0
سبد خرید خالیست.

خدمات سمپاشی کک

خدمات سمپاشی کک

خدمات سمپاشی کک / طریقه سمپاشی کک / سم پاشی کک / سمپاشي كك / از بین بردن کک

میلیون ها سال است که کک ها وجود دارند و خون حیوانات و انسان ها را می مکند. کک ها یک انگل حیوانی و انسانی هستند. در داخل خانه ، در یک اتاق معمولی ، 5 درصد از کک ها روی حیوانات خانگی یافت می شود. 10 درصد کک ها هنوز در پیله های کک خود در فرش ها هستند. 35 درصد از کک های نارس کرم حشره کک هستند. 50 درصد از کک های متولد نشده هنوز در تخم های کک خود هستند. به همین دلیل است که کنترل کک و سمپاشی کک خدمات فوری نیست و برای کنترل آن چندین درمان لازم است. به ندرت می توان ” دستگاه مه شکن ” را خاموش کرد یا با یکبار سمپاشی همه کک ها را کنترل کرد. چرخه زندگی کک مشابه چرخه زندگی پروانه است. ککهای ماده تخم می گذارند که تبدیل به کرم حشره کک ها می شوند. سپس این کرم ها به شفیره تبدیل شده و در داخل پیله مستقر می شوند. آنها منتظر می مانند تا میزبان زندگی خود را آغاز کند و سپس شروع به مکیدن خون کند. کک ها می توانند در مرحله شفیره زندگی خود تا 1 سال باقی بمانند. هنگامی که ارتعاشات ناشی از راه رفتن ، جاروبرقی و غیره رخ می دهد – کک ها به طور غریزی از پیله خود بیرون می آیند و روی حیوان خون گرم می پرند. به این ” دریچه شفیره ” می گویند. همه اینها در عرض چند ثانیه اتفاق می افتد. کک تازه تخم ریزی می تواند به ارتفاع سه پا بپرد. کک ها فقط از خون تغذیه می کنند و یک کک بزرگسال می تواند 100 روز بدون غذای خون زنده بماند. یک کک ماده برای تخم گذاری باید غذای خون بخورد. علاوه بر این ، او در 36-48 ساعت پس از اولین وعده غذایی خون تخم می گذارد. یک کک ماده در طول زندگی خود می تواند 2000 تخم بگذارد.

کک ها از آزاردهنده ترین آفاتی هستند که می توان با آنها مقابله کرد. آنها به اندازه کافی کوچک هستند تا بتوانند به راحتی حرکت کنند و به قدری چابک هستند که می توان آنها را آکروباتیک نامید. کک ها به طور کلی میزبان چهارپا را به انسان ترجیح می دهند. با این حال ، اگر حیوان خانگی خانواده شما کک داشته باشد ، به احتمال زیاد حیاط ، خانه و مبلمان شما در آینده مورد هدف قرار می گیرد. خارش نشانه بارزی از آلودگی به کک است. حتی ممکن است پرش کننده های کوچک را نیز مشاهده کنید. به طور متوسط ​​طول کک ها 2.5 میلی متر است که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است. پاهای قوی آنها به آنها اجازه می دهد تا فاصله 13 اینچی بپرند. به طور متوسط طول کک ها 2.5 میلی متر است که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است. پاهای قوی آنها به آنها اجازه می دهد تا فاصله 13 اینچی بپرند. چرخه زندگی کک بستگی به شرایط محیطی دارد. کک ها در آب و هوای گرم شکوفا می شوند. محدوده دمایی ایده آل 80 تا 90 درجه فارنهایت ( 26 تا 32 درجه سانتی گراد ) با رطوبت 70 درصد است. چرخه زندگی کک بستگی به شرایط محیطی دارد. کک ها در آب و هوای گرم شکوفا می شوند. محدوده دمایی ایده آل 80 تا 90 درجه فارنهایت (26 تا 32 درجه سانتی گراد) با رطوبت 70 درصد است.

