0
سبد خرید خالیست.

نگهبانی و لابی من

lobby-man

استخدام لابی من و نگهبان ساختمان

حفظ امنیت و حفاظت از محل زندگی یکی از دغدغه های ساکنین در یک ساختمان است که در صورتی که اختلالی در وضعیت امنیتی پیش بیاید، آرامش از آن ساختمان رفته و هراس از دزدی و تجاوز به حریم خصوصی و خانوادگی ، زندگی در مجموعه ساختمانی را مختل می کند. از این رو شرکت آس با معرفی و مدیریت نیروهای نگهبان و لابی من ، اعزام نیروی حفاظتی و امنیتی خود و استخدام لابی من که مجهز به لوازم حفاظتی و دوره دیده این زمینه هستند ، سعی دارد امنیت و آرامش را برای ساکنان ساختمان ها به ارمغان آورده و خیال مدیریت ساختمان را در این خصوص آسوده و راحت کند.

از مهم ترین خدمات شرکت ساختمانی آس ، خدمات اعزام نگهبان و خدمات لابی من و نیروی حراستی و امنیتی در ساختمان های مسکونی و برج های لوکس می باشد. لابی من و یا لابی وومن رابط هیات مدیره ساختمان با ساکنان و تضمین کننده آرامش ، آسایش و امنیت آنان است. وی با آگاهی از ویژگی ها، امکانات و خدمات رفاهی فضاهای مشاع و با رعايت ضوابط و قوانين ميهمانداری و مهارت های ارتباطی ضمن پذیرش مراجعین به معرفی این امکانات و خدمات و پاسخگويی به سؤالات آنها می پردازد. همچنين با آگاهی نسبت به مسائل ايمنی و بهداشتی و امنيتی شغل خود خدمات راهنمايی ميهمانان به اماکن پذیرایی و واحدهای مسکونی و بالعكس و دريافت و استرداد امانات ميهمانان را بر عهده دارد. از این رو خدمات استخدام لابی من ساختمان خود را به شرکت آس بسپارید!

اعزام و استخدام نگهبان امنیتی

اگرچه نگهبانان و لابی من های ساختمان ها وظیفه محافظت از اموال و کارمندان و مشتریان شما را بر عهده دارند ، اما آنها خدمات بیش از حفاظت را به شما ارائه می دهند. وظایف یک نگهبان امنیتی می تواند از حضور ساده تا واکنش در برابر سرقت ها و تعرضات و حفظ نظم و قانون باشد. دانستن همه مسئولیت های یک نگهبان تا حدی است که امنیت شما را تامین می کند. یک مسئولیت حیاتی یک نگهبان امنیتی این است که باید گشت بزند و بررسی های امنیتی را انجام دهد ، چشم های خود را برای هر چیز غیرعادی باز نگه دارد. حضور یک نگهبان امنیتی می تواند مانع تلاش غیرقانونی یا اقدام شخصی شود. به همین دلیل قابل مشاهده بودن یک قسمت اساسی از وظایف یک نگهبان امنیتی است. آنها باید خود را در مناطق عمومی و پرترافیک قرار دهند تا احساس امنیت ایجاد گردد. یک نگهبان امنیتی می تواند در ورودی یک ساختمان مستقر شود. در چنین شرایطی ، یکی از وظایف نگهبان کمک به مهمانان خواهد بود. این مسئولیت شامل ارائه اطلاعات مختلف به آنها و هدایت مهمانان به مکان مورد نیاز خواهد بود.

یک نگهبان باید همیشه مراقب محیط اطراف خود باشد تا از اموال محافظت کند. این وظیفه می تواند شامل هدایت افرادی باشد که وارد ساختمان می شوند. نگهبان باید هوشیار بماند و از حس بینایی ، شنوایی و بویایی خود به نحو احسنت استفاده کند. این حواس به آنها کمک می کند تا خطرات احتمالی را تشخیص دهند. آنها می توانند نشت مواد شیمیایی را حس کنند ، چیزهای عجیب را بشنوند یا چیزهای غیر عادی را ببینند. سپس نگهبان باید شدت شرایط اضطراری و نحوه واکنش به آن را تعیین کند. داشتن یک محافظ و نگهبان ساختمان حرفه ای ، واجد شرایط و دارای مجوز تا حدی اطمینان حاصل می کند که تمام وظایف فوق با هشیاری لازم انجام می شود. این همان چیزی است که ما در شرکت لابی من در خدمات امنیتی و سیستم های امنیتی ساختمان ارائه می دهیم.

preloader