0
سبد خرید خالیست.

باغبانی یک فعالیت بسیار دوست داشتنی است ، اما متاسفانه به دلیل سبک زندگی پرمشغله در تهران همه ما وقت کافی برای زیباسازی فضاهای بیرونی منزل و یا محل کار خود را نداریم. شرکت باغبانی آس خدمات متنوعی در زمینه امور باغبانی همچون کاشت گیاهان چند ساله ، یکساله ، بوته ها و درختان ، خدمات نگهداری چمن و باغ مانند چمن زنی ، هرس و کود دهی و همچنین خدمات دفع ضایعات را توسط افرادی کارآزموده و مجرب ارائه می دهد. در این مقاله قصد داریم شما را با رایج ترین خدمات باغبانی در تهران شرکت آس آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید!

هزینه طراحی دکوراسیون

بسته به نوع کار باغبانی مورد نیاز و اندازه باغ شما ، بودجه در دسترس شما تعیین می کند که باغبان شما چقدر باید سر کار بیاید. این کار باغبانی ممکن است شامل خدماتی مانند مرتب کردن باغ ، پیرایش و مرتب کردن پرچین ها باشد. خدمات باغبانی در تهران بسیار متنوع بوده از این رو هنگام تصمیم گیری برای استخدام خدمات باغبانی ، یکی از اولین گام هایی که باید در نظر بگیرید این است که چه نوع کاری باید انجام شود؟ مهم است که به این فکر کنید که چقدر کار باید در باغ شما انجام شود. انتخاب یک سرویس باغ حرفه ای حیاتی ترین تصمیمی است که برای باغ خود می گیرید. برای اینکه باغتان در تمام طول سال زیبا جلوه کند به کسی نیاز دارید که درختچه ها و گل های رز شما و درختچه ها را هرس کند ،کوددهی کند ، علف های هرز را از بین ببرد و از باغ شما در بهار و پاییز مراقبت کند. هر باغی از نظر فیزیکی متفاوت است. خاک ، قرار گرفتن در معرض باد ، آب و نور خورشید نقش مهمی در تعیین اینکه چه چیزی در باغ شما رشد خواهد کرد و نخواهد داشت بازی می کند.

قبل از انتخاب یک شرکت معتبر جهت اجرای خدمات تعمیر و نگهداری باغ عوامل مختلفی از جمله منطقه خدمات ، زمان بندی ، قیمت گذاری و انواع خدمات ارائه شده باید در نظر گرفته شود. هنگام جستجوی خدمات محوطه سازی و امور باغبانی این نکات را نیز باید در نظر داشته باشید.

با توجه به نوع خدماتی که انتخاب می کنید قیمت خدمات باغبانی در تهران بسیار متغیر خواهد بود. از این رو مشتریان تمایل دارند از قیمت های پیش رو باخبر باشند. در حالی که برخی از شرکت‌ ها قبل از قرار ملاقات قیمت‌ ها را به صورت آنلاین ارائه می دهند ، اما دقیق ‌ترین قیمت ‌ها پس از بازدید در محل محاسبه می شود و قیمت های اولیه به صورت تخمینی می باشد. اکثر خدمات باغبانی تمیز کردن فصلی و بازدید منظم برای نگهداری چمن و مراقبت مداوم از درختچه ها و درختان را ارائه می دهند. اکثر خدمات باغبانی شامل مراقبت از گیاهان ، مراقبت از درختچه ها ، برخی مراقبت از درختان و کنترل آفات اولیه در لیست خدمات مراقبت از چمن است ، زیرا بسیاری از مشتریان خدماتی را ترجیح می دهند که بتواند چندین کار را در یک بازدید انجام دهد. علاوه بر این ، برخی از باغبانان نیز خدمات خارج از فصل را در زمستان ارائه می دهند مانند برف و یخ زدایی که به مشتریان این امکان را می دهد که یک شرکت را برای تعمیر و نگهداری حیاط در فضای باز خود درگیر کنند. برای یافتن بهترین خدمات باغبانی در تهران ، مشتریان باید بدانند چه نیازهای فوری و بلندمدت و چه انتظاراتی از شرکت های مختلف دارند. مشتریان ممکن است به خدمات منظم و مداوم با باغبانی عمومی نیاز داشته باشند مانند هرس درختچه ها و درختان و نگهداری از بستر گل!

خدمات باغبانی در تهران

کوددهی و کنترل آفات

کوددهی و کنترل آفات هر دو فرآیندهای بسیار مهمی در خدمات باغبانی در تهران هستند که به دانش زیاد و محصولات متعدد و همچنین زمان زیادی نیاز دارند. متخصصین مجرب شرکت خدمات ساختمانی آس دانش گسترده ای در مورد کودها و گزینه های کنترل آفات دارند که هم گزینه های ارگانیک و هم غیرارگانیک برای اجرای امور باغبانی دارند.