نحوه از بین بردن کک در منزل

اگراحساس می کنید که کک ها به حیوانات خانگی شما حمله ور شده اند. تخمین زده می شود که تنها 5 درصد از آلودگی به کک می تواند ناشی از کک های بالغ باشد که ناخواسته توسط حیوان خانگی شما میزبانی شده است. تصور می شود 95 درصد باقی مانده تخم ، کرم حشره و پیله در سراسر خانه شما پخش شده است. این بدین معناست که شما باید از همه زوایا با مشکل مقابله کنید تا واقعا آلودگی را ریشه کن کنید. برای این کار باید همزمان بررسی های لازم جهت سمپاشی کک بر روی حیوان خانگی شما و محیط زندگی او انجام شود. بسته به محدودیت حیوان خانگی شما ، این ممکن است شامل کل خانه یا حیاط منزل شما باشد. در ادامه اقدامات لازم قبل از سم پاشی کک ها گردآوری شده است :

 • در هر طبقه روی زمین و تشک و کاورها باید جارو زده شود. ترک ها و دیگر فضاهای تنگ معمولا مخفیگاه خوبی برای کک ها و تخم ، کرم حشره و پیله آنها است. در صورت امکان ، از جاروبرقی با کیسه ای که می توانید بدون تماس با محتویات ، آن را دور بیاندازید ، استفاده گردد.
 • از بخارشوی مخصوص فرش و اثاثه یا لوازم داخلی ، از جمله تخت حیوانات خانگی استفاده کنید. ترکیب گرمای زیاد و صابون دشمن کک ها در تمام مراحل زندگی است. توجه ویژه ای به نقاط داغ محل نگهداری حیوان خانگی خود داشته باشید.
 • جهت از بین بردن کک ها تمام ملافه ها باید با آب گرم شسته شوند. آن را در بالاترین درجه حرارت خشک کنید. اگر عفونت شدید است ، رختخواب قدیمی را دور ریخته و از رختخواب نو استفاده کنید.
 • استفاده از روش های شیمیایی سمپاشی کک. از افشانه اسپری روی مه شکن استفاده گردد ، زیرا می توانید اسپری را زیر تخت ها یا مکانهای دیگری که ممکن است مه شکن به آنها دسترسی نداشته باشند ، هدایت کنید. یک حشره کش را انتخاب کنید که هم حاوی یک قاتل کش مانند پرمترین باشد که کک های بالغ را از بین می برد و هم یک تنظیم کننده رشد حشرات مانند متوپرن یا پیروپروکسیفن که تخم ها ، لاروها و شفیره ها را از بین می برد. مردم و حیوانات خانگی نباید تا زمانی که اسپری خشک نشده است با آن تماس داشته باشند. تکنسین های آس هنگام استفاده از اسپری حتما دستکش می پوشند و فقط زمانی که همه در خانه نیستید خدمات سم پاشی کک انجام می شود!

روش های از بین بردن کک در حیاط منزل

بهترین راه برای از بین بردن کک ها از حیاط شما این است که در مورد جایی که آنها بیشتر دوست دارند پنهان شوند فکر کنید. حیاط خود را خوب نگاه کنید و لیستی از مکان های سایه دار ، مرطوب و گرم تهیه کنید. مناطق در معرض آفتاب می توانند بیش از حد گرم شوند ، بنابراین احتمالا بسیاری از کک ها را در آنجا پیدا نخواهید کرد. هنگامی که مناطق مورد نظر خود را تعیین کردید ، در اینجا می توانید برای از بین بردن کک ها اقدام کنید :

 • مرتبا چمنزار خود را بچینید و سطوح نمایان شده را کاملا با چنگک جمع کنید. کک ها دوست دارند در چمن بلند پنهان شوند. اطمینان حاصل کنید که محتویات را به جای افزودن به توده کمپوست خود در کیسه قرار دهید.
 • تمام زباله ها ، مانند برگ ها و شاخه های مرده را از تخت گل و از زیر بوته ها جدا کنید. تا جایی که می توانید مناطق سایه دار را در معرض نور خورشید قرار دهید.

کک ها علاوه بر ایجاد مزاحمت می توانند بیماری ها و انگل ها را نیز منتقل کنند. اگرچه نادر است ، اما برخی از خطرناک ترین بیماری ها تیفوس منتقله از طریق کک و طاعون بوبونیک هستند. اگر عفونت کک تشخیص داده نشود ، ممکن است حیوان خانگی شما دچار کرم قلب یا کرم نواری شود. کرم نواری ممکن است گهگاه به افراد نیز مبتلا شود. تشخیص آلودگی به کک می تواند ناراحت کننده باشد. اگر اقدامات مناسب جهت سمپاشي كك توسط تکنسین های حرفه ای شرکت آس صورت گیرد ، می توانند آنها را به سرعت از بین ببرند.

روش های از بین بردن کک

اطمینان حاصل کنید که همه ملحفه ها و سایر وسایل پارچه ای را به طور مرتب و با حرارت زیاد شستشه می شوند. مهمترین نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که باید خانه ، حیاط و حیوان خانگی خود را همزمان درمان کنید. این می تواند از هجوم مجدد جلوگیری کند.

