0
سبد خرید خالیست.
مجموعه سرویس و نگهداری ساختمانی آس > کارواش سیار | کارواش نانو | کارواش در محل

کارواش سیار نانو در محل

کارواش سیار

آیا تا به حال به این موضوع دقت کرده اید که یک خودروی کثیف تا چه اندازه بر روی روحیه شما تاثیر منفی می گذارد ؟! امروزه متاسفانه به دلایل زیادی همچون شلوغی کارواش ها و معطل شدن در صف ها ، شلوغی شهر و ترافیک زیاد افراد تمایل زیادی برای مراجعه حضوری به کارواش ندارند. از این رو خدمات کارواش سیار ( کارواش در محل ) به وجود آمده است. استفاده از این خدمات به معنای خداحافظی با تمامی این مشکلات می باشد.

در راستای افزایش رضایت مشتری و سهولت در تعیین و مقایسه قیمت های قراردادهای ما ، شرکت آس اقدام به طبقه بندی خودروها بر اساس میزان مواد مصرفی ، زمان مورد نیاز نیروی خدماتی و همچنین میزان ریسک سرمایه خودرو کرده است.

شست و شوی ماشین در حقیقت به معنای تمیز کردن قسمت های داخلی و خارجی ماشین و حتی داخل موتور می باشد. امروزه شست و شوی ماشین ها به لطف سیستم کارواش نانو بسیار مورد توجه همه قرار گرفته است. تقاضا برای خدمات شستشوی اتومبیل در سطح جهان در حال افزایش است و همه ما اهمیت تمیز بودن ماشینمان را درک می کنیم! شاید مراجعه به کارواش برای شست و شوی ماشین کار خسته کننده و زمان بری برایتان باشد ، اما خوشبختانه با وجود خدمات کارواش سیار ، این مشکل برای بسیاری از افراد حل شده است!

انواع کارواش :

 • کارواش سنتی ( خودروشویی سنتی یا واتر جت ) : در این روش از آب پر فشار ( 160 الی 200 بار ) برای شستشوی خودرو استفاده می شود.
 • کارواش دروازه ای : نوعی کارواش اتومات است که ماشین ثابت مانده و ربات بر روی خودرو حرکت می کند. در این سری از کارواش های اتومات سیستم فوم پاش ، برس ها ، سیستم آبکشی و خشک کن ها تماما بر روی یک ربات نصب شده اند. امروزه با توجه به فضای کم مورد نیاز کارواش دروازه ای ( حدود 50 متر مربع ) و همچنین صرفه جویی در وقت و مصرف آب ، این نوع کارواش از پرطرفدارترین کارواش های خودکار می باشد.
 • کارواش نانو : در این نوع شستشو از مواد شوینده شیمیایی برای شستن و پولیش کردن خودرو استفاده می‌ شود.
 • کارواش تونلی که با استفاده از تسمه نقاله ، خودرو از میان تعدادی دستگاه‌ های شست‌ و شوی ثابت عبور می‌ کند.
 • کارواش بخار : یک روش جدید و کم مصرف است که از بخار خشک و مرطوب برای شستشوی خودرو از آن استفاده می شود.
 • کارواش نانو بخار : در این شستشو از بخار و مواد نانو شوینده برای شستشوی خودرو استفاده می شود.
 • کارواش سیار : انواع شستشوی کارواش خودرو در روش کارواش سیار می تواند استفاده شود که با استفاده از موتور و وانت بار میتوان در محل شستشو حضور پیدا کرد و خودرو را در محل مورد نظر شست.

کارواش سیار چیست ؟

ماشینتان در مورد شما چه چیزی را نشان می دهد ؟ برای حفظ ظاهر ماشینتان هر چند وقت یکبار آن را می شویید ؟ شاید وقت کافی برای شست و شوی ماشینتان نداشته باشید و این موضوع خیلی آزارتان دهد. راه حل این مشکل ، کارواش سیار است! خدمات کارواش در محل نحوه مراقبت از وسایل نقلیه را تغییر داده و اگر زندگی پر مشغله ای دارید ، بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. این بدین معناست که می توانید ماشین خود را بدون به هم زدن برنامه های روزانه تان ، تمیز کنید.

مزایای کارواش سیار :

 • صرفه جویی در هزینه = شما برای شست و شوی ماشینتان نیاز به فضای بزرگ و تجهیزات خاصی ندارید و از این رو در هزینه های شما صرفه جویی می شود. یکی از مزایای خدمات کارواش در محل ، رقابتی بودن قیمت آن است! می توانید شرکتی را انتخاب نمایید که به دلیل ارائه باکیفیت ترین خدمات و پایین ترین هزینه معروف می باشد.
 • صرفه جویی در زمان = با انتخاب این روش برای شستشوی ماشین ، متخصصان به محلی که شما انتخاب می کنید مراجعه کرده و نیازی نیست که در کارواش های شلوغ منتظر بمانید تا نوبتتان شود. بنابراین ، به راحتی می توانید در منزل خود استراحت کنید و به کارهای روزمره خود برسید.
 • خدمات شخصی = نیازی نیست که بسته های مختلف را در کارواش ها انتخاب کنید. در عوض می توانید از خدمات مختص خودتان همچون شستشو ، از بین بردن خط و خش و پولیش در کنار سایر خدمات بهره مند شوید.
مزایای کارواش در محل

شما در ترافیک گیر نخواهید کرد!