هرس درختان

در اجرای خدمات باغبانی در تهران ، هرس به زمان و تلاش زیادی نیاز ندارد اما به مهارت و تخصص نیاز دارد. هیچ چیز مثل این نیست که پرچین ها و درختچه های شما توسط یک متخصص هرس شود. هرس یکی از بخش های کلیدی ایجاد و نگهداری یک باغ زیبا است. با هرس کردن گیاهان هم ظاهر آن ها حفظ شده و هم گیاه تحریک شده و رشد بیشتری خواهد داشت. گیاهان در طول زمان بیشتر از اندازه از پیش تعیین شده خود بلندتر و پهن تر می شوند. وقتی جوان هستند ، تمام تلاش خود را برای رشد به کار می گیرند تا شانس بقا و سپس تولید مثل را به حداکثر برسانند. آنها به وفور گل می دهند.

خدمات نگهداری از باغ

نگهداری از باغ یک کار سرگرم کننده اما زمان بر است. اکثر شرکت های باغبانی طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهند تا به شما کمک کنند تا باغ شما در بهترین شکل باشد. برخی از رایج ترین خدمات نگهداری شرکت آس عبارتند از :

 • حذف علف های هرز و پیشگیری از رویش مجدد آن ها
 • سرشاخه زدن پرچین ها
 • وجین کردن
 • اجرای اقدامات کنترل آفات و مبارزه با بیماری
 • هرس گیاهان برای تقویت رشد سالم
 • کاشت درختان و گیاهان جدید

سرشاخه زدن و حذف شاخ و برگ اضافی

درختان باید هر از چند گاهی کوتاه شوند تا آنها را از سر راه سیم های برق دور نگه داشته شده و از رشد آنها به سازه هایی مانند خانه یا آلونک جلوگیری گردد. گاهی اوقات ، درختان باید به طور کامل حذف شوند. پیرایش و هرس درختان در خدمات باغبانی تهران ، هر دو برای سلامت و زیبایی درختان شما بسیار مهم هستند. اگرچه این اصطلاحات اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند ، اما این خدمات یکسان نیستند.

پرچین درختان

فرآیند پیرایش درختان در درجه اول بر زیبایی شناسی متمرکز است. ما این کار را برای حفظ شکل و ظاهر دلخواه درخت انجام می دهیم. تنها ماندن درختان با رشد شاخه ها در جهات مختلف ، می توانند ناخوشایند شوند. این رشد ناهموار می تواند درختان شما را ناهموار ، نامتعادل یا بدشکل کند. رشد بیش از حد می تواند بر سلامت درخت و هر گیاه مجاور نیز تاثیر بگذارد. شاخه های اضافی می توانند از دریافت رطوبت ، مواد مغذی و نور مورد نیاز آنها برای رشد جلوگیری کنند. کوتاه کردن بیشتر شامل نازک کردن شاخه های بیش از حد رشد شده است که به ایجاد رشد خوش فرم گیاه کمک می کند. هرس درختان نیز به افزایش شکل و زیبایی درخت کمک می کند ، اما این کار در درجه اول بر سلامت آینده آن متمرکز است. از سوی دیگر ، هرس به محافظت در برابر آفات و بیماری ها کمک کرده و باعث رشد قوی می شود. این در درجه اول شامل از بین بردن شاخه های مرده ، بیمار و شل است که از شکوفایی درختان جلوگیری می کند. ما همچنین هر گونه رشدی را که با سایر قسمت های گیاه تداخل داشته باشد ، مانند شاخه هایی که از روی یکدیگر عبور می کنند ، حذف می کنیم.

هرس صحیح در حین اجرای خدمات باغبانی در تهران می تواند تولید گل را افزایش داده و عملکرد میوه دهی را بهینه کند. با این حال ، اگر این کار به اشتباه انجام شود ، رشد گیاه ممکن است متوقف شود. در برخی موارد هرس بیش از حد می تواند آفات و بیماری ها را تشویق کند یا حتی منجر به مرگ گیاه شود. اینکه باغ شما چند وقت یکبار نیاز به هرس دارد در درجه اول به ظاهر و ترجیحات شخصی بستگی دارد. هنگامی که درختان بیش از حد بزرگ یا نامناسب به نظر می رسند ، احتمالا نیاز به پیرایش و هرس دارند و هرس تنها یک یا دو بار در سال انجام می شود. هرس به صورت استراتژیک و در زمان های خاصی از سال انجام می شود ، اما زمان دقیق آن به گونه های گیاهی بستگی دارد. درختان گل بهار معمولا پس از چرخه گلدهی در اواسط تابستان هرس می شوند. برای درختان تابستانی و میوه دار ، هرس معمولا در زمستان یا بهار انجام می شود.

