0
سبد خرید خالیست.

خدمات نماشویی با طناب

خدمات پیچ و رولپلاک و نماشویی با طناب

خدمات نماشویی با طناب / شست و شوی نما با طناب / نماشویی ساختمان با طناب / شستشوی نما با طناب

نماشویی با طناب در واقع با استفاده از طناب و سایر تجهیزات پیشرفته جهت اجرای خدماتی فوق حرفه ای در مناطقی با دسترسی سخت انجام می شود. تیم تخصصی آس تمامی این خدمات را با رعایت نکات ایمنی ارائه می دهند. این کار نیازمند آموزش های لازم ، در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و مردم عادی و تکنسین ها می باشد. در واقع نماشویی با طناب و پیچ و رولپلاک با طناب متد نظافت و بررسی نمای ساختمان در ارتفاع است که در چندین سال اخیر بسیار توسعه یافته است. این روش در ساخت و سازها نیز به کار برده می شود. استفاده از داربست کار زمان بر و پرهزینه ای است و فضای کار و مساحت بیشتری را اشغال می کند. نردبان خطر بیشتری داشته و دیرک ها قابل نصب در تمامی قسمت های مختلف ساختمان ها نیستند. از این رو استفاده از طناب بهترین گزینه محسوب می شود.

محاسبه قیمت و هزینه پیچ و رولپلاک نما

تمیز کردن پنجره های ساختمان های تجاری در سراسر دنیا یک کار نسبتا سختی است و ساختمان ها نیاز دارند توسط متخصصین حرفه ای و مجرب رسیدگی شوند. نماشویی با طناب راپل کاری است که نیازمند توانایی و مهارت خاصی می باشد و نحوه گره زدن ، پایین آمدن از ساختمان و شست و شوی نما را باید به متخصصین آس بسپارید. در استفاده از راپل برای تمیز کردن پنجره ها ، تکنیک های مورد استفاده فقط برای افراد بسیار ماهر است که آموزش دیده اند و می فهمند که برای ایمن ماندن و انجام کار موثر باید چه اقداماتی انجام شود.

در نماشویی ساختمان با طناب برای حفظ امنیت از دو ست طناب استفاده می شود. این طناب ها دارای نقطه اتصال جداگانه برای خط سواری و خط ایمنی هستند. خط سواری شما طنابی است که روی آن طغیان می کنید و تمام وزن شما را نگه می دارد. بسیاری از متخصصان پیشرفته در زمینه نماشویی در واقع طناب ها را دو برابر کرده و با هم گره می زنند. مطمئناً شما می توانید این کار را با تعداد زیادی طناب اضافی در مقابل آنچه برای رسیدن به زمین نیاز دارید ، انجام دهید. اکثر ساختمان ها دارای قسمت تهویه هوا بر روی پشت بام بوده و این متداول ترین مکان برای گره زدن طناب ها است. متخصصین ما اطمینان حاصل می کنند که طناب به بهترین شکل ممکن ایمن هستند. یافتن ناحیه مناسب برای نماشویی ساختمان ممکن است دشوار باشد ، اما باید زمان زیادی صرف شود تا زندگی شما به خطر نیافتد.

تمیز کردن پنجره با استفاده از طناب ، که به آن پایین آمدن به کمک طناب از بلندی نیز گفته می شود ، روشی برای تمیز کردن پنجره ها است. از متد طناب راپل برای رسیدن به بلندترین پنجره های ساختمان استفاده می شود. این شامل استفاده از طناب و سایر تجهیزات تخصصی است که در روش های دیگر تمیز کردن پنجره استفاده نمی شود.

شست و شوی نما با طناب چگونه کار می کند ؟

این یک روش ساده است که به مقدار کمیراه اندازی ، حداقل تجهیزات و اما ایمنی ب سیار بالا نیاز دارد. متخصصان آموزش دیده نظافت را انجام می دهند و کار را بدون آسیب و اختلال انجام می دهند. تکنسین ها خود را محکم به سقف ساختمان متصل کرده و سپس از کنار آن عبور می کنند و هر پنجره را هنگام عبور تمیز می کنند. تمیز کننده توسط مهار و طناب محکم شده است و به آنها اجازه می دهد تا در صورت نیاز آزادانه از کنار ساختمان حرکت کنند.

