0
سبد خرید خالیست.

نظافت مشاعات و واحد ها

نظافت ساختمان و واحد ها

مشاعات ساختمان یکی از مهمترین قسمت های ساختمان است که نشان دهنده نظم و توجه اهالی ساختمان و نحوه مدیریت اعضای هیئت مدیره ساختمان می باشد.

زیرا اولین جایی که به محض ورود ساختمان به چشم میخورد و به دلیل تردد بالا بیشتر در معرض آلودگی قرار میگیرد، مشاعات ساختمان می باشد. نظافت مشاعات در واقع نظافت قسمت‌هایی مانند راه پله، پارکینگ، حیاط و آسانسور است.

امروزه به توجه به مشغله خانواده ها و نبود وقت کافی جهت نظافت منازل تمایل به استخدام نیروهای نظافتی بسیار چشمگیر بوده و در این حین پیدا کردن نیروی نظافتی مطمئن و با کیفیت تبدیل به دغدغه بسیاری از خانواده ها گشته است.

شرکت آس با به کارگیری نیروهای آموزش دیده و با تجربه سعی دارد شما را در این امر یاری رساند . شما می توانید با تعیین دوره ای خدمات شستشوی منزل نظافت کلیه اتاق ها، نشیمن و پذیرایی، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و … را به ما سپرده و با خیال آسوده به امور روزانه خود مشغول شوید.

بهترین زمان نظافت مشاعات ساختمان ها

نظافت مشاعات ساختمان بهتر است هر هفته یا هر 2 هفته یک بار انجام شود. در فصل پاییز و زمستان نیز به دلیل بارش برف و باران بهتر است این نظافت به صورت هفتگی صورت پذیرد در هر صورت مدیر و اعضای ساختمان با توجه به تردد موجود در ساختمان و هزینه در نظر گرفته برای این بخش از شرکت های خدماتی کمک میگیرند.

پس از انتخاب مدیر ساختمان، این وظیفه‌ی او است که با انتخاب یک شرکت خدماتی مناسب و تماس با آنها، نیروی خدماتی مناسب را برای نظافت مشاعات ساختمان رزرو کند.یکی از مهمترین دغدغه های ساکنین تامین ابزار اولیه نظافتچی، عدم اطمینان از عملکرد و در نهایت بحث بر روی اجرت می باشد.

هدف مجموعه آس در نظافت مشاعات ساختمان ها

هدف اصلی مجموعه آس حذف تمامی این دغدغه ها از مدیر ساختمان و ساکنین می باشد به این صورت که تمامی ابزار و مواد مورد نیاز نظافت ساختمان از طرف شرکت تامین شده و نیازی به تهیه آنها توسط اعضای ساختمان نمی باشد همچنین تمامی نرخ ها در سایت قابل استعلام بوده و نیازی به پرداخت حضوری نخواهید داشت.

و در آخر در صورت نداشتن رضایت بلافاصله نظافتچی دیگری جهت تکمیل کار ساختمان شما به صورت رایگان در محل حضور خواهد یافت.
در پکیج نظافت مشاعات شروع کار با شستشوی شیشه ها و راه پله و پاگرد از بالاترین طبقه به سمت پایین می باشد تا گرد و خاک از طبقات بالا به سمت پایین پاک شده و از دوباره کاری جلوگیری شود.

سپس نرده ها، کلید و پریزها، آسانسور و در نهایت حیاط و پارکینگ هر یک با تجهیزات و مواد مخصوص آن قسمت نظافت می شوند.

مزایای استفاده از خدمات نظافتی آس:

– به کارگیری نیروهای مجرب و حرفه ای
– تعویض نیروی درخواستی در صورت عدم رضایت
– تضمین رضایت شما با ارسال مجدد نیرو به صورت رایگان
– هزینه مناسب و قیمت های از پیش تعیین شده
– استفاده دوره ای از واترجت جهت شستشوی مشاعات و بابت آن هیچ گونه هزینه مازادی از ساختمان طرف قرارداد دریافت نمیگردد.

preloader