خدمات چمن زنی

همانطور که در بیشتر باغ ها مشخص است ، چمن اکثریت یک باغ را اشغال می کند و بنابراین باید بیشترین توجه را به آن کرد. دو مولفه اصلی برای مدیریت و حفظ یک چمن سالم وجود دارد که عبارتند از چمن زنی و آبیاری. بسته به فصل ، طول چمن شما باید متفاوت باشد تا به یک تکه یک دست سبز و سالم برسید. در ماه‌ های تابستان توصیه می‌ شود چمن را کمی طولانی‌ تر بگذارید و تیغه‌ های چمن بین 5 تا 10 سانتی‌ متر باشد تا چمن کمتر مستعد خشکی شود و از هرگونه لکه‌ های قهوه‌ ای جلوگیری شود. از آنجایی که شرایط رشد در طول تابستان کاملا مناسب است ، حداقل یک بار در هفته با چمن زنی طول علف خود را حفظ کنید. در طول بهار ، پاییز و زمستان سعی کنید هر دو هفته یک بار چمن را چمن زنی کنید ، اما بسته به سرعت رشد چمن تعداد چمن زنی را در اجرای خدمات باغبانی در تهران تنظیم کنید.

آبیاری نیز نقش مهمی در نگهداری باغ دارد. بدیهی است که میزان رطوبت در ماه های زمستان ، بهار و پاییز افزایش می یابد بنابراین آبیاری در این فصول اهمیت چندانی ندارد. با این حال ، زمانی که میزان بارندگی در تابستان کاهش می‌ یابد ، مهم است که هر شب چند ساعت به چمن خود آبیاری کنید مگر اینکه میزان بارندگی در طول روز زیاد باشد. اگر چمن بدون آب رها شود ، چمن غذای مورد نیاز خود را دریافت نمی کند و شما با چند تکه قهوه ای در سراسر چمن خود باقی خواهید ماند. اگر بارندگی زیادی را تجربه کرده اید، در آبیاری باغ خود هشیار باشید. مهمترین عامل انجام کارهای ساده و نظارت بر سلامت چمن خود و اقدام بر اساس آن است.

نکات کلیدی امور و خدمات باغبانی در تهران

انجام هر گونه امور و خدمات باغبانی را می توان به چهار دسته روزانه ، هفتگی ، ماهانه و آخر فصل تقسیم بندی کرد. اگر به موقع به شرایط باغ و حیاط و محوطه سبز خود برسید ، می توانید باغی سالم و تمیز و پربار داشته باشید. در خدمات بررسی امور باغبانی باید به موارد زیر پرداخته شود :

 • بررسی سطح آب مورد نیاز : در طول گرمای تابستان از اینکه یک باغ می تواند سریع خشک شود ، شگفت زده خواهید شد. از این رو بسیار حائز اهمیت است که نیازهای آبیاری روزانه را بررسی کنید.
 • کندن علف های هرز : در صورت مشاهده هر گونه علف هرز ، آن را بکنید. این یک شعار باغبانی است که باید با آن زندگی کرد ، زیرا علف های هرز می توانند به سرعت حتی کوشاترین باغبانان ارگانیک را تحت تاثیر قرار دهند. بررسی روزانه و از بین بردن علف های هرز یک راه عالی برای توقف رشد آن ها می باشد.
 • بررسی آفات : برخی از آفت ها اگر حذف نشوند ، می‌توانند محصول را در عرض چند ساعت از بین ببرند – بنابراین ایده خوبی است که بررسی کنید و ببینید آیا آفتی دارید که باید هر روز با آن مقابله کنید.
 • بررسی کود : به منظور جلوگیری از هر گونه آفت و مشکلات جدی پیش رو باید همیشه سطح کود خاک را بررسی کنید. کود گیاهی ممکن است در طول فصل رشد از بین برود ، بنابراین یک بار در ماه برنامه خوبی است تا ببینید آیا کود گیاهی باغ شما نیاز به پر کردن دارد یا خیر.
 • برداشتن برگ های ریخته و هر گونه آشغال از اطراف گیاهان : باقی ماندن بقایای گیاهی در باغ در زمستان یکی از شایع ترین علل مشکلات حشرات و بیماری است. مطمئن شوید که تمام بقایای گیاهی خود را حذف کرده اید. بیشتر مردم گیاهان مصرف شده خود را کمپوست می کنند ، اما اگر مشکل آفت یا بیماری دارید مطمئن شوید که زباله های خود را بسوزانید یا کیسه کنید و زباله را دور بریزید.
 • آزمایش خاک : در حالی که خاک خشک است و شما زمان زیادی برای انجام تنظیمات دارید ، پاییز زمان انجام آزمایش خاک است.

آیا از خدمات شرکت آس رضایت داشته اید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیازها

اولین امتیاز را به این خدمات بدهید!

preloader