در طریقه سمپاشی کک تکنسین های مجرب شرکت آس :

 • تکنسین های آموزش دیده ما از خانه و خانواده شما در برابر انواع آفات محافظت می کنند
 • تکنسین ها آماده خدمات سریع منزل شما و سمپاشي كك هستند
 • ما بیش از سال ها تجربه در درمان آفات و موریانه ها و سوسک و ساس را داریم

بدیهی است که حیوان خانگی برای به حداقل رساندن هجوم کک بسیار مهم است و نظافت منظم به محدود کردن کک روی حیوان خانگی کمک می کند. به همین دلیل ، مشتریان باید حیوان خانگی را مرتب تمیز نگه داشته و با محصولات کنترل کننده کک روی حیوان درمان شوند. برای کمک به درمان حیوانات خانگی خود در برابر کک و کنه با تکنسین های آس تماس بگیرید! طریقه سمپاشی کک در صورتی که خانه با انجام مراحل زیر به درستی آماده نشود ، موثر نخواهد بود :

 1. همه اقلام مانند اسباب بازی ، لباس و غذای حیوانات خانگی را از تمام طبقات بردارید
 2. تخت خواب حیوانات خانگی را بشویید یا تعویض کنید
 3. تمام فرش ها و قالیچه ها را جارو بزنید از جمله زیر تخت ها و مبلمان روکش دار
 4. تمام سطوح چوبی ، کاشی و مشمع کف اتاق را جارو زده و تمیز کنید
 5. کف های بتنی را با آب و صابون در گاراژ ، زیرزمین یا حیاط سرپوشیده که حیوانات خانگی در آن استراحت یا اقامت می کنند ، تمیز کنید

در خانه هایی که آلودگی کک فعال دارند ، باید از درمان سم پاشی کک همراه با تنظیم کننده رشد حشرات استفاده کرد. متخصصان حرفه ای شرکت آس می دانند چگونه با استفاده از جدیدترین محصولات کنترل کننده کک ، از شر کک خلاص شوند. تلاشها باید بر مناطقی که حیوانات خانگی در آن استراحت می کنند یا می خوابند متمرکز باشد ، زیرا اینها مکانهایی هستند که بیشتر کک ها در آن قرار دارند.

اقدامات لازم قبل از سمپاشي كك

سعی کنید قبل از اینکه تکنسین ها کار سمپاشی ساس را آغاز کنند ، منزل و یا آپارتمان خود را ترک کرده و تا زمان اتمام کار بازنگردید. این کار تقریبا سه تا پنج ساعت یا زمان توصیه شده توسط اپراتور کنترل آفات شما طول می کشد.

مراقبت های لازم پس از خدمات سم پاشی کک

هنگامی که بعد از سه تا پنج ساعت به خانه بازگشتید ، قبل از اینکه افراد حساس مانند کودکان کوچک یا حیوانات خانگی آسیب پذیر به خانه بازگردند ، اطمینان حاصل کنید که خانه به طور کامل پاک شده است.

حتما مطالعه کنید : خدمات سمپاشی محل کار

روش هایی مانند مه شکن و سایر راه حل های کنترل آفات و خدمات سمپاشی کک موجود وجود دارد که ادعا می کند تمام کک ها را از خانه شما خارج می کند. تجربه ما این است که این روش های حذف ممکن است آلودگی را به طور کامل از خانه شما حذف نکند ، زیرا باعث کشتن کک های بزرگسال می شود اما با تخم ها و لاروها به طور موثر برخورد نمی کند. متخصصان متخصص مبارزه با آفات ما آموزش دیده اند تا همه چیز را در مورد کک و چرخه زندگی آنها بدانند. این به ما امکان می دهد تمام مناطقی را پیدا کنیم که ممکن است کک ها در آن پنهان شده و در آن ها تکثیر شود. به این ترتیب ما نه تنها کک های بالغ را می کشیم ، بلکه تخم ها و لاروها را از بین می بریم. این نکته برای اطمینان از بازگشت مجدد کک ها پس از برداشتن آنها بسیار مهم است. تکنسین های کنترل آفات مسکونی شرکت آس کل خانه شما را بررسی می کنند و در مورد مشکلات کک خود با شما صحبت می کنند. به این ترتیب ما می توانیم موثرترین راه حل را برای مشکل کک شما ارائه دهیم ، راه حلی که نه تنها کک ها را از بین می برد ، بلکه از بازگشت کک ها جلوگیری می کند و با خانواده و حیوانات خانگی شما به خوبی کار می کند.

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

preloader