0
سبد خرید خالیست.

خشکشویی

lundry
خشکشویی آنلاین

امروزه به دلیل مشغله های روزمره زندگی، حجم بالای ترافیک و کمبود وقت تقاضا جهت استفاده از خدمات آنلاین افزایش یافته . خشکشویی آنلاین نیز یکی دیگر از کارهای هوشمندانه و مقرون به صرفه میباشد. شما می توانید سفارش خدمات خشکشویی خود را در 24 ساعت شبانه روز از طریق وبسایت آس ثبت نمایید تا همکاران ما در زمان و مکان مشخص شده به شما مراجعه نموده و پس از انجام سرویس های مورد نظر از قبیل خشکشویی، رنگرزی، لکه برداری و اتوکشی با استفاده از مرغوب ترین مواد و مدرن ترین تجهیزات لباس هایتان را در بسته بندی های مخصوص به شما تحویل دهند. وجود سفارشات آنلاین موجب کاهش بسیاری از هزینه ها برای ما و در نتیجه پایین تر بودن نرخ این خدمات نسبت به خشکشویی های محلی شده است.
هدف مجموعه آس این است که در ساختمان های طرف قرارداد تا حد امکان کارهایی که موجب صرفه جویی در وقت و زمان و کاهش دغدغه ساکنین می باشد را به حداقل برساند تا آسودگی خیال را به شما عزیزان هدیه دهد.

مزایای استفاده از خشکشویی آنلاین آس :

1- کیفیت بالا : استفاده از بهترین مواد و به روزترین تجهیزات موجب بالا تر بودن کیفیت ما نسبت به سایرین خواهد بود.
2- صرفه جویی در زمان : دیگر نیازی نیست برای درخواست خدمات خشکشویی یک بار جهت سفارش و یک بار جهت تحویل از منزل خارج شوید.
3- کاهش هزینه ها : با مشاهده لیست قیمت ما و مقایسه آن با خشکشویی های محلی خواهید دید که انتخاب ما از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.
4- امکان ثبت سفارش به صورت 24 ساعته در سایت.
5- تضمین کار و کیفیت.

preloader