرتاسر دنیا در حال حاضر سازگار با محیط زیست شده است. فناوری پیشرفته نانو خشک ، یک محصول پاک کننده اتومبیل جدید ، فناوری نانو زیست تخریب پذیر است که به کاربر اجازه می دهد ماشین خود را بدون نیاز به آب بشویید. جهت اطلاع از قیمت کارواش نانو در تهران می توانید همین الان با ما تماس بگیرید تا از آخرین تعرفه ها مطلع گردید.

کیفیت خدمات

کارکنان شرکت آس همیشه سعی خواهند کرد تا بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهند. ما همه کار انجام خواهیم داد تا انتظارات شما را با خدمات خود برآورده سازیم.

کارواش نانو با جدیدترین تکنولوژی

شرکت آس از جدیدترین فناوری نانو برای شستشوی خودروی شما و مراقبت از محیط زیست و منابع طبیعی استفاده می کند. شستن اتومبیل یکی از پارامترهای موثر در شکل ظاهری آن است که نظم و شخصیت صاحب آن را نیز بیان می کند. انتخاب شوینده مناسب عامل مهمی برای جلوگیری از خراشیده شدن بدنه خودرو می باشد. متداول ترین روش استفاده از آب سرد و گرم برای شستشو است ، اگرچه به دلیل بحران آب ، استفاده از دستگاه فشار قوی آب بسیار محبوب شده است. از طرف دیگر ، مواد مختلفی مانند شوینده ها ، واکس ها ، مواد محافظتی و شامپوهای اتومبیل نیز برای کاهش مصرف آب در نظر گرفته شده اند. از طریق توسعه علم نانومواد ، مواد جدیدی برای کاهش صفر مصرف آب معرفی شده است.

این مواد به دلیل ساختار فشرده مانع نفوذ ذرات و توده های محیطی از جمله گرد و غبار و خاک می شوند ، زیرا روی سطح بدنه خودرو قرار می گیرند ، علاوه بر این ، خواص آبگریزی را نیز فراهم می کنند. این مواد به دلیل خاصیت ضد الکتریسیته ساکن بودن ، می توانند با ابعاد بسیار کمی نانومتر به سطوح نفوذ کرده و با ایجاد رشته های بهم پیوسته آنها را به الیاف دستمال انتقال دهند. بنابراین ، توده های بسیار کوچک ، غیر قابل مشاهده و اندازه نانو از سطح پاک می شوند. این مواد شوینده همچنین با ایجاد لایه ای با چسبندگی بالا از سطح پس از فرآیند تمیز کردن محافظت می کنند. نکته قابل توجه در استفاده از نانو مواد در خدمات کارواش سیار نانو این است که نیازی به استفاده از آب قبل از شستشو با نانو مواد نیست و استفاده از این مواد نیاز به تخصص خاصی ندارد.

یا رضایت کامل یا پس دادن پول

شرکت آس تاکید زیادی بر رضایت کامل مشتریان جهت شستشوی با کیفیت و ارزان قیمت ماشین هایشان دارد. در هر صورت اگر به دلیلی از کار ما راضی نیستید، ما با لبخند تمامی هزینه کارواش نانو در تهران را که شما پرداخت کرده اید را پس می دهیم.

همانند بسیاری از صنایع دیگر ، بازار شستشوی خودرو همیشه به دنبال دستیابی محصولات پیشرفته بعدی است که پاکیزگی بهتر ، درخشش و دوام بیشتر و برطرف کردن خط و خش را به صورت بهتری ارائه دهد. پذیرفتن ” فناوری نانو ” هم اکنون بهترین شیوه برای رسیدن به اهداف فوق می باشد. در مقایسه با روش های سنتی شستشوی ماشین ، محصولات کارواش نانو پاک کننده های نسل جدید هستند که شامل مواد شوینده خطرناک و مواد اسیدی یا قلیایی نیستند. این مواد هم برای طبیعت ، هم برای ماشین و هم برای صاحب آن کاملا امن هستند. ما ماشین شما را با استفاده از جدیدترین فناوری Nano ، که خاک موجود روی سطح رنگ خودرو را حل می کند ، می شوییم. ما ماشین شما را با دست خشک کرده و سپس آن را پولیش می زنیم. این کار باعث تمیزتر و درخشش بیشتر ماشین شما نسبت به شستشوی دستی یا شستشوی ماشین معمولی می شود.