شستشوی نما با طناب
شستشوی نما با طناب

نماشویی ساختمان با طناب دارای استانداردهای ویژه ای است که از یک برنامه آموزش و صدور گواهینامه رسمی استفاده می کند. این اطمینان می دهد که هر کسی که خدمات تمیز کردن پنجره را انجام می دهد می تواند با خیال راحت این کار را انجام دهد.

چه ساختمان هایی باید با استفاده از طناب تمیز شوند ؟

طیف وسیعی از ساختمان ها با استفاده از متد طناب راپل تمیز می شوند. این شامل :

 • بلوک های اداری بالا
 • آسمان خراش های شهر
 • کارخانه ها و دیگر ساختمان های تجاری
 • بلوک های آپارتمانی
 • مراکز خرید
 • ساختمان های تاریخی
 • ساختمان های دانشگاه ، مدارس و بیمارستان ها

در حالی که نماشویی ساختمان با طناب برای تمیز کردن بلندترین و سخت ترین پنجره های ساختمان استفاده می شود ، این روش فوق العاده ایمن و قابل اطمینان برای تمیز کردن پنجره ها است. این امر به دلیل تجهیزات و روش های تخصصی مورد استفاده در طول تمیز کردن است که طی چندین دهه تجربه عملی توسعه یافته است. در مقایسه با روش های دیگر نماشویی پنجره های بلند ، بی نظیر است. ممکن است تمیز کردن بالاترین پنجره های ساختمان شما به اندازه تمیز کردن پنجره هایی که برای بازدیدکنندگان و رهگذران قابل مشاهده است مهم نباشد ، اما تمیز نگه داشتن این پنجره ها از اهمیت یکسانی برخوردار است. تمیز کردن منظم پنجره ها به نگهداری آنها کمک می کند و اطمینان می دهد که آنها تا آنجا که ممکن است تا آنجا که انتظار می رود کار می کنند. تعویض پنجره های بی اثر می تواند گران تمام شود. استفاده از طناب به طول عمر آنها کمک می کند و فضای داخلی ساختمان را گرم نگه می دارد.

بدون نظافت منظم ، احتمال آلودگی ، کثیفی و جمع شدن زباله در اطراف پنجره وجود دارد. اگر لبه ای در زیر پنجره دارید ، این احتمال بیشتر است. در شرایط بد آب و هوا ، این آلودگی ها و زباله ها می توانند شل شوند و برای عابران پیاده در نزدیکی ساختمان شما خطرناک شوند. تمیز کردن منظم به از بین بردن این خطر کمک می کند. در نهایت ، نماشویی در غرب تهران حتی در بلندترین طبقه نیز بسیار مهم است ، زیرا از نظر علمی ثابت شده است که پنجره های کثیف بر عملکرد کارکنان ساختمان تاثیر می گذارد. مطالعات نشان داده است که پنجره های کثیف تاثیر مستقیمی بر روحیه کارگران دارند. بسیاری از دانشمندان در مورد پیامدهای کثیف بودن پنجره ها و محرومیت از نور در طول روز کاری صحبت می کنند.

نماشویی با طناب راپل چیست ؟

نماشویی با استفاده از طناب شامل استفاده از طناب و تجهیزات ویژه به منظور دسترسی به پنجره های ساختمان های بلند است. مزیت اصلی دسترسی به طناب نسبت به سایر روش های کار در ارتفاع این است که کار با سرعت زیاد و با ایمنی و حداقل تاثیر بر ساکنان ساختمان و سایر ساختمان های اطراف انجام می شود. در مقایسه با نصب داربست و سایر روش ها ، این متد یکی از کارآمدترین روش های نماشویی محسوب می شود. طیف گسترده ای از ساختمان ها بدین روش تمیز می شوند و شامل بلوک های اداری بلند مانند آسمان خراش های شهر ، کارخانه ها و سایر ساختمان های تجاری ، بلوک های آپارتمانی ، مراکز خرید ، بناهای تاریخی و برج ها ، ساختمان های دانشگاه ، مدارس ، بیمارستان ها و سایر ساختمان های بخش دولتی می باشد.