هیچ چیزی خسته کننده تر از این نیست که برای انجام یک کار ساده ، ساعت ها در ترافیک بمانیم! یکی از مزایای کارواش سیار صرفه جویی در زمان است. شما دیگر نیازی ندارید ساعت ها در ترافیک و صف ماشین ها بمانید تا نوبتتان شود. یکی از مزایای کارواش در محل توسط تیم خدماتی آس این است که متخصصان ما بر اساس زمانبندی شما در محل حضور خواهند یافت.

با ارائه دهنده خدمات ارتباط شخصی برقرار می کنید

در بیشتر کارواش ها شما هیچ ارتباطی با کارکنان ندارید. شرکت خدماتی آس اطمینان می دهد که حرفه ای ترین متخصصان ماهر با بهترین تجهیزات را به محل مورد نظر می فرستد و به راحتی می توانید هر سوال و خواسته ای که داشته باشید با متخصصان مطرح کنید. به این ترتیب می توانید خدمات سفارشی مختص خودتان را داشته باشید. متخصصان ما انواع خدمات را با جزئیات برای شما شرح می دهند و می توانید خدمات ویژه و متناسب با نیازتان را انتخاب نمایید.

مزایای کارواش سیار : راحتی

با خدمات حرفه ای کارواش سیار شرکت آس ، وقت شما هدر نمی رود! متخصصان ما تمامی شرایط لازم برای جلب رضایت مشتری را دارند. دیگر نیازی به برنامه ریزی زمانی برای شست و شوی ماشین خود نخواهید داشت. متخصصان شرکت ما در زمان مقرر تعیین شده در محل حضور داشته و کار خود را انجام می دهند! از این رو زمان بیشتری برای انجام کارهای مهم دیگر خود خواهید داشت.

بهره مندی از سرویس های سفارشی

شرکت خدماتی آس ، خدمات سفارشی مخصوص خود را ارائه می دهد. انواع بسته های کارواش سیار به شما پیشنهاد شده و از این رو می توانید از خدمات ویژه ای متناسب با نیازتان استفاده کنید. می توانید از خدماتی همچون شست و شو و پولیش قسمت خارجی ماشین ، جارو زدن و نظافت قسمت های داخلی ماشین و غیره بهره مند شوید.

شستشوی ماشین در کارواش سیار به دو دسته تقسیم می شود :

 1. شست و شوی داخل ماشین
 2. شست و شوی بیرون ماشین

شستشوی ماشین نیازمند مهارت است! قسمت هایی از ماشین وجود دارد که برای هیچ کس قابل رویت نیست. شرکت خدماتی آس استانداردهایی برای شست و شوی قسمت های مختلف ماشین دارد و کار خود را به بهترین نحو ممکن با جدیدترین تجهیزات و به روزترین تکنولوژی ها اجرا می کند! شرکت آس مایل به استفاده از جدیدترین فناوری ها برای محافظت از محیط زیست و ارائه بهترین خدمات ممکن با پایین ترین قیمت برای مشتریان کارواش خود می باشد.

شستشوی داخل ماشین

زیبایی و نظافت داخل ماشین بسیار حائز اهمیت است و نیاز به زمان و تلاش بیشتری نسبت به نظافت قسمت بیرونی ماشین دارد. فضای داخلی کثیف نه تنها رایجه بد و نامطبوعی دارد ، بلکه منجر به مشکلات عملیاتی نیز می گردد. لکه و آلودگی با سوئیچ تداخل دارد ، شیشه های کثیف جلوی دید شما را گرفته و دودهای کثیف می توانند مواد آلرژی زا را در داخل کابین اتومبیل پخش کنند. به همین دلایل ، تمیز کردن فضای داخل ماشین چیزی فراتر از شست و شو با آب و صابون است. یک شرکت خدماتی حرفه ای کارواش در محل از مسیر استانداردی همچون موارد زیر پیروی می کند :