نانوتکنولوژی چطور کار می کند و چه فایده ای برای شما دارد ؟

محصولات تمیزکننده نانو تکنولوژی می توانند در طول شستشوی اتومبیل ها روی سطوح با ابعاد بسیار ریز نانومتری نفوذ کنند و آنها را با ایجاد رشته های به هم پیوسته ، به الیاف دستمال منتقل نمایند. بنابراین جرم های بسیار ریز غیر قابل رویت ، در ابعاد نانو از روی سطوح پاک می شوند. هم چنین این مواد بعد از فرآیند تمیزکاری ، با ایجاد یک لایه با چسبندگی بالا از سطح محافظت می کنند.

فناوری نانو یک زمینه تحقیقاتی و نوآوری است که مربوط به ساختن ” چیزها ” – به طور کلی مواد و دستگاه ها – در مقیاس اتم ها و مولکول ها است. نانومتر یک میلیاردم متر است : ده برابر قطر اتم هیدروژن. قطر موی انسان به طور متوسط 80000 نانومتر است. در چنین مقیاسی ، قوانین عادی فیزیک و شیمی دیگر اعمال نمی شوند. به عنوان مثال ، ویژگی های مواد مانند رنگ ، مقاومت ، رسانایی و واکنش پذیری آنها ، می تواند به طور قابل توجهی بین مقیاس نانو و ماکرو متفاوت باشد. مانند بسیاری از صنایع دیگر ، بازار مراقبت از اتومبیل همیشه به دنبال محصول موفقیت آمیز بعدی است که ” درخشش بهتر ” ، ” حذف خراش موثرتر ” یا ” بهترین گزینه ای که تاکنون دیده اید ” را فراهم کند. به نظر می رسد استفاده از ” فناوری نانو کارواش ” یکی از گزینه هایی است که اکنون بسیاری از تولیدکنندگان از آن استفاده می کنند.

مزایای کارواش نانو

نحوه کار کارواش نانو در تهران بستگی به نوع محصول دارد ، به عنوان مثال واکس خودرو و یا از بین برنده خراش! اصل کلی اعمال واکس اتومبیل ، درزگیر و پولیش این است که ذرات نانو بسیار کوچکتر از ذرات متوسط محصول هستند و بنابراین می توانند به سطح عمیق تری از رنگ خودرو وارد شوند و مانع صاف و یکنواخت تری در برابر ذرات مضر ایجاد کنند که در غیر این صورت ممکن است حمله کنند یا به هم بپیوندند. مزایای شستشوی خودرو با مواد نانو که از ذرات بسیار کوچک تشکیل شده اند بسیار زیاد است :
سطح صاف تر نور رو به صورت مساوی بازتاب می دهد که باعث کمتر دیده شدن موج و خش های ریز بدنه خودرو خواهد شد.

ذرات ریز نانو با چسبندگی بالایی که به سطح بدنه پیدا می کنند مانع نفوذ آلودگی های دیگر به این سطح می شوند و خود با دوام بیشتری روی سطح باقی می مانند.

لکه و اثر فضله حیوانات رو کاهش می دهند.

سطح خودرو بسیار صیقلی و لیز می‌شود و چنانچه گرد و خاک در حالت سکون روی خودرو بنشیند ، پس از حرکت بخش عمده آن آلاینده‌ها در اثر باد از روی ماشین بلند خواهد شد.

رنگ خاصیت آب گریز و آنتی استاتیک پیدا می‌ کند و به همراه خاصیت چهارم که همان سطح بسیار لیز است ، پس از تجمیع قطرات کوچک به قطره‌ های بزرگ‌ تر سبب جاری شدن آب از روی بدنه خودرو می‌ شود.

حداقل رساندن تاثیر منفی بر روی رنگ و جلوگیری از ایجاد خط و خش بر روی سطح وسیله نقلیه است.

بر خلاف روش ها و مواد شوینده سنتی ، زباله خطرناک کمتری تولید شده و محیط و جامعه سالم تری خواهیم داشت.

شستشوی ماشین به صورت نانو ( بدون آب ) از اصراف 80 گالن آب آشامیدنی و فاضلاب در هر شستشوی ماشین جلوگیری می کند.

preloader