نماشویی شیشه با طناب

تیم حرفه ای آس خدمات شست و شوی نماهای شیشه ای با طناب را با بالاترین کیفیت برای ساختمان های بلند ارائه می دهند. این روش برای تمیز کردن دوره ای پنجره های بیرونی ساختمان بسیار مقرون به صرفه و بی خطر است.

استفاده از طناب یک روش کاملا متنوع برای دسترسی به ساختمان های فلزی مرتفع است و اغلب در مکان هایی با دسترسی بسیار سخت انجام می شود.

نماشویی شیشه با طناب

از این روش برای نماشویی ساختمان های اداری و تجاری در سراسر جهان استفاده می شود. نماشویی شیشه با طناب یک راه حل مناسب برای تمیز کردن سطح بالای پنجره های داخلی در ساختمان های تجاری مانند بلوک های اداری و همچنین پنجره ها در ارتفاع خارجی ملک های صنعتی است.این روش همچنین برای سطوحی که به دلیل نه تنها ارتفاع ، بلکه پیچیدگی معماری و طراحی با سیستم های دیرک و داربست قابل دستیابی نیست ، بسیار کارآمد است.

چندین روش مختلف برای بستن طناب ها وجود دارد. به عنوان مثال می توان حلقه طناب را چندین بار پیچید و برای ایجاد امنیت بیشتر آن را پیچ و تاب داد. سخت ترین بخش این کار بالا و پایین رفتن از روی سطح لبه پنجره ها است. زاویه محل بسته شدن طناب شما به همراه نوع تاقچه روی ساختمان در نحوه تصمیم گیری برای حرکت بر روی لبه پنجره ها تفاوت ایجاد می کند. در بیشتر موارد باید اطمینان حاصل کنید که وسایل و تجهیزات مخصوص شستشو در دسترس شما قرار دارد.

شست و شوی نما با دستگاه فشار آب

می توانید به منظور تمیز کردن نمای بیرونی ساختمان از خدمات نماشویی با دستگاه فشار قوی با طناب استفاده کنید. این متد یکی از سریع ترین ، ایمن ترین و موثرترین روش های نماشویی با طناب محسوب می شود. تمیز کردن کردن نما در ارتفاع سرویسی است که با استفاده از کشنده های صنعتی دسترسی به طناب و تجهیزات تمیز کننده تجاری فشار قوی قابل اجرا است و برای تمیز کردن سطح یا روکش های سطح بالا که دارای خاک ، آلودگی و قارچ و کپک هستند ، مناسب می باشد. خدمات بررسی و نظافت نمای بیرونی ساختمان باید به صورت دوره ای انجام شود.

به منظور دستیابی به نتیجه دلخواه از خدمات نماشویی با طناب ، پیشنهاد می شود از دستگاه فشار آب استفاده شود. برخی از مناطق نیز قابل دسترس نیستند و از این رو باید از دستگاه فشار با نازل بلند استفاده شود. به کمک این دستگاه می توانید کربن هایی را که سال هاست بر روی نمای ساختمان شما جمع شده است از بین ببرید.

متد دیگری از نماشویی با طناب استفاده از دستگاه فشار قوی آب با دمای بالای 150 درجه سانتیگراد است و امکان کاهش دما وجود دارد و این موضوع تاثیری در روند کار شما نخواهد داشت. از این روش بیشتر بر روی نماهای سنگی استفاده می شود تا خطر آسیب به سطوح شکننده کاهش یابد و اطمینان حاصل شود که سنگ ها از هر گونه آلودگی و جرم و کثیفی پاک شده اند.