 • جارو زدن = این اولین قدم تمیز کردن فضای داخل ماشین است. ابتدا صندلی ها ، سقف و صندوق عقب باید تمیز شوند. به منظور دستیابی به بهترین نتیجه ، کفپوش ها باید به صورت جداگانه تمیز شوند. استفاده از جاروبرقی و کمپرسور هوا به تمیز کردن مناطقی که دسترسی به آنها دشوارتر است ، کمک خواهد کرد.
 • تمیز کردن شیشه ها = شرکت های کارواش سیار از ماشین های خاص برای تمیز کردن شیشه استفاده می کنند. نتیجه کار شیشه های بسیار تمیز است که دید شما را مسدود نمی کند.
 • فرچه زدن و بخار = این روش برای تمیز کردن رویه صندلی ها و کفپوش ها مناسب است. فرچه زدن به از بین بردن لکه های متراکم کمک می کند. برای دستیابی به نتیجه مطلوب کفپوش ها را بیرون بیاورید تا کاملا خشک شود.
 • رسیدگی به قسمت های چرم ماشین = واکس و پاک کننده مخصوص چرم برای تمامی قسمت های چرمی ماشین ضروری هستند.

شستشوی خارج ماشین

شستن قسمت بیرونی ماشین یک کار ساده و سریع نیست. یک شرکت حرفه ای کارواش در محل ماشین شما را برق می اندازد و خراش ها را به حداقل می رساند. برخی از رایج ترین جزئیات مربوط به شست و شوی قسمت بیرونی ماشین عبارتند از :

 • شست و شو با دست = برخلاف کارواش های سنتی ، خدمات حرفه ای برای شست و شوی قسمت بیرونی ماشین با دست انجام می شود. قبل از شروع تمیز کردن ماشین ، اولین قدم اسپری کردن آن با اسپری های مخصوص می باشد. این کار را به صورت دستی بر روی شیشه ، طوقه ، ستون درب و سایر قسمت های بیرونی انجام دهید.
 • پولیش زدن = پس از مدتی استفاده از ماشین ، براقیت آن از بین می رود. یک کارواش سیار حرفه ای با پولیش زدن دوباره آن ، ماشین شما را به حالت اولیه برمی گرداند.
 • آب بندی = آب بندی و واکس زدن باعث درخشندگی ماشین شما می شود. واکس زدن از ماشین شما در مقابل نور خورشید محافظت کرده و در نتیجه از اکسیداسیون ، تغییر و یا محو شدن رنگ جلوگیری می کند.

علاوه بر این فرآیندهای ذکر شده در بالا برای کارواش در محل خدمات اضافی دیگری همچون شست و شوی موتور ماشین ، ترمیم رنگ ، پاکسازی فشار موتور ، پولیش سقف ، رتوش کردن رنگ و تعمیر سپر صورت می گیرد.

تکنولوژی نانو در کارواش

تکنولوژی نانو به کارخانه های ماشین سازی کمک می کند تا رنگ ها برای مدت زمان طولانی تری دوام بیاورند ، عوامل زنگ زدگی را کاهش می دهد ، به راحت پاک شدن شیشه ها کمک می کند ، باعث تقویت لاستیک ها شده و بدنه را سبک تر کرده و در نتیجه باعث کارآمدتر شدن سوخت ماشین می شود. امروزه نام خدمات کارواش نانو را حتما شنیده اید. امروزه شست شوی اتومبیل در سراسر جهان به لطف فناوری پیشرفته خشک ( بدون آب ) سازگار با محیط زیست شده است. کارواش نانو ، یک روش شست و شو با تکنولوژی نانو است که در آن هرگز از آب استفاده نمی شود!

تکنولوژی نانو کارواش
تکنولوژی نانو کارواش

کارواش نانو یکی از جدیدترین تکنولوژی های کارواش خودرو است که در آن با استفاده از فناوری نانو و با کمترین میزان آب ، شست و شوی ماشین صورت می گیرد.

مزایای کارواش نانو چیست ؟

 1. ماشین شما در مقایسه با کارواش آبی مدت زمان بیشتری تمیز خواهد بود.
 2. برای هر نوع رنگ خودرویی مناسب بوده و به رنگ آسیب نمی رساند.
 3. محافظت در برابر UV
 4. قابلیت استفاده در هر مکان و زمان
 5. صرفه جویی در مصرف آب و عدم تولید پسماند
 6. عدم آسیب به سطح بدنه خودرو
 7. عدم تولید فاضلاب و پساب
نحوه محاسبه قیمت کارواش چگونه است ؟

تعیین قیمت کارواش سیار بر اساس میزان مواد مصرفی ، زمان مورد نیاز نیروی خدماتی و همچنین میزان ریسک سرمایه خودرو می باشد.

نحوه محاسبه خدمات شستشوی نانو چگونه است ؟

خدمات شستشوی خودرو نانو به دو صورت روشویی تنها ( شستشوی خودرو + شیشه ها از بیرون + لاستیک ) و شستشوی کامل ( شستشوی خودرو + شیشه ها از داخل و بیرون + جاروبرقی کامل + دستمال داشبورد + لادری ها ) می باشد.