نماشویی ساختمان با طناب یکی از اقداماتی می باشد که به منظور انجام آن به بهترین حالت ممکن خدمات بسیار گسترده ای ارائه شده است. نمای تمامی ساختمان ها پس از گذشت بازه زمانی طولانی به علت وجود آلودگی ها و باران های اسیدی دستخوش تغییرات ناخوشایندی می گردد. نماشویی با طناب یکی از روش های بسیار محبوب به شمار می آید که از آن بسیار بهره گرفته می شود. به منظور تمیز کردن نمای ساختمان ها با توجه به جنس نما که از سنگ ، کامپوزیت ، شیشه و آجر می باشد از ابزارآلات خاصی استفاده می شود. در حقیقت نماشویی ساختمان با طناب این امکان را فراهم می آورد تا نیازی به استفاده از داربست نباشد.

نکته قابل توجه در رابطه با شست و شوی نما با این متد این است که این شغل یکی از حساس ترین شغل هایی است که نیازمند تجربه و احتیاط می باشد. نماشویی ساختمان با طناب به بازه زمانی بسیار کوتاهی نیز نیازمند است و به همین نسبت به سایر روش های شستشو از محبوبیت بالاتری برخوردار می باشد.

مناطق تحت پوشش نماشویی با طناب راپل شرکت آس :

 • نماشویی ساختمان غرب تهران
 • نماشویی ساختمان شمال تهران
 • هزینه سند بلاست شمال تهران
 • هزینه سند بلاست غرب تهران

شست و شوی نماهای سنگی

بیشترین نوع کثیفی سنگ ها شورابه هایی هستند که بعد از باران و برف باریدن متعدد در گوشه های سنگ ها به وجود می آید. .پاک کردن شورابه ها با واترجت کار سختی است و به راحتی نمیتوان تمیز کرد. برای نماشویی ابتدا باید سنگ های لق شده و جدا شده را از روی نما برداشت. بعد از نماشویی نیز مانند روز اول سنگ را سر جای خود قرار داد. باید احتیاط کنیم تا در هنگام شستشوی نما سنگ ها کنده نشوند و موجب حادثه شود. بیشترین خورد شدگی روی سنگ ها هنگام شستشو سنگ های تیشه ای دارند که جنس آنها بسیار ظریف می باشد. در حین شستشوی شورابه ها باید از اسید استفاده کرد.

نماشویی با اسید

نماشویی با طناب با اسید در مواقعی که نما به شدت آلوده و کثیف است و با مواد دیگر و واتر سندبلاست نیز قابل شستشو نباشد ، به کار برده می شود.در حقیقت این روش بسیار موثر و کارآمد بوده و لکه ها را کاملا از بین می برد. همچنین قیمت نماشویی با طناب و اسید چندان تفاوتی با دیگر روش های شستشو ندارد. نماشویی به وسیله طناب و اسید باید به دست متخصصان و راپل کاران با تجربه شرکت آس انجام شود ، زیرا امری بسیار خطرناک و حساس است. اگر کوتاهی در نماشویی با اسید انجام شود ، باعث م یشود زیرکار سست و نما ریزش کند.

انتخاب روش مناسب نماشویی با توجه به جنس نما

 1. نماشویی نمای آجری : نماشویی با طناب برای ساختمان های آجری با دستگاه واترجت با سیلیس انجام می شود. حالت ظاهری آجر باعث نفوذ آسان جرم و آلودگی به آن می گردد.
 2. نماشویی نمای سیمان : تمیز بودن نمای سیمان در ظاهر نما نقش مهمی دارد. نماشویی با طناب برای سیمان و با دستگاه واترجت انجام می شود و در شرایط آلودگی زیاد نمای ساختمان از اسیدشویی نیز برای نوع نمای پرکاربرد استفاده می شود.
 3. نماشویی نمای کامپوزیت : این نوع نما بیشتر برای ساختمان های اداری استفاده می شود. برای شستشوی نمای کامپوزیت از دستگاه واترجت به همراه مواد شوینده و بنا به درخواست با دستمال های نانوفیبر نیز انجام می شود.
 4. نماشویی نمای سنگی : نمای سنگی به دلیل دوام بالا ، زیبایی و کیفیت بالا پرطرفدارترین نما در ایران می باشد. بعد از گذشت زمان این نماها نیز نیاز به شستشو دارند تا از فرسودگی سنگ ها کاسته شود و جلوه زیبایی پیدا کند. نمای سنگی را با دستگاه واترجت شستشو می نمایند.

با درک اینکه نماشویی ساختمان با طناب راپل چیست ، آشنایی با تجهیزات ، صلاحیت ها و آموزش های لازم ، خطرات و روش های جایگزین تمیز کردن پنجره ها شما می توانید تشخیص دهید که آیا انتخاب درستی برای تمیز کردن پنجره های ساختمان خود کرده اید یا خیر! در حالی که استفاده از راپل یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین روش های نماشویی است ، اما در انتخاب شرکت ارائه دهنده این سرویس باید دقت کافی داشته باشید.

مزایای شست و شوی نما با طناب

ما مزایای کلیدی را که تمیز کردن نمای ساختمان با طناب می تواند برای شرکت شما به ارمغان بیاورد در ادامه ذکر کرده ایم :

 • نماشویی با طناب باعث می شود پنجره هایی که هنگام استفاده از نردبان ، سکوهای معلق و داربست به سادگی قابل دسترسی نیستند ، تمیز شوند.
 • شما از روشی استفاده می کنید که سابقه ای ثابت کرده است که بسیار ایمن تر از سایر روش های تمیز کردن پنجره ها در آن ارتفاع است.
 • این متد هیچ فضایی روی زمین را اشغال نمی کند.
 • روشی سریع و مقرون به صرفه بوده و هیچ گونه اختلالی برای کارگران داخل ساختمان ایجاد نمی کند.
 • یک راه حل محجوب و سازگار با محیط زیست ارائه می دهد.
 • تجهیزات مورد استفاده به سرعت نصب و حذف می شوند و اختلال را به حداقل می رسانند.

تمیز کردن پنجره ها با استفاده از متد طناب راپل یک فرآیند بسیار پیچیده است که فقط توسط پاک کننده های پنجره که نه تنها دارای صلاحیت و بیمه کامل هستند ، بلکه هیچ ترسی از ارتفاع ندارند انجام می شود. با توانایی پایین آمدن ، صعود و تغییر از طنابی به طناب دیگر ، می توانیم پنجره هایی را که کثیف هستند را تمیز کنیم. تیم تخصصی آس همیشه یک بازدید دقیق از سایت انجام داده که در آن نقاط ثابت و محکم را ارزیابی می کنند ، خطرات احتمالی را شناسایی کرده و هرگونه پیشنهادی برای اطمینان تطابق با استاندارهای لازم را ارائه می دهند. تماشای تیم پاک کننده پنجره ها به کمک طناب می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. مطمئنا این کار برای کسی نیست که از ارتفاع می ترسد. تمیز کردن پنجره با استفاده از طناب نیاز به مهارت فوق العاده بالایی دارد. تکنسین های آس مهارت های لازم در فعالیت های پایه ای زیر را دارند :

 • بازرسی مناسب تجهیزات قبل از استفاده
 • درک کامل خطرات ناشی از این روش
 • انجام نزولو صعود کنترل شده
 • جا به جایی بین طناب ها
 • ارزیابی و انتخاب لنگرگاه های ایمن
 • توانایی اجرای نجات اولیه همکاران

الزامات نماشویی با طناب شما هرچه باشد ، می توانید مطمئن باشید که تیم های ماهر دسترسی به طناب می توانند با خیال راحت به پنجره های بلند شما دسترسی داشته باشند. هر یک از متخصصان به طور کامل آموزش دیده اند و کلیه تجهیزات تخصصی مورد استفاده ما به طور کامل بازرسی و نگهداری می شوند. تمام روشهای ایمنی توصیه شده رعایت و مستند شده است و ما با تمام قوانین و توصیه های HSE مطابقت داریم. با دسترسی به طناب ما حداقل اختلال را در محل کار شما ایجاد می کنیم در حالی که اطمینان حاصل می کنیم که به هیچ وجه کارکنان شما یا عموم مردم را به خطر نمی اندازیم. با وجود آکروباتیک های چشمگیر روشهای تمیز کردن پنجره با طناب ، این روش ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین روش برای تمیز کردن پنجره هایی است که دسترسی به آنها سخت است.

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

preloader